Aqua, Hydro Waschgel Meeresalge (Żel do mycia twarzy z algami)

Aqua, Hydro Waschgel Meeresalge (Żel do mycia twarzy z algami)

Żel do mycia twarzy z algami odżywia i świetnie oczyszcza skórę nawet z makijażu. To naturalne oczyszczenie nadaje cerze świeży, zdrowy wygląd. Nie testowany na zwierzętach.

przeciętny

Żelu używam codziennie, zaraz po płynie micelarnym przy wieczornym demakijażu. Rozprowadzam go na lekko zwilżoną twarz, ma formę na twarzy galaretki. Nawet gdy się dostanie do oczu to nie piecze. Zapach jest delikatny. Moja cera po nim wydaje się być odświeżona i zdrowa. Wspaniale oczyszcza cerę z zanieczyszczeń i porów. Nie wysuszył, ani nie podrażnił mojej cery. Również nie dostała na niego żadnych reakcji alergicznych, jak to było z avene.

Ideał

Trafiłam na swój żel! Bardzo służy skórze, wyraźnie rozjaśnia, rozświetla - tak jak deklaruje producent.
Plus za wspaniałą żelową konsystencję i wspaniały zapach. Świetnie zmywa kompletny makijaż, nie szczypie w oczy i jest bardzo tani. Do tego wydajny - używam go od 2msc i do końca daleko:)

Szkoda że nie mam na co dzień dostępu do drogerii DM, ale jak tylko znajdę się w jej zasięgu zrobię duży zapas.

Używam tego produktu od: 2msc

świetny

Bardzo dobry żel. Mam suchą skórę a mimo to kupiłam ten żel. Trochę się bałam że mnie wysuszy i podrażni ale okazało się że żel świetnie myje i jest bardzo delikatny. Jestem z niego bardzo zadowolona. Skóra jest oczyszczona, miekka, niepodrażniona

Gala KWC 2017

Jeden z najlepszych żeli :)

Ciągle szukam tego jedynego i najlepszego żelu do twarzy :) Jestem dość wymagająca pod tym względem, ale lubię próbować nowości a tym bardziej jak najnaturalniejszego i delikatnego w swoim składzie kosmetyku. Odkąd mieszkam w DE, przetestowałam mnóstwo kosmetyków pielęgnacyjnych z Alverde i muszę przyznać, że najlepiej współgrają z moją cerą :)

Żel wspaniale pachnie, jest całkowicie "czysty" nie ma drobinek ani nic, prześwietnie oczyszcza twarz z resztek makijażu oraz zanieczyszczeń, świetnie odblokowuje pory, pozostawia cerę całkowicie odświeżoną, nie odczuwam po nim ściągnięcia skóry jak po innych stosowanych do tej pory żelach, skóra jest bardzo miła w dotyku i mięciutka :) Kremy wchłaniają się błyskawicznie :D

Myślę że zostanie on już na stałe jeżeli chodzi o pielęgnację twarzy, bo nic lepszego do tej pory nie używałam :) Do tego mimo codziennego używania jest naprawdę bardzo wydajny :)

Używam tego produktu od: sierpień 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie :)

rewelacyjny żel do mycia!

Bardzo rzadko używam żeli do mycia twarzy ponieważ wszystkie, których używałam bardzo mnie podrażniały lub uczulały.

Ten żel dla mnie jest REWE LACYJNY!

Przede wszystkim pozostawia moją cerę po umycia gładką jak aksamit, nie uczul, nie podrażnia i oczywiście bardzo dobrze myje - ja go używam przeważnie wraz ze szmatką muślinową to ścierania makijażu i mycia twarzy szyi i dekoltu.

Ma fajną płynną konsystencję, ładny zapach i jest wydajny.
Przekonuje mnie również niska cena za zupełnie naturalny kosmetyk.

Używam już drugie opakowanie i namówiłam na niego koleżanki, które również są zadowolone.

Na pewno kupię go ponownie!

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2

Alkohol, przesuszenie, podrażenienie.

Kupiłam ją sobie w Niemczech gdyż w Polsce ten żel nie jest dostępny (jak na razie).

Mam skórę trądzikową, skłonną do podrażnień i łatwo przesuszającą się.

Plusy:
- niezbyt gęsty, przezroczysty żel, nie spływa z dłoni
- pojemność do ceny
- dokładnie zmywa makijaż (tusz także)
- naturalny skład
- nie powoduje powstawania zaskórników
- cena

Minusy:
- niedostępna w Polsce
- nie pieni się, jakby rozmazuję się na twarzy
- w zapachu czuć bardzo mocno alkohol aż oczy łzawią
- wysusza skórę
- pozostawia uczucię ściągnięcia
- oczy po nim łzawią i są podrażnione oraz zaczerwienione

Nie polecam!

Słaby

U mnie produkt się nie sprawdził. Mam już w nowszej wersji opakowanie. Moja cera nie lubi żeli, woli mydła, glinki, micele lub mleczka. Miałam nadzieję, że przynajmniej naturalny żel jej przypasuje, a tu lipa i to spora. Żel ma konsystencję bardzo śliską i dziwnie się pieni. Zapach też specyficzny. Zostawia na skórze świecącą powłokę, pomimo tego w głębszych warstwach skóry czuję wysuszenie. Żel albo nie domywa buzi, albo ją zapycha, gdyz zaczęły mi po nim wychodzić zaskórniki i pryszcze i bardzo rozszerzyły się pory. Nie nadaje sie do mieszanej cery, a już na pewno nie do tłustej. Ja nie polecam. Zużylam do mycia ciała pod prysznicem, jest wydajny.

Używam od: przez 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1, 1/4 do twarzy, resztę do ciała

bardzo skuteczny, bardzo naturalny i bardzo tani.. takie zrealizowane marzenie kosmetyczne :)

nie zgadzam się z poprzednia opinia ze jest to kosmetyk do demakijażu. nigdzie na opakowaniu nie jest to zapisane ( chociaż ja mieszkam w De, i moje opakowanie rożni się od tego na zdjęciu) . według producenta jest to po prostu żel do mycia twarzy do cery normalnej i mieszanej.

kosmetyk ma same plusy:
- skład.w końcu wiemy co dajemy na twarz!

jest certyfikowany przez \'vegan\' i \'natrue.org\' wiec jest to kosmetyk przy którym mamy gwarancje co do jakości i naturalności składników. składniki do jego produkcji pochodzą z kontrolowanych upraw, również nie posiada żadnych barwników syntentykow itd.

- cena i dostępność.
jak na tak dobry kosmetyk jest on śmiesznie tani. kupuje go za 1,89 euro w Rossmannie. Firma ta podjęła politykę sprzedawania taniej swoich produktowa co się równa z dostępnością dla wszystkich co powoduje zwiększenie ilości sprzedaży. alverde to jedna z najpopularniejszych drogeryjnych marek niemieckich( przynajmniej na północy)

- skuteczność.
byłam sceptycznie nastawiona, ale faktycznie ta delikatna pielęgnacja pomogła mojej buźce. cera jest promienniejsza, zaskórniki i wągry poznikały. cudownie działa razem z płatkami peelingujacymi z Rossmanna, jest to niezastąpiony duet pielęgnacyjny w mojej łazience.
faktycznie słabo się pieni ale przy dobrze namoczonej twarzy można nim dokładnie ja oczyścić, do czego piana nie jest przecież niezbędna.

- wydajność.
opakowanie starcza mi na około miesiąca, przy tej niskiej cenie jest w miarę w porządku :)

sumując dla mnie jest perełka :) do której będę wracała.

Używam tego produktu od: okolo pol roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

naturalny kosmetyk i za to ma najwiekszy plus

Alverde specjalizuje sie w kosmetykach naturalnych, wiec jakis czas temu postanowilam przetestowac kilka z nich. Kupilam mnostwo przeroznych produktow tej marki, ktora jest dostepna w niemieckiej sieci drogeryjnej DM. Kosmetyki Alverde nie sa drogie, ten zel kosztowal okolo 2,50 euro.

SKLAD
Najwiekszy plus zel ma za to, ze jest z bardzo naturalnych skladnikow. Nie zawiera syntetycznych olejow, konserwantow, barwnikow, skladnikow pochodzenia zwierzecego. Nawet skladnik nadajacy zapach pochodzi z naturalnych, roslinnych zbiorow, a alkohol z kontrolowanej uprawy.

DZIALANIE
Zel prawie wcale sie nie pieni, co bylo jakby do przewidzenia, wiec nie jestem zdziwiona. Jednak uzywanie tego produktu jest nadzwyczaj utrudnione ze wzgledu na jego bardzo wodnista konsystencje. Lubie uzywac szczoteczki do oczyszczania twarzy i delikatnie nia masowac skore. Po nalozeniu zelu na policzek musze miec od razu w drugiej rece szczoteczke, ktora w ciagu pol sekundy zaczne rozcierac zel, gdyz w przeciwnym razie zjedzie on z policzka w dol z szybkoscia blyskawicy. Pienic sie to to za bardzo nie chce, wiec szczoteczka jezdzi po suchej twarzy i jest nieprzyjemna w uzyciu.

WYDAJNOSC
Na opakowaniu jest napisane, aby dodac do niego wody. No coz... on sam w sobie juz jest tak wodnisty, ze jak dodam wody, powinnam dodac tez sporo jego samego, a wtedy jest tak malo wydajny, ze bez problemu mozna zuzyc go w tydzien. Jesli naloze go na twarz sporo i rozsmaruje palcami, odrobine sie pieni.

EFEKT
W ogole nie wysusza. Nadaje sie do skory wrazliwej i sklonnej do alergii. Nie podraznia i ladnie odswieza.

ZASTOSOWANIE
Najlepiej sie sprawdza do przemywania twarzy rano po wstaniu z lozka. W roli kosmetyku do demakijazu niestety nie daje sobie rady (sprawdzilam!), ale producent wcale tego nie obiecuje. Do oczu go nie uzywam.

ZAPACH
Ladny, taki morski, algowy. Jesli ktos ma glupie skojarzenia moze mu przypominac kostke do WC :torba:.

Ponownie nie kupie. Bardzo podoba mi sie sklad i faktycznie zel rewelacyjnie wplywa na skore, ale szukam czegos przyjemniejszego w uzyciu.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Bdb

Bardzo fajny!!

jestem pozytywnie zaskoczona. Kupilam go pod wplywem recenzji an wizazu i sie nie zawiodlam! jest to moj pierwszy produkt z kosmetykow naturalnych i jestem zachwycona!

zalety:
- fajnie sie pieni, pomimo braku SLS.
- dobrze oczyszcza
- dla mnie pachnie cytryna ;)
- wydajny
- i nie mam uczucia sciagniecia

baardzo pozytywnie! ;)

Używam tego produktu od:2 tygodni

Świetny

Świetny żel do mycia twarzy. Pierwszy,który w ogóle nie wysusza skóry twarzy i w dodatku jest całkowicie naturalny. Bardzo podoba mi się jego zapach. Gorąco polecam. Szkoda tylko,że drogerii DM nie ma w Polsce.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

moj ulubiony

Uzywam tego zelu juz od okolo roku i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej eksperymentowalam z zelami do mycia twarzy, nie mogac trafic na ten wlasciwy, ktory nie tylko dobrze oczysci buzie (ktora drecza ciagle jeszcze zaskorniki a co jakis czas calkiem spore wypryski), ale bedzie tez bardzo delikatny i nie wysuszy mojej i tak juz wrazliwej, sklonnej do przesuszen skory.
Musze przyznac, ze uzywam tego zelu w polaczeniu z tonikiem Alverde do cery suchej (tonik rozany) i jest to idealne polaczenie.
Odpowiada mi zapach i konsystencja zelu.
Co do ceny - niecale 2,5e - smieszna, jak na kosmetyk bez syntetycznych barwnikow, konserwantow i oleju mineralnego, spelniajacego swoje zadanie!
Jest wydajny, 100ml wystarcza na dosyc dlugo.

Ps. moj sposob na walke z zanieczyszczeniami to wlasnie tez zel, tonik rozany i krem Soraya antybakteryjny (+ na blizny potradzikowe) - sa efekty :)

Ilość zużytych opakowań: kupilam juz chyba 5 czy 6, czeka w szafce