Alverde, Augencreme Augentrost Jeder Hauttyp (Krem intensywnie nawilżający pod oczy ze świetlikiem)

Delikatny krem do kazdego typu cery. Pielęgnuje, odświeża, uelastycznia i relaksuje partie okolic oczu. Zawiera m.in. świetlik (wykazuje silne działanie przeciwzapalne, bakteriobójcze i antyalergiczne. Jest doskonałym środkiem łagodzącym stany zapalne spojówek, powiek i zmęczenia oczu),aloe vera ekstrakt, glicerynę, jojobę, rumianek oraz olejek migdałowy. Skóra relaksuje się, staje się gładka i pozostaje elastyczna. Krem zapobiega przedwczesnemu tworzeniu się zmarszczek. Doskonale nawilża, dając bardzo przyjemny efekt lekkiego schłodzenia powiek. Bardzo szybko się wchłania i nie napina skóry.
Polecany jest również dla osób noszących szkła kontaktowe.

KWC

Nareszcie znalazlam idealny krem pod oczy. Swietnie nawilza i chroni delikatna skore. Bardzo szybko sie wchlania, nie ma zapachu, skora jest odzywiona i pozadnie nawilzona na bardzo dlugo. Nie podraznia. Wydaje mi sie ze lekko rozjasnia cienie pod oczami. trzeba jedynie uwazac by nie przesadzic z iloscia bo wtedy faktycznie sie walkuje.

Używam tego produktu od:4 miesiecy

zawod

ten krem niestety mnie zawiodl. czesc kosmetykow tej firmy, szczegolnie z przeznaczeniem do pielegnacji ciala, bardzo mnie do siebie przekonala. niestety ten krem pod oczy, jak rowniez inne do twarzy, nie spelnily moich oczekiwan.
krem jak dla mnie jest malo tresciwy, zle nawilza. tworzy przy aplikacji taki dziwny film, ktory wrecz potrafi sie "walkowac", czego pasjami nie znosze.
nie tylko, ze nie nawilzyl mi delikatnej skory pod oczami, to jeszcze ja wysuszyl. a uzywalam tego kremu przed jakimis 4 laty- czyli skora byla w lepszej kondycji. nie wymagala niczego wiecej, niz dobrego nawilzenia, ktorego ten krem jej nie zapewnil.

Używam tego produktu od:przez pare tygodni

Bardzo fajny

Zgadzam się z poprzedniczką - krem ma treściwą konsystencję ale dość szybko (na mojej skórze) się wchłania. Mam później takie fajne uczucie nawilżenia :) choć czasem czuję go jeszcze parę minut po nałożeniu. Jest bardzo wydajny - wystarcza mi dosłownie odrobinka. Bardzo fajnie się aplikuje dzięki dzióbkowi na końcu tubki. Jak dla mnie bezzapachowy, nie podrażnia.

Używam tego produktu od: ponad m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i nie ostatniego :)

Manicure - velvet nails

Swietny

Super. Krem ma bardzo tresciwa konsystencje, ale blyskawicznie sie wchlania, nawilza i wyraznie odzywia pozostawiajac skore w bardzo dobrym stanie. Zmarszczki powstale na skutek niedostatecznej wilgotnosci skory natychmiast znikaja. Polecam tym bardziej, ze za ta cene to prawdziwa rewelacja.

Używam tego produktu od: z przerwami na probowanie innych produktow od kilku lat
Ilość zużytych opakowań:3-4