Relaksujący krem nawilżający pod oczy

Relaksujący krem nawilżający pod oczy

Specjalistyczny wyjątkowo lekki krem do pielęgnacji delikatnej skóry okolic oczu.
Zawiera witaminę C z owoców dzikiej róży oraz kofeinę z zielonej herbaty, które pobudzają mikrokrążenie i odnowę naskórka oraz chronią przed niekorzystnym działaniem środowiska.
Roślinne polisacharydy i masło shea zapewniają błyskawiczne, długotrwale nawilżenie i wygładzenie naskórka. Ekstrakt z ogórka lekarskiego oraz D-pantenol koją i zapobiegają podrażnieniom skóry.
Wygładza skórę wokół oczu zapewniając jej jędrność i elastyczność. Zmniejsza podatność na powstawanie zmarszczek mimicznych. Zwiększa odporność na zmęczenie i daje uczucie odprężenia. Spowalnia powstawanie obrzęków i cieni pod oczami. Poprawia nawilżenie i lekko natłuszcza pozostawiając na skórze delikatny film ochronny.

Substancje aktywne:
Roślinne polisacharydy (Hydromanil®), Masło Shea, wyciągi z owoców dzikiej róży, zielonej herbaty i ogórka, olej Canola, olej migdałowy, D-pantenol, witamina E

10 – 50ml

Bardzo dobry tani kremik

Krem jest cudowny! Świetnie nawilża skórę pod oczami, rano jest wygładzona, wypoczęta i nie ma mowy o obrzękach - z którymi czesto miałam problem. Za 14 zł mam 30 ml - to jak za darmo. Nie mam problemu z tym, że dłużej trzeba go wklepywać. Stosuję zarówno wieczorem jak i rano, pod makijaż. Naprawdę cudo :)

Niezły krem w dobrej cenie

To nie jest mój pierwszy krem pod oczy. Nie był też kupiony z powodu jakichś szczególnych potrzeb pielęgnacyjnych. Krem pod oczy kupuję bo zawsze - moim zdaniem - lepiej zapobiegać cieniom, zmarszczkom etc. niż je zmniejszać jak się pojawią.

Zmarszczek szczególnych nie mam, moja skóra jest w wieku tuż przed 30stką. Cienie pod oczami się pojawiają po długim siedzeniu przed komputerem. Być może dlatego, że kosmetyków pod oczy używam regularnie już od kilku lat...

Po tym kremie nie spodziewałam się cudów. Miał nawilżyć i to wszystko. Poradził sobie, chociaż nie jest idealny.

Kiepsko się wchłania, więc używałam go tylko na noc. Rano skóra pod oczami była nawilżona i gładka. Znikały ewentualne "efekty niewyspania". Jestem z tego efektu zadowolona.

Plus za duże opakowanie 30 ml. To naprawdę sporo jak na krem pod oczy - nie mogłam go wręcz zużyć...

Polecam, choć w mojej ocenie osoby które mają cienie pod oczami będą uważały że jest trochę za słaby. Te Wizażanki, które nie mają strasznych problemów, w wieku 20-25 lat na pewno będą zadowolone.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Mieszane uczucia

Krem mi nie podpasował jeśli chodzi o komfort używania. Konsystencja rzadka, ślizgająca się po skórze, długo się wchłania (dobrze > 1h). Przez dłuższy czas z uporem maniaka nabierała mi się zbyt duża jego ilość i z kremu pod oczy robił się krem na pół twarzy. Pod większy makijaż stosuję niechętnie, na co dzień nie wybrzydzam, ale po kilku godzinach niewodoodporny tusz lubi się pandzić pod okiem.

Niemniej do działania nie można się zbytnio przyczepić (może dlatego, że przesadzam z jego ilością). Mimo niefajnej konsystencji skóra jest nawilżona, cienie pod oczami jakby rzeczywiście mniej widoczne, co do obrzęków się nie wypowiem, bo nie mam ich na stałe.

Cena/ pojemność może i zachęca (dałam 12,40 w doz), ale nie rekompensuje niskiego komfortu używania.

Używam tego produktu od: jesieni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Eris film 2

Sama nie wiem

Mam 25 lat i to mój pierwszy krem pod oczy. Jego zadaniem miało być nawilżenie delikatnej skóry wokół oczu i spłycenie tych drobnych zmarszczek które niestety, ale o zgrozo zaczęły się już tworzyć :) Doskonale zdawałam sobie sprawę że na efekty trzeba trochę poczekać, dlatego z nadzieją skrupulatnie codziennie rano i wieczorem wklepywałam ten kremik. Opakowanie się skończyło, a efektów za bardzo nie ma. Skóra owszem nawilżona jednak to potrafi każdy inny krem a jego priorytetem było coś innego dlatego śmiem stwierdzić że w moim przypadku nie sprostał zadaniu.
Na + możemy zaliczyć duże opakowanie, cenę, wydajność, nawilżenie oraz to że jest również przeznaczony do cery wrażliwej.
Na - jednak przemawia brak efektów. Dlatego po co używać skoro nie działa?

Osobiście nie polecam!

lider wśród przeciętniaków :)

Jest to świetny krem dla osób, które nie oczekują po nim cudów. Ma miłą, kremową konsytencję i bardzo się dobrze wchłania. Świetnie nawilża skórę wokół oczu. Wydajny.

Dodatkowo spore opakowanie za bardzo rozsądną cenę.

Obecne opakowanie kończę, a czeka już następne :)

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Dobry krem za rozsądną cenę

Posiadam prawie 25-letnią, dość wrażliwą skórę pod oczami z niewielką ilością zmarszczek mimicznych. Prawie codziennie stosuję korektor pod oczy, cienie i tusz do rzęs. Potrzebuję więc kremu, który nawilży skórę zmęczoną zmywaniem takiej ilości kosmetyków a także będzie stanowił dobrą bazę pod makijaż . Krem ten spisał się w 100%. Po prawie 2 miesiącach jego stosowania skóra pod oczami jest bardziej nawilżona, wydaje mi się, że zmniejszyły się cienie pod oczami. Produkt ani razu nie uczulił, wręcz uspokaja skórę po demakijażu. Krem jest wydajny, posiada przyjemną konsystencję i niedrażniący zapach.

Podsumowując, nie jest to krem do zadań specjalnych, ale zdecydowanie sprawdzi się na młodej skórze wymagającej średniego nawilżenia. Za tą cenę warto spróbować.

Używam tego produktu od: Prawie 2 miesięcy

boski dla wrażliwej skóry

Mam wrażliwą skórę wokół oczu i niemal wszystko mnie uczula oprócz tego kremu. Kupiłam go, ponieważ znam tę serię od dawna i wiem, jakie cuda potrafiły dotychczas zdziałać kremy Galanea. I ten też mnie nie zawiódł.
Skóra jest miękka, nawilżona, niepodrażniona. Stosuję go rano i wieczorem już od dwóch tygodni i naprawdę jest boski!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

Solidny krem

Nie określę go mianem KWC tylko dlatego, że nie mam zbyt dużego porównania z innymi produktami tego typu, a tego również nie używam szczególnie regularnie... ale i tak bardzo lubię :)
Krem ma rewelacyjną, lekką i delikatną konsystencję, nie powoduje żadnego dyskomfortu czy podrażnień, mimo używania zarówno pod oczy, jak i na powieki. Zresztą i na spaloną słońcem twarz zdarzyło mi się używać - z rewelacyjnymi skutkami :) Nie mam ani zbyt wielu zmarszczek, ani cieni czy worków, więc nie wymagam zbyt wiele, ale (już) po kilku miesiącach miałam wrażenie wygładzenia mimicznych linii, jakby skóra się zrelaksowała :D
Moim skromnym zdaniem bardzo przyjemny krem, do używania zachęca również ogromna pojemność (= ogromna wydajność) oraz bardzo przyjazna cena :)