L'Oreal Paris, L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Power Shine Blond, ampułka do włosów blond

Najnowsze osiągnięcie Laboratoriów LOREAL ampułka power shine blonde z gamy serie Expert zawiera aktywne składniki nadające włosom blask i zwalczające żółte refleksy Nowatorska formuła odżywki łączy ceramidy, ekstrakt z cytryny i czynniki zmiekczające wodę. Struktura włosa ulega natychmiastowej poprawie. Włosy łatwo się rozczesują, mają nadzwyczajną puszystość i doskonały połysk.

Cena: 8-15zł / 10ml

niezła

Mineły już 2 tygodnie odkąd nałożyłam ampułkę, a włosy wciąż są pozbiawione żółci (pod blondem miałam rudy!).
Ochłodził odcień moich włosów nie zostawiając fioletowóch akcentów na białych końcówkach (co sięzdarzało tanim szamponom fioletowym typu Joanna).
Ponadto nie wysuszył włosów :)
Myślę, ze na czystym blondzie można zauważyc bardziej spektakularne efekty, polecam!

Używam tego produktu od: jednorazowo
Ilość zużytych opakowań: 1 ampułka

Super świetny

Witam te ampułki były świetne

+nabłyszcza
+zmiękcza
+wygładza
+eliminuje żółtko z włosów
+łatwa aplikacja

Używałam ich jakoś 3 lata temu póżniej zmieniłam kolor włosów a w tym momencie znów powróciłam do blondu w którym świetnie się czuję czy te ampułki są jeszcze wogóle dostępne? To naprawdę świetny produkt

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 24 ampułki po 10ml ok 8 zł za szt na allegro je kupowałam

schładza

Ampułka ma za zadanie schładzać i robi to choć nie jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Trzeba nałożyć na dość mocno osuszone włosy, umyte dobrym oczyszczaczem.

Im dłużej się trzyma i grzeje tym lepszy efekt. Ja trzymałam pół dnia co chwile podgrzewając i włosy faktycznie zbladły ale nie ma nigdy ryzyka że zrobią się fioletowe jak w przypadku płukanek.

Jeśli chodzi o poprawę kondycji włosów: też nieźle choć nie trwa to tak długo jak w przypadku ampułek jak aqua-oleum czy vita cement kerastase.

Moja koleżanka zauważyła u mnie od razu poprawę nie wiedząc że cokolwiek na głowę zakładałam. Włosy są błyszczące i grubsze. Ogromny plus za rozczesywanie.

Nie jest to kwc gdyż efekt jest krótkotrwały, można by stosować je co tydzień a to już droga zabawa. Polecam głównie przed jakimiś imprezami i wyjściami
.Używam tego produktu od:miesiąca

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Efekt zdrowszych włosów

Mam długie , zniszczone włosy dwukrotną dekoloryzacją, farbowane na jasny chłodny blond. Stosuję te ampułki po spłukaniu maski,przelewam do małej buteleczki z atomizerem i psikam włosy. Potem zakładam czepek foliowy , owijam ręcznikiem i chodzę tak 15-20 minut.Na moje wlosy potrzebuję 1,5 ampułki. Włosy wyglądają na mniej zniszczone,zdrowo, zyskują połysk, są miękkie i łatwo się rozczesują. Nie zauważyłam aby obciążała włosy. Co do eliminacji żółtego odcienia to średnio sobie z tym radzi, jakiś tam efekt jest , włosy są po prostu bardziej świetliste. Używam łącznie z szamponem fioletowym Joanny. Ampułki muszą mieć w składzie dużo silikonów. Efekt gładkich włosów utrzymuje się około 3-4 mycia. Być moze po dłuższym stosowaniu zweryfikuję ocenę. Na razie używałam ich 2 razy , za każdym razem po 1,5 ampułki.

do niczego

Dostałam od fryzjera, by zbic żółte refleksy jak już mój kolor będzie spłowiały.
Ta jednorazowa, uderzeniowa ampułka powinna jakiś efekt dac (przynajmniej to nam obiecuje producent...)
Mój kolor to jasny, piaskowy blond.
Po ok. 3 tygodniach od farbowania nałożyłam ampułkę, robiłam wszystko zgodnie z zaleceniami itp.
I NIC!!!
kompletnie nic - ani kolor się nie ożywił, nie był chłodniejszy, zero jakichkolwiek refleksów, nawet najdelikatniejszych! żadnego zbicia ciepłych tonów, blasku, gładkości itp.
Po tysiąckroc NIC. Jedyny plus, że kosmetyk nie wysuszył włosów.
Nie widzę sensu w kupowaniu takiego bubla, odżywki i szampony z fioletowym pigmentem z tej serii są o niebo lepsze.
!!! NIE POLECAM !!!

Używam tego produktu od: nie pamiętam

niezastapiony

Tym ampułkom jetsem wierna od zawsze:-)
Wspaniale niweluja zóły kolor włosów. Włosy są piekne, miękkie z delikatnym platynowym odcieniem.
Nakładam na włosy, zawijam folia do żywności:-))) i trzymam 10-15 min. GENIALNE MALE CUDO.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

doskonały

Nie cierpię chodzić do fryzjera i wszystko co mogę sama robić z włosami staram się robić bez jego pomocy. Tak jest na przykład z farbowaniem. Jednak nie zawsze jestem sumienna i czasem zdarza mi się zapuścić sobie odrosty lub zaniedbać ochronę przed UV.
Na słońcu moje rozjaśniane włosy nabierają żółtego koloru, mimo tego, że zawsze rozjaśniam na chłodne odienie.
Wtedy i przy odrostach niezrówany jest ten kosmetyk. Działa w kilka minut.
Nakładam na umyte szamponem włosy czekam 5-7 minut i spłukuję. Pierwsze co czuć to miękkość włosów, mimo tego, ze Power Sine jest płynem, skutecznie odżywia i zamyka łuski włosów. Po wysuszeniu włosów dopiero można ocenić cały efekt.
W magiczny niemal sposób znika żółty odcień, włosy wydają sie jaśniejsze, srebrzyste. świetliste, miękkie i zdrowe.
Zanika różnica między odrostem a farbowanym włosem. Zazwyczaj używam 3/4 fiolki na pierwszy raz, potem po kilku dniach pozostałą ilość kosmetyku dla odświeżenia i utrwalenia efektu.
Pozostanę mu wierna, bo to prawdziwy magik!

Używam tego produktu od:kilka mies
Ilość zużytych opakowań:kilka sztuk