Panty Intima Plus Large

Panty Intima Plus Large

Pojemność 22 szt

Ultracienkie wkładki o wydłużonym kształcie. Pokryte 100% bawełną, która zapewnia naturalna ochronę delikatnej skóry okolic intymnych. Ekstrakt z białych kwiatów: róży, jaśminu i stokrotki przywraca skórze miękkość oraz poprawia jej nawilżenie. Delikatnie aromatyzowane. testowane dermatologicznie.

podobnie jak zwykłe

różnią się od zwykłych tylko długościa- chłonność tak samo dobra, może ciut mniej się przesuwają przy większej aktywności dzięki rozmiarowi. ogólnie ocena na +, neutralizują zapach, opakowanie kartonowe-lecz nie rozwalające się.

Intima Plus Large na mały minus

Wkładki spełniły swoje zadanie, jednak jak w przypadku wspomnę o kleju który kiepsko trzyma ale również o tym, że są chłonne, dobrze dopasowują się do bielizny, neutralizują nieprzyjemne zapachy.

Doskonałe na noc

Wkładki doskonale nadają się na noc. Są bardzo chłonne, komfortowe, Dzięki naturalnym składnikom nie powodują podrażnień. Dodatkowy plus za ładny zapach. Delikatne i niezawodne.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

tylko ok

Generalnie wkładki ok, chociaż na tle wkładek innych firm nie wyróżniają się niczym. Nieco niepraktyczne otwarcie oddzielające wkładkę od paska klejącego. Mało chłonne przez co dla mnie mało higieniczne. Testowałam te wkładki ale już raczej po nie nie sięgnę.

Mają idealny kształt!

W związku z tym, że jestem w ciąży, używanie wkładek higienicznych jest u mnie na porządku dziennym.

Plusy:
*są bardzo chłonne
*mimo wydłużonego kształtu są komfortowe w noszeniu i nie odklejają się
*dopasowują się do kształtów
*zapewniają świeżość na długo
*nie przeciekają
*neutralizują zapachy
* nie podrażniają

Minusów nie zauważyłam.

Zdecydowanie polecam!

Strzał w dziesiątkę, a w zasadzie w piątkę :)

Podobnie, jak w przypadku wkładek Bella Panty Intima Plus, jestem bardzo zadowolona.
Zalety:
- ładnie pachną,(zapach jest subtelny, nie mam wrażenia, że wszyscy go czują)
- mimo słowa large w nazwie, bardzo dobrze dopasowują się do bielizny
- są cienkie, to duży komfort
- są chłonne
- nie uczulają i nie podrażniają
- dobrze sie trzymają i nie ma problemu, że przy usuwaniu rozpadną się
- korzystna cena
- dostępność

Bardzo dobre, gdy potrzeba większej ochrony!

Zwykle wybieram wkładki w rozmiarze normalnym, jednak lubię mieć w łazience opakowanie wkładek większych, po które sięgam zawsze wtedy, gdy potrzebuję większej ochrony. Zawsze niezmiennie są to wkładki z oferty marki Bella.

Wkładki Panty Intima Plus Large, tak jak ich wersja średnia, mają miękką bawełnianą powłoczkę, gładką, z wytłoczonymi stylizowanymi kwiatami. Jest ona bardzo dobra dla mojej skóry, wkładki są praktycznie niewyczuwalne mimo większego rozmiaru. Wkładki łatwo się przyklejają i doskonale są dopasowane do bielizny. Nie przesuwają się, nie rolują i pozostają na swoim miejscu podczas wycieczki, wędrówki czy jazdy na rowerze, zapewniając pełny komfort użytkowania. Nie przesiąkają i nawet w "trudne dni" wiem, że dzięki folii dadzą mi maksymalną ochronę. Czuję się z nimi pewnie, komfortowo i świeżo przez długi czas. Zapach ekstraktu z białych kwiatów jest praktycznie niewyczuwalny, ale wkładki zapewniają świeżość i neutralizują intymny zapach. Nie podrażniają, nie powodują otarć.

Do zadań specjalnych

Super pochłania zapachy i wydzielinę. Mają delikatny przyjemny zapach, a większy rozmiar sprawia, że nie musimy się o nic obawiać. Dzięki remu mozemy czuć się komfortowo niezależnie od sytuacji.

Polecam kobietki!

Polecam produkt wszystkim kobietą, które cenią sobie komfort oraz uwielbiają czuć się pewnie. Nie lubią nieprzyjemnych zapachów. Te wkładki to strzał w 10! Są lekkie, cienkie, delikatne i idealnie chłoną wilgoć i maskują zapach. Ich kształt pozwala idealnie dopasowac sie do bielizny i co ważne maja trwały klej, co dziś jest rzadko spotykane. Dzięki wykonaniu z bawełny nie drażnią i naskórka i pozwalaja czuć sie pewnie w każdym momencie. No i najwazniejsze są wieksze cio jest niezwykle ważne dla większych pań

Wkładki Intima Plus Large

Wkładki rewelacyjne dla mnie, spełniły moje oczekiwania, są miękkie, ładnie pachną, doskonale przylegają. Same zalety, napewno sięgne po nie jeszcze nie raz.

Równie dobre jak wersja Norma;

Wkładki niezwykle cienkie,ale bardzo chłonne.Idealnie dopasowują się do bielizny,zapewniają prawdziwy komfort,Ich zalety są w zasadzie identyczne jak wkładek Panty Intima Plus Normal.
+opakowanie
+ skład (bawełna)
+ świetnie dopasowują się do bielizny
+ bardzo cienkie, niewyczuwalne
+komfort noszenia
+ bardzo chłonne
+nie podrażniają ani nie wywołują reakcji alergicznych
+ ładny zapach
+ cena
+ wydajność
+dostępność

Bardzo dobry produkt

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wkładkami Bella, które miałam przyjemność przetestować. Produkt w 100% spełnił moje oczekiwania i po zakończeniu testu będę ich używać na pewno.
Zalety:
- świetnie dopasowane do bielizny
- bardzo przyjemna w dotyku powłoczka
- delikatny zapach
- bardzo dobrze trzymają się bielizny( zarówno syntetycznej jak i bawełnianej) i nie miałam sytuacji by mi się wkładka odkleiła
- są bardzo chłonne
- to produkt bardzo wysokiej jakości