Lip Gloss (Pomadka ochronna)

Lip Gloss (Pomadka ochronna)

Pojemność 4,3 g

Zgłaszająca osoba: Rosiczka Przeżuwacz

Balsam zawiera witaminę E i aloes. Występuje w 8 smakach : wiśniowym, kokosowym, ananasowym, waniliowym, winogronowym , jabłkowym, mango i truskawkowym.

Skład: Mineral Oil, Polybutene, Caprylic/Caprylic Triglyceride, Ozokerite Wax, Propyl Paraben, Ttocopheryl Acetale, Fragrance, Aloe, Microcrystalline Wax, CI77491

Cena: 3zł / 4,3g

Całkiem niezły

Kupiłam te balsamy 2 lata temu. Miałam 3: winogronowy, wiśniowy i waniliowy. Dwa pierwsze naprawdę ładnie pachniały. Waniliowy wanilią napewno nie pachniał, ale też był w miarę znośny. Miały żelową konsystencję, lekko nabłyszczały, ale nie nadawały żadnego koloru. Trochę nawilżały, ale za taką cenę nie ma sensu się spodziewać cudów. Miło je wspominam, może kiedyś jeszcze któryś z nich kupię.

moze byc

Ja posiadam jabluszko ;) jesli chodzi o nawilzenie to mysle,ze jest dobra na zime - czasmi inne pomadki staja sie twarde jak jest zbyt zimno.Ta wtedy daje sobie rade i nawilza usta.Ladnie pachnie.Po dluzszym uzywaniu opakowanie troszke sie sciera.Mysle ze jak na taka cene to jest ok;)

Używam tego produktu od: miesiaca

Żelowa konsystencja

Mam pomadkę waniliową. Ohyda!!! Smierdzi okropnie, i na pewno nie przypomina zapachu wanilii. Niestety dałam się nabrać, no a że w sklepie nie można było ocenić jej zapachu, to skuszona nazwą kupiłam. I to był błąd!!! Za tą pomadkę stanowczo dałabym jeden.
No, ale że posiadam jescze drugą, mango, nie zrobię tego, gdyż mango oceniłabym na pięc. No i wyszła trója;)
Ma wspaniały zapach, naprawdę jak owoc mango.
Obie mają żelowoą konsystencję (moim zdaniem fajna), ładne opakowania no i ta niewielka cena...
Dlatego dałam im wspólną ocenę-3:):*

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:narazie połowa

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

słaby średniak

Kupiłam za grosze, bo miałam ochotę na coś świerzego i owocowego, do tego ta pomadka jest w małym opakowaniu, co w lato jest bardzo wygodne. Mam wersję winogronową.
Ładnie pachnie, jednak bardzo delikatnie, prawie jej nie czuć. Łatwo się rozprowadza i pozostawia na ustach delikatny połysk. Schodzi bardzo szybko, nie nawilża, nie natłuszcza, nie chroni. Ot takie sobie badziewko, adekwatne do ceny. Po kilkunastu użyciach opakowanie się zepsuło - można wykręcić, ale wkręcić się nie da i trzeba sobie pomagać palcem, czego nie znoszę. Nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nie warto

Używałam już tanich balsamów i pomadek więc myślałam że i ta się sprawdzi. Bardzo mnie zawiodła! Źle się rozprowadza, maże się, niezbyt fajnie pachnie. Jedyne co ma pozytywne to opakowanie. Właściwości nawilżające równe zeru.

Używam tego produktu od: nie będę używać, nigdy
Ilość zużytych opakowań:1 napoczęte

Świństwo do kwadratu!!!

Co za okropieństwo, blehhh!!! Kupiłam skuszona opakowaniem przedstawiającym kokos i to był chyba największy błąd mojego życia! Ta niby pomadka to najzwyklejsza wazelina! Chociaż nie, do wazeliny nawet się nie umywa! To raczej wygląda jak smalec - wstrętne i białe. I założę się, że już ten smalec byłby lepszy dla ust! Bo to badziewie śmierdzi i wysusza! No co za potworek, naprawdę!!! Do tego już przy dosłownie 2 albo 3 aplikacji zepsuło się opakowanie! Naprawdę wstrętna pomadka! Jakiś czas poniewierała się bezczynnie po mieszkaniu ale wkurzona samym jej widokiem wywaliłam ją do kosza, tam gdzie jej miejsce!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte, reszta w koszu

nijakość z niego wyziera :D

To był jeden z tych dni, w które miałam ogromną chęć na nie wiadomo na co. Do cukierni nie poszłam, bo waga wymyka się spod kontroli; do żadnego sklepu odzieżowego się tez nie udałam, gdyż stwierdziłam,ze i tak pewnie kupię coś co mi się w domu przestanie podobać...i tak było jeszcze z paroma miejscami... zaszłam wreszcie do małego sklepu kosmetycznego i postanowiłam ograniczy się do dosłownie paru groszy. Wzrok mój padł na te balsamy. Mimo mnogości różnorakich błyszczyków i pomadek ochronnych kupiłam balsam w wersji waniliowej, no i....heh.... bardzo dobrze,ze kosztował tylko 3 zł. Jakoś specjalnie zły nie jest, pachnie jak cukier puder, nie czuję,zeby miał jakikolwiek smak,opakowanie zepsuło się drugiego dnia użytkowania (a to sie nie chce wykręcić, a jak już to łaskawie zrobi, to nijak go nie można wkręcić z powrotem). Marzę o tym zeby go zgubić ;) po prostu jego jakość jest adekwatna do ceny

Używam tego produktu od:prawie tygodnia
Ilość zużytych opakowań:katuję pierwsze