Conter, Tesori d`Oriente Muschio Bianco, Sapone Aromatico (Aromatyczne mydło w kostce `Białe piżmo`)

Producent zaznacza, że aromatyczne mydło jest produktem uzyskanym według antycznych receptur i rzemieślniczych metod. Mydło posiada intensywnie piżmowy, ambrowy i harmonijny zapach. Pozostawia skórę miękką i właściwie nawilżoną.

kostka dekoracyjna

Zwykłe mydło w luksusowej cenie i dość nietypowym (srebrzystym) kolorze.
Nie posiada żadnych nadzwyczajnych właściwości. A zatem tak jak zwyczajna kostka toaletowa myje, lekko wysuszając skórę i pieni się w granicach normy.

Zapach mydła zaliczyłabym do niezbyt udanych. Nie jest to charakterystyczny, mocny zapach piżma, ani też coś subtelnie słodkiego, jedynie piżmem inspirowane.

Aromat ten określiłabym jako cukrowo-mydlano-pudrowy - zbyt płaski żeby go polubić i zbyt drażniący żeby nie zwracać na niego uwagi.

Wydajność: przeciętna

Reasumując: przyda się właścicielom łazienek utrzymanych w tonacjach popielato-srebrnych - do dekoracji.

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno i wystarczy

wysusza

3 gwiazdki za to, ze myje. Ale to mydło w końcu, więc dziwne gdyby nie myło.

Mydło bardzo przeciętne. Wysusza skórę na wiór. Nie miałam ostatnio problemu z suchą skórą na dłoniach, nawet kremu do rąk nie używałam, a odkąd myje je tym mydłem to krem jest po prostu kniecznością. Skóra jest ściągnięta, jakby pomarszczona i swędzi. Do tego dochodzi okropny moim zadaniem zapach. Przypomina mi mydła z dawnych czasów, takie które z nazwy były przeznaczone dla mężczyzn. Zapach drażniący i mocny. Radzę powąchać przed zakupem.

Kostka jest za duża, nieporęczna. Przy próbie pokrojenia - kruszy się.

Odradzam zakup, jest wiele mydeł mniej niszczących skórę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie piewszego

cudnie pachnie, rozpada się

Dla mnie to produkt na typowe trzy gwiazdki. Duża prostokątna kostka, ładnie opakowana, koloru srebrno-szarego. Posiada intensywny zapach i jeśli komuś odpowiada ta akurat nuta zapachowa (a w mydle to piżmo jest neutralne i takie...mydlane typowo ;)) to pewnie będzie zadowolony. Mi zapach pasuje, podoba mi się że mydło jest takie "miękkie", trochę jak dove, kremowe. Wadą jest to, że się rozpada nieco w mydelniczce, mimo że nie stoi w wodzie.

Używam tego produktu od:2 tygodnie