Bella, Intima Plus Panty Normal

Bella, Intima Plus Panty Normal

Pojemność 28 szt

Ultracienkie wkładki Bella Panty Intima Plus Normal pokryte są 100% bawełna, która zapewnia naturalna ochronę delikatnych okolic intymnych. Ekstrakt z białych kwiatów: róży, jaśminów i stokrotki przywraca skórze miękkość oraz przywraca jej nawilżenie. Wyjątkowo chłonne, delikatnie aromatyzowane. testowane dermatologicznie.

nawilżające
zapachowa
pakiet
Skóra
normalna

odklejaja sie :/

wszysto byloby okej gdyby nie to ze mi sie odklejaja, po paru godzinach to w ogole sie przemieszczaja i jest to bardzo dyskomfortowe. plus za dobre wchłanianie, dobre podczas miesiączki i jej ostatnich dni oraz za swiezy zapach.

troszkę za sztywne

Wkładki dobrze spełniają swoją rolę. Są chłonne i delikatne dla skóry. Dobrze zabezpieczają bieliznę.
Klej, chociaż nie brudzi bielizny, to mógłby lepiej trzymać. Brzegi wkładki odklejają się.
Najbardziej jednak przeszkadza mi fakt, że wkładki są bardziej sztywne niż np. moje ulubione Bella Herbs Plantago lub Naturella. Odczuwam lekki dyskomfort. Grubość jest dla mnie odpowiednia, ale nie są na tyle miękkie bym nie czuła ich w ciągu dnia.
Czasami po nie sięgam, ale sporadycznie.

Cena za wysoka do jakości

Bardzo drogie są te wkładki w porównaniu do konkurencyjnych, dla mnie nawet lepszych produktów. Zapłaciłam 6.99 za 28 szt. Nie spełniły oczekiwań...
Wkładka wykonana ze 100% bawełny w rzeczywistości jest ostra i nieprzyjemna w dotyku. Kształt standardowy, o całej powierzchni jednakowej grubości. Są dobrze chłonne, ale nie mają bardzo przydatnej funkcji deo, czyli niestety nie neutralizują zapachów.
Klej naprawdę dobrej jakości, nie odklejają się.
Cena do jakości naprawdę nie pasuje. Ładne opakowanie, tego nie mogę zarzucić.

O botoksie mity

Używam wkładek już długo i nigdy mnie nie zawiodły. Są super chłonne, co jest największym plusem. Doskonale neutralizują nieprzyjemny zapach. Są dobrze skrojone, dzięki czemu idealnie dopasowują się do bielizny. Podoba mi się również ich cena. Jestem jak najbardziej na tak :)

Polecam!

Wkładki Bella Panty Intima Plus pozytywnie mnie zaskoczyły. Jestem z nich zadowolona w stu procentach. Zapewniły odpowiedni komfort, są dobrze dopasowane do bielizny, skutecznie neutralizują zapach i są chłonne.

Używa produktu od: próbka

Wkładki Intima Plus Normal

Wkładki są świetne! Spełniają moje wszystkie oczekiwania. Zapewniają poczucie komfortu, neutralizują zapachy i idealnie dopasowują się do bielizny.

SUPER!

Dodatkowo - polecam każdej dziewczynie, aby wypróbowała właśnie ten rodzaj. Są wygodne i mają ładny zapach.

Spełniają swoją rolę, ich plusem jest duża dostępność w sklepach osiedlowych, stacjonarnych i internetowych.

Bardzo dobre wkładki

Jestem bardzo zadowolona. Wkładki Bella Panty Intima Plus Normal nie przesuwają się w ciągu dnia i dają poczucie świeżości. Dużym plusem jest dość trwałe opakowanie, które nie uległo szybkiemu zniszczeniu w mojej torebce.

są okej

Wkładki jak wkładki, były chłonne, dobry rozmiar, dobrze się trzymały- lecz przy większej aktywności zaczęły się ruszać. Neutralizowały zapach, ogólnie jestem zadowolona z ich jakości. opakowanie kartonowe, lecz w miarę solidne.

Dobre wkładki.

Wkładki Bella Panty Intima Plus,spełniły moje oczekiwania w stopniu dobrym. Są dość chłonne, mają przyjemny zapach, dość dobrze dopasowują się do bielizny.

Intima Plus na plus

Wkładki spełniają swoje zadanie na chwilę, jednak na dłuższą metę klej użyty do ich produkcji nie spełnia swoich oczekiwań, wkładki odklejają się przez co nie ma mowy o komforcie używania. Ponadto nie zauważyłam innych minusów, wkładka neutralizuje nieprzyjemne zapachy, dobrze chłonie itp.

Bardzo dobry produkt

Wygodne w aplikacji, utrzymują się na miejscu, nawet podczas aktywności fizycznej, zapewniając długotrwały komfort. Są bardzo chłonne i nie powodują podrażnień.