Krem normalizujący na noc

Krem normalizujący na noc

Lekki krem do pielęgnacji skóry nadmiernie przetłuszczającej się, z rozszerzonymi porami i skłonnością do powstawania grudek, zaskórników i zaczerwienień. Zawiera kompleks kwasów owocowych oraz ekstrakt z oczaru wirginijskiego, które ograniczają produkcję sebum, oczyszczają i zwężają pory oraz wyrównują powierzchnię skóry w czasie snu. Ich działanie uzupełnia wyciąg z aloesu wspomagający odnowę skóry oraz ekstrakt z grejpfruta, który ogranicza namnażanie bakterii. Roślinne polisacharydy i D-pantenol łagodzą podrażnienia i zapewniają odpowiednie nawilżenie naskórka. Redukuje przetłuszczanie i błyszczenie skóry, oczyszcza skórę wyrównując jej powierzchnię, zmniejsza skłonność do powstawania zaskórników, grudek, zaczerwienień. Zwęża pory skóry i poprawia jej koloryt, zapewnia optymalne nawilżenie naskórka Testowany pod kontrolą dermatologa na skórze nadmiernie przetłuszczającej się, z rozszerzonymi porami i skłonnością do powstawania zaskórników i wyprysków.

Substancje aktywne:
Kompleks kwasów owocowych (mlekowy, glikolowy, cytrynowy, jabłkowy, salicylowy), wyciąg z aloesu, ekstrakt z grejpfruta, wyciąg z oczaru wirginijskiego, roślinne polisacharydy, Hydromanil®, D-pantenol

średni

Nie mogłabym powiedziec że nie daje żadnych efektów ale nie są takie jakich bym oczekiwała.trzeba go nakładac bardzo nie wiele żeby nie zapchac porów.skóra po nim rano nie świeci sie i zwęża troche pory ale po za tym nie jest jakąś rewelacją.zapach niezbyt przyjemny ale idzie się przyzwyczaic.osobiście odradzam naprawde o wiele lepiej zainwestowac w krem z witaminą a i e niż w ten produkt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[642023].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomaga

Dla mnie ten krem bardzo pomagał, stosowałam go przez długi czas i widziałam róznicę w ilości pojawiających się zaskórników czy krostek. Skóra była rano jakby bardziej oczyszczona. Wchłaniał się też dobrze, a zapach mi osobiście nie przeszkadzał. :-)

Używam tego produktu od:roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[353133].usefull || 0 }}% pomocna.

Dziwny

Niby nawilża, ale nie za dobrze, leczyć -to on w ogóle nie leczy (wyprysków), w ogóle jakiś taki dziwny. Nie podoba mie się jego zapach-jak ktoś już zauważył-denaturat. Stosowało się już gorsze kremy, ale jest też cała masa lepszych od tego.

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[288924].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

fajny

Jestem miło zaskoczona tym produktem. Stosuje go od jakiegoś czasu na kazda noc i na prawde widze roznice - skora jest zdecydowanie lepiej nawilzona niz dotychczas (wreszcie w czasie zimy nie łuszczy mi sie nos), bardziej gladka. Ilość wypryskow zostala znacznie zredukowana. Zwłaszcza skóra policzkow uległa pozytywnej zmianie :) poza tym jest bardzo wydajny, natomiast zapach rzeczywiście jest nieprzyjemny. Ogólnie jestem zadowolona:)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:niewielka ilość jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[285234].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny choć słaby

Nie radzi sobie z wiekszymi wypryskami.
Łagodzi stany zapalne, niezle nawilza, mozna powiedziec, ze wspomaga leczenie...
jest wydajny, zapach moze niezbyt przyjemny, ale mnie to nie przeszkadza :)

Używam tego produktu od:wrzesnia
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[276806].usefull || 0 }}% pomocna.

hmmm...

krem śmierdzi jak dla mnie denaturatem. przy pierwszym użyciu aż mnie w nosie zakręciło, jednak można się przyzwyczaić bo teraz juz nie zwracam na to wielkiej uwagi.
ma normalizować, likwidować zaskórniki, pryszcze,zaczerwienienia... u mnie podziałał tylko na to jedno. zaskórniki mają się świetnie, chyba trochę zapycha bo pojawiło mi się więcej zaskórników zamkniętych. w sumie zapychanie bardzo prawdopodobne bo kremik lepi się tak że z powodzieniem może zastąpić lep na muchy. i im mniej go w słoiczku tym bardziej klejący mi się wydaje...dziwne bo z drugiej strony jak wstaję rano to pory skórne są zwężone zaczerwienienia zniwelowane.nie wysusza. jak na niską cenę to chyba sporo.
gdyby jeszcze przeciwdziałał nowym niespodziankom byłoby ok. a tak to nie wiem czy jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od:3 mcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[268064].usefull || 0 }}% pomocna.

można wypróbować

Kiedy trafiłam na apteczną półkę z kosmetykami Galanea kupiłam od razu krem na noc i na dzień licząc, że wspólnie zadziałają lepiej. Po dwóch miesiącach nie zaobserwowałam cudownych właściwości tego duetu. Krem na noc w mojej ocenie mógłby być troszkę lepszy. Nie odpowiada mi jego zapach i konsystencja - jest dziwna - niby jednolita, ale wg mnie dziwna przy nakładaniu, ale nie wiem, może tylko ja tak mam:) Krem zostawia na mojej skórze film, który niestety rano po "nocnej walce z normalizowaniem" jest jeszcze bardziej widoczny:( mogę się kłaść świecąca, ale nie lubię się świecąca budzić. Być może uspokaja istniejące pryszczyki i pomaga je zlikwidować, wydaje mi się, że troche rozjaśnia. Zwężenia porów nie zaobserwowałam. Z nawilżaniem nie robi nic specjalnego, ale na pewno nie przesusza skóry. Jest bardzo wydajny i dobrze sie rozsmarowuje, nie powoduje podrażnień. Ogólnie krem można wypróbować, bo na pewno nie szkodzi, a może nawet trochę pomaga. Chociaż według mnie nie jest warty tego, żeby biegać za nim po aptekach:-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[249806].usefull || 0 }}% pomocna.

czy ja wiem?

Po pierwsze to nie wiem co on normalizuje,bo jakiegokolwiek zmniejszenia się trądziku nie odnotowałam niestety!

Ale ma jakieś tam plusy-jest lekki,dobrze się wchłania
zapach do przyjęcia

jednak na noc wolałabym coś bardziej treściwego,bo cera mieszana jest bardzo przesuszona na policzkach,a ten krem sobie z tym nie radzi!

Mam mieszane uczucia-spodziewałam się lepszego rezultatu po 2 miesiacach stosowania(mam też krem na dzień).

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[247428].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wydajny krem ktorego pozytywne dzialanie zauwazylam szybko :) Skora jest gladsza, pory mniej widoczne. Nie przesusza skory, mimo tego zapobiegawczo stosuje dodatkowy krem na policzki. Jestem bardzo zadowolona:)

Używam tego produktu od:1 msc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[154337].usefull || 0 }}% pomocna.