Facelle, Slipeinlagen Normal [Comfort] mit Aloe Vera (Wkładki higieniczne z aloesem)

Wkładki higieniczne Normal z aloesem 50 sztuk przepuszczają powietrze/bez folii chroniącej bieliznę. Posiadają wyjątkowo delikatną włókninową powłoczkę. Wysokochłonny absorbent. Niezawodna neutralizacja nieprzyjemnego zapachu.

podpaski, wkładki, tampony
zapachowa
ochronne
pakiet

Dobry produkt za niskie pieniądze

Wkładek używam codziennie i kupuję różne, przede wszystkim kieruję się ceną i ich jakością.

Te wkładki kupiłam w Rosmmanie na promocji. Bardzo ładne opakowanie w kwiatki to biorę.

Opakowanie wkładek jest tekturowe i łatwo się otwiera jest wygodne w użyciu.
Wkładek w opakowaniu jest 50 także solidne opakowanie starcza na dłużej.

Wkładki mają naprawdę mocny klej.
Na różnych typach bielizny trzymały się super co nie często się zdarza bo niektóre się odklejają i nie trzymają co mnie strasznie irytuję.

Wkładki są też bardzo miękkie dzięki czemu dobrze dopasowuja są do kształtu jaki mają przybrać
Dla mnie długość i szerokość są ok.
Nie uczulają i nie podrażniają miejsc intymnych.
Mają delikatny zapach.

dobra propozycja wśród tańszych wkładek

Wkładki dobrze się trzymają za sprawą mocnego kleju. Sprawdzają się zarówno pod koniec miesiączki, jak i na co dzień. Są dobrej jakości- nie rozwarstwiają się nawet nałożone jedna koło drugiej. Przez to że ich powierzchnia nie jest w całości pokryta klejem mają tendencję do konkretnego zwijania się. Są grube, ale mnie osobiście to nie przeszkadza.

Dobry i solidny produkt

Produkt jest dostępny wyłącznie w drogeriach Rossmann i często bywa przeceniony. Z uwagi na korzystną cenę postanowiłam tym razem wypróbować te wkładki higieniczne.

Opakowanie jest tekturowe z przyjemną i minimalistyczną grafiką. Same wkładki są dość cienkie, wygodne, delikatne i nie podrażniają skóry. Dodatkowo mają dobry klej dzięki czemu nie odklejają się do bielizny. Dobrze dopasowują się do okolic intymnych. Momentami są wyczuwalne, ale to uczucie szybko mija. Ponadto nie przeciekają, są chłonne i zapewniają wzorową ochronę. Otoczka wkładek jest miękka i przyjemna w dotyku. Nie miałam z nimi żadnych problemów.

Bardzo polubiłam te wkładki i chętnie kupię je ponownie, gdy znów pojawię się w Rossmannie. Cena adekwatna do jakości. Polecam ten produkt.

Fajne, fajne

Wkładki kupiłam kierując się przede wszystkim ceną, ale też chciałam oczywiście wypróbować coś nowego. Tym razem padło na różowe opakowanie z Rossmanna, które na dodatek było w promocji. Niewiele więc myśląc znalazło się za chwilę w mojej torebce :)

Podoba mi się sposób ich "podania". Strona z której otwieramy i wyjmujemy wkładki jest pozbawiona jakichkolwiek napisów, a oko cieszy jedynie różowe kwieciste opakowanie, co nie razi aż tak w oczy i całkiem przyjemnie się prezentuje. Sam przód nie jest zbyt "apetyczny". Jednak opakowanie oceniam bardzo dobrze. Dodatkowy plus, że to tektura.

Same wkładki również sprostały moim oczekiwaniom. Mimo różnorodnej bielizny pod względem materiału jak i kroju, wkładki dopasowały się doskonale. Nie uwierając ani nie odklejając się.
Są fajnie wyprofilowane i dyskretne. W ogóle nie czuć, że mam je na sobie.
Jedne z przyjemniejszych jakie używałam :)

Lubimy się

Bardzo fajne i tanie wkładki.
Wkładki posiadają bardzo dobry klej trzymają się dość długo. Jakościowo też są dobre . Aloesu nie czuć ale nie podrażniaja skóry i nie wysuszają. Cena dobra polecam

Całkiem w porządku.

Wkładki te kupiłam przede wszystkim zachęcona przyzwoitą ceną i ilością w opakowaniu (aż 50 sztuk!). Dzięki tak dużej ilości nie trzeba się martwić, iż produkt szybko się skończy. Wkładki są dosyć spore i wcale nie jakieś szczególnie cienkie, co nie dla każdego może być komfortowe. Ja nie stosowałam ich na co dzień - raczej na samą końcówkę okresu, wtedy sprawdzały mi się całkiem dobrze, dając zabezpieczenie. Klej dobrze mocuje wkładkę na bieliźnie, dzięki czemu nie roluje się ona np. podczas ruchu. Produkt nie podrażnia ani nie ma wyczuwalnego zapachu, co jest dla mnie ogromnym plusem. Ogółem wkładki polecam.

Porażka

Kupiłam je na jakiejś promocji, chociaż cena bez niej też jest ok. Spore opakowanie i łatwa dostepność produktu. Wkładki są dosyć cienkie i przyjemne w dotyku, ale od samego początku miałam z nimi problem. Już po odklejeniu zabezpieczającej foli zaginały się, że ciężko było je odkleic od siebie i umieścic na bieliźnie. Podczas noszenia nie przemieszczają się. Są bardzo mało chłonne. Już najmniejsza wilgoć odbija się na bieliźnie przechodząc przez wkładke. Przy zmianie i odklejaniu jej od bielizny rozdwajają się . Naprawdę ciężko tutaj o plusy. Nie kupię ich ponownie.

Niezbyt komfortowe

Wkładki kupiłam zaciekawiona nowym opakowaniem. Ponadto skusiła mnie duża ilość sztuk za niewielkie pieniądze.
Opakowanie jest papierowe, otwierane na boku. W środku jest 50 sztuk wkładek. Wkładki są dosyć miękkie, chociaż spotkałam się z delikatniejszymi. Ale na co dzień mogą być. Na każdej wkładce jest wytłaczany delikatny wzorek.
Są bezzapachowe, chociaż spodziewałam się ze będą pachnieć. Chyba zmylił mnie ten dodatek aloesu.
Kiedy w domu zaczęłam czytać opis na opakowaniu, doczytałam że są bez folii chroniącej bieliznę. Na początku nie przejęłam się tym, aż do momentu kiedy ta wkładka rzeczywiście mi przemokła w końcowym dniu miesiączki.
Pierwszy raz się z tym spotkałam, a producent podaje że są bardzo chłonne. Niestety zawiodłam się na tym, ponieważ na jakieś większe wyjścia się nie nadają bo jest obawa przesiąknięcia.
Kolejnym minusem jest to że, klej nie trzyma dobrze. Wkładki się przesuwają. Po samych brzegach kleju nie ma i wkładki podczas noszenia bardzo się zwijają.

Podsumowując te wkładki nie spełniły moich oczekiwań i więcej ich nie kupię.

Przyjemne w użyciu

Kładki kupiłam na wypróbowanie, zaciekawiona dodatkiem aloesu w składzie. Dodatkowo zachęciła duża ilość sztuk w niskiej cenie.

#OPAKOWANIE
Wkładki zapakowane są w papierowe, duże pudełko, z otwieraną jakby klapką, wygląda jak szufladka. Szata graficzna jest nowa, ciekawa, mi się podoba. Same wkładki maja kształt ósemki, dobrze wyprofilowane, pasują do bielizny typu figi, szorty itd.

#MATERIAŁ
Wkładki wykonane są z delikatnego materiały, miły w dotyku, przyjemny, miękki. Od spodu jest klej, który dobrze trzyma się bielizny, wkładka nie przesuwa się. Wkładka ma wytłoczony kwiatowy wzorek, urocze.

#ZAPACH
Dla mnie bezzapachowe, choć myślałam początkowo, że będą lekko pachnieć aloesem (nie, nie ma informacji, że są zapachowe). Ale w sumie może i lepiej, bo nie będzie to przeszkadzało osobom wrażliwym.

#DZIAŁANIE
Wkładki są przyjemne, miękkie, delikatne. Nie są ultra cienkie, raczej średniej grubości, ale są chłonne i wygodne, nie wyczuwa się ich, nie uwierają, nie wyczuwa się ich za bardzo przy noszeniu. Dobrze trzymają się bielizny, co zapewnia komfort noszenia. Nie ma ryzyka, że się przesunie, odklei.

#NIEPORZĄDNE
Mnie wkładki nie podrażniają, nie uczulają, nie powodują pieczenia, swędzenia, nieprzyjemnych skutków podczas noszenia, nie drażnią tej wrażliwej skóry.

#CENA
Jest niska, ok 6 zł za 50 sztuk.

moje ulubione

Moje ulubione wkładki tej firmy. Dla mnie są idealne: cienkie, dobrze trzymają się bielizny, rozmiar pasuje do bielizny, nie rozwarstwiają się i nie odklejają. Jestem bardzo zadowolona, bo dzięki nim czuję komfort przez cały dzień. Opakowanie jest poręczne, cena przystępna - często są także na promocjach. Ja jestem na tak.

Trochę krótkie

Niczym nie różnią się w strukturze od klasycznych wkładek z tej firmy. Także materiał, z którego są zrobione jest miękki i przyjemny. Klej dość dobrze trzyma się bielizny. Na minus trochę długość wkładek wg mnie mogły by być ciut dłuższe. Jednak poza tym wszystko w porządku.Wkładki są dość cienkie więc są bardzo komfortowe.Jestem także zadowolona z ich chłonności. Gdyby były dłuższe były by idealne.

Świetne

Często robię zakupy w R i kupuję i wkładki higieniczne z ich firmy Facelle
Są moim faworytem ze względu na cenę, jakość i duży wybór.
Wkładki są cienkie, dobrze się trzymają bielizny , nie rozwarstwiają - zakładam, że aloes dodatkowo pielęgnuje ;)
Często też są w promocyjnej cenie.