Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Faberlic, [EDP-6] Alizes EDP

Faberlic, [EDP-6] Alizes EDP

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 60,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Na zapach składają się nuty lawendy, mandarynki, bazylii, kardamonu, lilii wodnej, lotosu, hibiskusa, heliotropu, szałwii muszkatołowej oraz ambry.

Cena: 60zł / 50ml

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

A dla mnie fajny

A dla mnie naprawdę fajny. Jakiś rok temu po raz pierwszy wąchałam go na jakimś spotkaniu i nie podobał mi się. Byłam nawet zawiedziona. Bo myślałam, że będzie świeży i morski, a wydawało mi się, że był raczej kwiatowo-sztuczny... Po roku jednak odważyłam się na całą butelkę i nie żałuję. Jest śliczny. Poza tym z butelki pachnie inaczej niż na skórze, a jeszcze i skóra skórze nierówna... Opakowanie też całkiem estetycznie wykonane w ładnym cieniowanym kolorze błękitu. Zapach nie utzrymuje się przesadnie długo, ale mimo to warto go mieć

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: tydzień

Niewypał

Flakonik względnie przyzwoity, ale całkowicie bez polotu i myśli przewodniej, pochwalić się nim nie można, ale ze wstydu też się nie spalimy.
Zawartość mało wyrazista i wręcz nijaka. Opis zapachu jest bardzo obiecujący, ale sam zapach rozkłada się pomiędzy słodkawym i lepkim zapaszkiem wina musującego, a czymś niezdefiniowanie ziołowo-aptecznym. Generalnie Ja tego zapachu prawie w ogóle nie wyczuwam, bez względu na wylaną na siebie ilość. Nos małżonka wyczuwa coś, ale niezbyt ładnego. I to musi posłużyć za całą definicję tej wody perfumowanej, która znika z ciała w mgnieniu oka.
Chciałam go oddać w dobre ręce, ale te spryskiwane też się nim nie zachwyciły i na niego nie skusiły. I nawet nie mogę go wykorzystać jako odświeżacz bo go nie czuję, więc co ma mi odświeżyć :()

Używam tego produktu od: próbowałam przez tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1/2 (ponieważ nie czułam dopryskiwałam się)

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Nie w moim guście

Nie podoba mi się zarówno opakowanie, jak i zapach. Opakowanie w katalogu wygląda bardzo ładnie, niestety jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Zapach jest mało wyrazisty, nijaki, na pewno nie morski i świeży (a taki miał być). Jest kwiatowy, lekko chłodnawy, trochę gorzki, jakiś taki niewyraźny. Spytałam kilku osób o opinię, generalnie była podobna. Nic szczególnego.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:kilka razy użyłam

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  53
  pochwał

  8,80

 3. 3

  0
  produktów

  68
  recenzji

  64
  pochwał

  7,61

Zobacz cały ranking