Galanea, Pianka do mycia twarzy głęboko oczyszczająca

Galanea, Pianka do mycia twarzy głęboko oczyszczająca

Lekka pianka do głębokiego oczyszczenia każdego rodzaju skóry, również delikatnej, skłonnej do podrażnień. Dzięki zastosowaniu specjalnego układu roślinnych detergentów z soku z jabłka, pianka jest wyjątkowo łagodna i jednocześnie skuteczna. Dokładnie i dogłębnie oczyszcza skórę nie niszcząc naturalnej bariery hydrolipidowej, nie powodując wysuszania ani drażnienia naskórka. Zawiera wyciąg z grejpfruta o delikatnym działaniu antybakteryjnym i rozjaśniającym oraz ekstrakt z aloesu, D-Pantenol i alantoinę, które zapobiegają podrażnieniom i pozwalają utrzymać odpowiedni stopień nawilżenia naskórka.
Głęboko oczyszcza skórę bez nadmiernego wysuszania. Nie niszczy bariery hydrolipidowej, dzięki czemu skóra jest nawilżona i gładka. Skutecznie oczyszcza pory i wygładza naskórek. Skóra pozostaje idealnie czysta i świeża.
Dostępna wyłącznie w aptekach.

Substancje aktywne:
Roślinne detergenty, wyciąg z grejpfruta, wyciąg z aloesu, D-pantenol, alantoina

Łagodna

Bardzo przyjemna pianka, bez efektu WOW. Jest to dla mnie bardzo neutralny produkt. Ładnie oczyszcza buzię, nie wysyusza i nie podrażnia. Bo krótkim romansie z inną pianką wracam do tej. Dla mnie jak na razie najlepsza.

+ nie wysusza,
+ dobrze oczyszcza
+ wydajna
+ dobra cena

- słaba dostępność, niestety dla mnie tylko w jednej z internetowych aptek.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

może być

pianka jak pianka, dobrze oczyszcza, ładnie pachnie, nie wysusza i nie podrażnia, mam wrażenie że pozostawia taką lekką "powłoczkę" na twarzy,
jest wydajna i ma wygodne i estetyczne opakowanie, cena przystępna, nie wiem czy kupię ponownie bo lubię zmieniać kosmetyki :)
minusem jest słaba dostępność, ja zamawiałam w ***

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

nie jest zła,ale też nie rewelacyjna

Zakupiłam powyższą piankę,ponieważ szukałam czegoś delikatnego do mycia twarzy.Moja cera mimo zmian trądzikowych,zaskórników i przetłuszczania ma też tendencję do przesuszania i łuszczenia (szczególnie w zimie).Moje spostrzeżenia:
-przyjemny,delikatny zapach
-nieźle zmywa makijaż
-nie podrażnia,nie uczula i nie wysusza
-niska cena (zapłaciłam niecałe 13 zł).
I to na tyle plusów.Do minusów zaliczam wydajność(zużyłam w niecały miesiąc),trzeba jej sporo nałożyć aby porządnie umyć buzię.Ponadto nie działa jakoś korzystnie na skórę,choć szkody nie wyrządziła.
Kupiłam w aptece doz.Nigdzie indziej jej nie widziałam.

Używam tego produktu od: styczeń 2012

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

uuuuuuu

sama do końca nie wiem czego się spodziewałam, ale czuję się rozczarowana tym produktem. nie odczuwam głęboko oczyszczających właściwości pianki. faktem jest jednak, że nie wysusza buziaka i nie podrażnia wrażliwej cery. jak to pianka dobrze się dozuje i, przynajmniej ja, nie wyczuwam jej zapachu. po nałożeniu jej na twarz pianka się nie pieni i mam wrażenie rozmazywania a nie mycia - co może wynikać z moich dotychczasowych doświadczeń. dodatkowo pianka jest mało wydajna - stosuję ją od jakiegoś miesiąca i zużyłam już połowę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Dla mnie beznadziejna

Może się nadaje do młodszych twarzy, moją 40-letnią fatalnie wysusza i ściąga. Pełną gwiazdkę dałam za wydajność, cenę i nieinwazyjny zapach. Nie polecam osobom z suchą cerą oraz z innymi ale odwodnionymi (ja mam mieszaną odwodnioną).

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

Delikatna i bardzo wydajna!

Nigdy wcześniej nie stosowałam pianek bo sądziłam, że są mało wydajne-ale w przypadku tej się pomyliłam. Ta pianka jest mega wydajna. Myję buzię 2x dziennie a ona mi starczyła na 4 miesiące. Żele starczały na ok 3mies. To jest pierwszy plus. Drugi to to, że mam cerę mieszaną skłonną do wyprysków czasami. Nie chciałam czegoś drażniącego, silnego jak produkty a\'la przeciwtrądzikowe. Ta pianka naprawdę nadaje się do tego typu cery jaką mam ja.

Używam tego produktu od: 4mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

fajowy

zawsze uzywalam zelow do twarzy a ta pianka jest rownie skuteczna i dobrze oczyszzca twarz, jest przy tym bardzo delikatna i lagodzi podraznienia. Buteleczka jest ładna i kosmetyk sie dobrze dozuje:) Miła odmiana :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Nie dla mnie.

Kupiłam skuszona ceną 20 zł za kosmetyk apteczny i niestety się nacięłam. To przeciętny kosmetyk, nieźle oczyszcza twarz, ale nie odpowiada mi warstwa, jaką zostawia na mojej twarzy. Zdecydowanie lepiej posłuży posiadaczkom cer suchych niż mieszanych czy tłustych. Po prostu nie dla mnie.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze.

w porządku

Pianka oczyszcza raczej delikatnie niż głęboko jak zapewnia producent, może dlatego nie ma uczucia ściągnięcia skóry po umyciu. Krem z tej serii zdecydowanie fajniejszy.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

serca nie podbiła

ale jest bardzo w porządku. Z podstawojej funkcji wywiązuje się dobrze - nie mam po jej użyciu uczucia "niedoczyszczenia". Mam cerę płytko unaczynioną, więc forma pianki bardzo mi odpowiada, w końcu po myciu twarzy nie przypominam buraka. Wszystko wskazuje też na to, że będzie wydajna. Jednak zachach nie uwodzi. Całkiem przywoity specyfik, ale czegoś mu do zakochania brakuje.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Dla mnie okay!

Jak dla mnie pianka jest dobra. Nie wysusza, nie podrażnia i dobrze oczyszcza... czego więcej chcieć;) Przy okazji jeszcze nawet wydajna, pewnie jeszcze ją kupię...

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1