Panty Intima Plus Normal

Panty Intima Plus Normal

Pojemność 28 szt

Ultracienkie wkładki Bella Panty Intima Plus Normal pokryte są 100% bawełna, która zapewnia naturalna ochronę delikatnych okolic intymnych. Ekstrakt z białych kwiatów: róży, jaśminów i stokrotki przywraca skórze miękkość oraz przywraca jej nawilżenie. Wyjątkowo chłonne, delikatnie aromatyzowane. testowane dermatologicznie.

nawilżające
zapachowa
pakiet
Skóra
normalna

są okej

Wkładki jak wkładki, były chłonne, dobry rozmiar, dobrze się trzymały- lecz przy większej aktywności zaczęły się ruszać. Neutralizowały zapach, ogólnie jestem zadowolona z ich jakości. opakowanie kartonowe, lecz w miarę solidne.

Dobre wkładki.

Wkładki Bella Panty Intima Plus,spełniły moje oczekiwania w stopniu dobrym. Są dość chłonne, mają przyjemny zapach, dość dobrze dopasowują się do bielizny.

Intima Plus na plus

Wkładki spełniają swoje zadanie na chwilę, jednak na dłuższą metę klej użyty do ich produkcji nie spełnia swoich oczekiwań, wkładki odklejają się przez co nie ma mowy o komforcie używania. Ponadto nie zauważyłam innych minusów, wkładka neutralizuje nieprzyjemne zapachy, dobrze chłonie itp.

Gala KWC 2017

Bardzo dobry produkt

Wygodne w aplikacji, utrzymują się na miejscu, nawet podczas aktywności fizycznej, zapewniając długotrwały komfort. Są bardzo chłonne i nie powodują podrażnień.

Delikatne i subtelne

W związku z tym, że jestem w ciąży, używanie wkładek higienicznych jest u mnie na porządku dziennym.
Nie jestem wierna jednej marce, używam raczej różnych, ale te przykuły moja uwagę :)

Plusy:
*bardzo dobrze wchłaniają
*zapewniają świeżość
*nie przeciekają
*neutralizują zapachy
*są delikatne, nie podrażniają skóry
*nie odklejają się od bielizny
*są komfortowe w noszeniu

Minusów nie zauważyłam.

Polecam z czystym sercem!

Bardzo dobry wybór

Jestem bardzo zadowolona z wkładek Bella Panty Intima Plus, po wielu poszukiwaniach i przejściach z innymi, te są idealne.
Opakowanie jest proste, idealne, np. do torebki.
Bardzo ładnie pachną,(zapach jest subtelny, nie mam wrażenia, że wszyscy go czują) są delikatne, idealnie dopasowują się do bielizny, mimo, że są cienkie, co jest plusem, tą są bardzo chłonne. Nie uczulając, co jest bardzo ważne. Bardzo dobrze sie trzymają i nie ma problemu, że przy usuwaniu rozpadną się. Cena jest korzystna i z dostępnością też nie ma problemu. Jestem zadowolona.

Świetne wkładki!

Moim skromnym zdaniem Bella produkuje najlepsze na polskim rynku wkładki. Używam ich produktów nieustannie od lat, już od dawna nie istnieją dla mnie inne marki produktów higienicznych dla kobiet. Jedyne, co jest zmienne - to rodzaj wkładek, które aktualnie kupuję.

Wkładki Panty Intima Plus to kolejny znakomity produkt w ofercie marki. Znałam wcześniej (i kupuję co jakiś czas) wersję "normalną" Bella Panty Intima. Do jej nowej odsłony podchodziłam z pewnymi obawami, głównie dlatego, że jako maniaczka perfum kojarzę białe kwiaty przede wszystkim z mocnym zapachem jaśminu i tuberozy. Jednak zupełnie niepotrzebnie obawiałam się, że wkładki z nowej serii będą niedostatecznie delikatne dla mojej skóry.

Wkładki mają miękką bawełnianą powłoczkę, gładką, z wytłoczonymi stylizowanymi kwiatami. Jest ona bardzo dobra dla mojej skóry, wkładki są praktycznie niewyczuwalne. Wkładki łatwo się przyklejają, nie przesuwają się, nie rolują i pozostają na swoim miejscu nawet podczas wycieczki, wędrówki czy jazdy na rowerze. Zapewniają pełny komfort użytkowania. Dzięki foliowemu spodowi nie przesiąkają, moja bielizna jest właściwie chroniona.

Zapach ekstraktu z białych kwiatów jest praktycznie niewyczuwalny, ale wkładki zapewniają świeżość i neutralizują intymny zapach. Nie podrażniają, nie powodują otarć. Czuję się z nimi pewnie, komfortowo i świeżo przez długi czas.

Na kaĹźdą okazjÄ

Przede wszystkim nie czuć, że ma się je założone. Są idealnie chłonne i pochłaniaja wszelki zapach. Mają odpowiedni kształt i są ultra cienkie przez co mozna czuć się komfortowo w każdej sytuacji.

Komfortowe.

Bardzo lubię ten produkt, nie tylko za cenę, ale również i jakość.
Wkładki sprawdziły się w wielu sytuacjach, dlatego mogę zapewnić , że są niezwykle komfortowe i bezpieczne :)

Dobrze trzymają się bielizny, nie odznaczając w żaden sposób nawet jeśli mamy na sobie obcisłe spodnie.
Są chłonne, a jednocześnie cienkie.
Materiał, z którego zostały wykonane pozwala skórze oddychać!
Delikatny zapach sprawia, że czujemy się świeżo i czysto.

Są okej

Dzięki wkładkom, można czuć się komfortowo ale także pewnie siebie. Niwelują przykry zapach, są cienkie, delikatne ale również lekkie. Bardzo dobrze chłoną wilgoć. Są ogromnym plusem dla mnie. Polecam.

musicie spróbować!

Polecam produkt wszystkim kobietą, które cenią sobie komfort oraz uwielbiają czuć się pewnie. Nie lubią nieprzyjemnych zapachów. Te wkładki to strzał w 10! Są lekkie, cienkie, delikatne i idealnie chłoną wilgoć i maskują zapach. Ich kształt pozwala idealnie dopasowac sie do bielizny i co ważne maja trwały klej, co dziś jest rzadko spotykane. Dzięki wykonaniu z bawełny nie drażnią i naskórka i pozwalaja czuć sie pewnie w każdym momencie

Wkładki Intima Plus Normal

Wkładki spełniły, moje oczekiwania, długo szukałam odpowiednich wkładek, aż wreszcie znalazłam. Teraz wiem, że to te właściwe, są dwlikatne, miękke, nie rozwarstwiają się i ślicznie pachną.