Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Bella, Intima Plus Panty Large

Bella, Intima Plus Panty Large

Pojemność 22 szt

Ultracienkie wkładki o wydłużonym kształcie. Pokryte 100% bawełną, która zapewnia naturalna ochronę delikatnej skóry okolic intymnych. Ekstrakt z białych kwiatów: róży, jaśminu i stokrotki przywraca skórze miękkość oraz poprawia jej nawilżenie. Delikatnie aromatyzowane. testowane dermatologicznie.

ochronne
pakiet
Skóra
normalna

W porządku

Pytanie czy to jeszcze wkładki, czy już bardziej podpaski. To chyba największe wkładki dostępne w Polsce w zwykłych drogeriach. Wkładki Bella są pomimo rozmiaru wygodne i dobrze się ich używa. Zapewniają uczucie komfortu i dobrą chłonność. Cały spód wkładki jest pokryty klejem, więc nic się nie przesuwa.

Z minusów: wkładki są zdecydowanie sztywne i ja sama wolę wkładki o intensywnym zapachu, tu mi tego brakuje. Dużym plusem jest natomiast to, że wkładki występują w różnych rozmiarach (normal i plus large).

Podsumowując: ja wolę mniejsze, dyskretniejsze i pachnące wkładki, ale jeśli ktoś szuka czegoś innego, to Bella będzie na pewno dobrym wyborem.

polecam!

Wkładki Bella Panty Intima Plus pozytywnie mnie zaskoczyły. Jestem z nich zadowolona w stu procentach. Zapewniły odpowiedni komfort, są dobrze dopasowane do bielizny, skutecznie neutralizują zapach i są chłonne.

Wkładki Intima Plus Large

Jedne z lepszych wkładek jakie testowałam. Idealnie dopasowują się do bielizny oraz zapewniają poczucie komfortu. Dodatkowo świetnie neutralizują zapach. Jakość jest również godna polecenia. Super!

depilacja zalety

Bardzo dobry produkt

Wkładki wygodne, dobrze się trzymają nawet w ekstremalnych warunkach. Czułam się komfortowo. Cenię za to, że są w 100% z bawełny, bo nie powodują odparzeń. Mają przyjemny zapach.

warto spróbować

wkładki jak to wkładki, mają robić swoją robotę.

Ich plusem jest na pewno to, że ładnie pachną, są wygodne i mają optymalną powierzchnię.
Plusem jest dostępność i funkcjonalność.

Dla wymagających

Wkładki zdały egzamin przy używaniu ich podczas ćwiczeń celująco.
Bardzo dobrze sprawują się w nocy, dają poczucie komfortu i świeżości
Jako jedne z nielicznych na rynku nie uczuliły mnie ani nie podrażniły.

podobnie jak zwykłe

różnią się od zwykłych tylko długościa- chłonność tak samo dobra, może ciut mniej się przesuwają przy większej aktywności dzięki rozmiarowi. ogólnie ocena na +, neutralizują zapach, opakowanie kartonowe-lecz nie rozwalające się.

Intima Plus Large na mały minus

Wkładki spełniły swoje zadanie, jednak jak w przypadku wspomnę o kleju który kiepsko trzyma ale również o tym, że są chłonne, dobrze dopasowują się do bielizny, neutralizują nieprzyjemne zapachy.

Doskonałe na noc

Wkładki doskonale nadają się na noc. Są bardzo chłonne, komfortowe, Dzięki naturalnym składnikom nie powodują podrażnień. Dodatkowy plus za ładny zapach. Delikatne i niezawodne.

tylko ok

Generalnie wkładki ok, chociaż na tle wkładek innych firm nie wyróżniają się niczym. Nieco niepraktyczne otwarcie oddzielające wkładkę od paska klejącego. Mało chłonne przez co dla mnie mało higieniczne. Testowałam te wkładki ale już raczej po nie nie sięgnę.

Mają idealny kształt!

W związku z tym, że jestem w ciąży, używanie wkładek higienicznych jest u mnie na porządku dziennym.

Plusy:
*są bardzo chłonne
*mimo wydłużonego kształtu są komfortowe w noszeniu i nie odklejają się
*dopasowują się do kształtów
*zapewniają świeżość na długo
*nie przeciekają
*neutralizują zapachy
* nie podrażniają

Minusów nie zauważyłam.

Zdecydowanie polecam!

Strzał w dziesiątkę, a w zasadzie w piątkę :)

Podobnie, jak w przypadku wkładek Bella Panty Intima Plus, jestem bardzo zadowolona.
Zalety:
- ładnie pachną,(zapach jest subtelny, nie mam wrażenia, że wszyscy go czują)
- mimo słowa large w nazwie, bardzo dobrze dopasowują się do bielizny
- są cienkie, to duży komfort
- są chłonne
- nie uczulają i nie podrażniają
- dobrze sie trzymają i nie ma problemu, że przy usuwaniu rozpadną się
- korzystna cena
- dostępność