Oriflame, Elvie Summer Magic EDT

Oriflame, Elvie Summer Magic EDT

Woda toaletowa Elvie Summer Magic pacnie rześkim porankiem lata w tajemniczym ogrodzie. Powietrze pachnie musującymi nutami mandarynki i mrożonego arbuza, słodyczą fiołków, na których drżą delikatne krople rosy. Zmysłowe tło z piżma, drewna sandałowego i ambry otula miękkością.

Kocham go ;)

Dostałam je ładnych parę lat temu od przyjaciółki mojej mamy, kupione w Szwecji, więc nie wiem, ile kosztowały. Zapach, jak dla mnie, cudowny... Uwielbiam takie kwiatowe nuty. Idealny na lato i wiosnę, lekki, budzący do życia, świeży... Ujął mnie w każdym calu ;)
Malutki minusik za trwałosc... Ale też nie jest z nią tak tragicznie, czego tu wymagac, skoro to jest EDT :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu skończyłam, ale mam flakonik i zostało trochę jeszcze :)

średniak

Elvie Summer Magic dostałam w prezencie.\\\\n\\\\nZapach sam w sobie nie jest zły. Taki delikatny, lekki i orzeźwiający. Kojarzy mi się z wiosną. Nie jest to jednak mój typ. Preferuję bardziej wyraziste zapachy, ale to jest już kwestia gustu.\\\\n\\\\nNajwiększą wadą tej wody jest bardzo słaba trwałość. Krótko po spryskaniu się, jest już niewyczuwalna. W tym momencie nie sugerujcie się jednak, że wszystkie wody toaletowe oriflame takie są, bo jest różnie - są trwałe i nietrwałe. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest...

Za tę cenę znajdziecie coś lepszego, np w ich katalogu :)

Za to flakonik jest śliczny :) do dziś stoi do ozdoby u mnie w łazience.

Kolejny piękny i nietrwały

Produkt ten użytkowałam równolegle z Pure White Linen EDP i oba rozczarowały mnie tym samym- trwałością.

Pachnie pięknie, kwiatowo, ma śliczne opakowanie, ale u mnie był niewyczuwalny kilka godzin po aplikacji...:|
Szkoda.

Używam tego produktu od: używałam jakieś pół roku temu

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Świetny

Podkradałam go mamie i kiedy w końcu mi go dała została tylko jakaś 1/3 buteleczki, a z katalogu już go wycofali. Szkoda, bo nie zdążyłam się nim nacieszyć...

Cudny, ciepły kwiatowy zapach.
Nazwa sugeruje, że jest to zapach letni, ale dla mnie pasuje bardziej na wiosnę, bo latem wolę cytrusowe orzeźwiacze.

Szkoda go, szkoda.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 z 50 ml

nie tęsknię

Zapach ten to chyba już został wycofany, prawda? Tak mi się wydaje, chociaż czasami można go spotkać na Allegro.

Kupiłam go za niewielkie pieniądze w promocji dla konsultantów, znajoma konsultantka miała większe zamówienie i mi go odstąpiła :).

Moim skromnym zdaniem, to nie była letnia wersja Elvie, a zupełnie nowy zapach (który dodatkowo nie był powalający). Świeże, białe kwiaty wymieszane z alkoholem plus odrobina jakiejś cytrynki. Ale rzeczywiście był to zapach idealny na upały, lekki i nie narzucający się.
Z tego co pamiętam, trwałością nie grzeszył :).

Ale co tam, grunt, że zdążyłam go zaliczyć heh :D . (Czasem wydaje mi się, że mam do perfum zbyt osobisty stosunek :D :D :D ... )

Używam tego produktu od: miałam okazję chyba ze 3 lata temu

jah jah jah!

perfumy zakupilam za grosze,no ale nie trafilam niestety. cos mnie w nim dusi jak sie popryskam nimi,ale jakos trzeba zuzyc:|nie wyczuwam w nim swierzosci,gdzie ten arbuz? same kwiatki jak juz,no ale generalnie na lato ujdzie,czasem glowa mnie po nim boli
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:roku sie mecze

Ilość zużytych opakowań:polowa

świeży

Zaznaczyłam, że już nie kupię ponieważ już go wycofano

Piękny świeży zapach kojarzy mi się z kwitnącą łąką :) lubię go na lato, odświeża skórę swoim zapachem, jest lekki. Średnio utrzymuje się na skórze, ale poranne psiknięcie starcza na cały dzień. Ma ładna finezyjną buteleczkę, niestety nie nadaje się do noszenia w torebce, bo koreczek lubi spadać :) Zapach ma w sobie coś czarującego, szczególnie nie przepadam się za takimi zapachami a ten mnie urzekł i jeszcze mi się nie znudził :)

Używam tego produktu od:8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo ładny

Dziwie sie, ze ten zapach ma tak kiepskie opinie ale, jak wiadomo kazdy lubi co innego.

Perfumy bardzo subtelne, delikatne w ktorych pierwsze skrzypce grały akordy owocowe i kwiatowe z szczypta cukru. Mocno wyczuwalna mandarynka, a mroznony arbuz nadawal im piekny chłod. Do głodu dochodzilo tez sporo ładnych i słodkich fiołkow.
Bardzo mi sie podobal i jesli kiedys pojawi sie okazja kupna, to zapewne sprawie sobie flakonik.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

Prezent z nutka arbuza ;-)

Dostalam w prezencie, wiec krecic nosem absolutnie nie zamierzam - ladny, letni zapach, owocowo-kwiatowy, dziewczecy. Podoba mi sie w nim arbuzowa nutka, kojarzy mi sie z wieeelkim kawalkiem soczystego arbuza, tylko czekajacego na pozarcie ;-))).
Generalnie Elvie Summer Magic nosi sie zupelnie sympatycznie, choc raczej w moim stylu nie jest. Srednio trwaly, ale co tam - zawsze mozna sie w ciagu dnia dopsikac ;-))).

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kilka ml

mogłoby być lepiej

Zapach przyjemny, wiosenno-letni, optymistyczny, dziewczęcy. Flakonik ładny. Zasadniczy mankament tej wody toaletowej to znikoma trwałość:(ale dostałam ją w prezencie, więc darowanemu koniowi.... :D

Używam tego produktu od:sierpnia 2007
Ilość zużytych opakowań:jedno

nie mój

Nie mogę zgodzić się z przedmówczynią co do trwałości wody, zważywszy, że to WT, jest dość trwała. Mnie sam zapach bardzo drażni, nie lubię go również na innych. Ma w sobie, jakąś specyficzną nutę, której nie toleruję. Jednak zapach to kwestia gustu. Trzeba przetestować i już. Ostatnio kierując się opiniami wizażanek zakupiłam wodę w ciemno, szkoda, bo to droga pomyłka. Mamy różne upodobania i gusty podzielone. A to oczywiście jest nasz atut.
Woda kwiatowa, bardzo trwała.
Porównałabym ją z VERSACE Crystal Bright (moją ostatnią właśnie pomyłką)
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

W sam raz na wiosnę i lato

Baaaardzo mi się podoba... Kojarzy mi się w wiosną i latem. Coś pięknego.. Trwałość nawet niezła - u mnie czułam go jeszcze po 4 godzinach. Wiedziałam, że muszę go mieć od kiedy powąchałam go u mojej koleżanki, ale długo nie był w katalogu, a ostatnio sie pojawił więc nie mogłam przepuścić okazji :)

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1