Faberlic, [EDP-6] Alizes EDP

Faberlic, [EDP-6] Alizes EDP

Na zapach składają się nuty lawendy, mandarynki, bazylii, kardamonu, lilii wodnej, lotosu, hibiskusa, heliotropu, szałwii muszkatołowej oraz ambry.

A dla mnie fajny

A dla mnie naprawdę fajny. Jakiś rok temu po raz pierwszy wąchałam go na jakimś spotkaniu i nie podobał mi się. Byłam nawet zawiedziona. Bo myślałam, że będzie świeży i morski, a wydawało mi się, że był raczej kwiatowo-sztuczny... Po roku jednak odważyłam się na całą butelkę i nie żałuję. Jest śliczny. Poza tym z butelki pachnie inaczej niż na skórze, a jeszcze i skóra skórze nierówna... Opakowanie też całkiem estetycznie wykonane w ładnym cieniowanym kolorze błękitu. Zapach nie utzrymuje się przesadnie długo, ale mimo to warto go mieć

Niewypał

Flakonik względnie przyzwoity, ale całkowicie bez polotu i myśli przewodniej, pochwalić się nim nie można, ale ze wstydu też się nie spalimy.
Zawartość mało wyrazista i wręcz nijaka. Opis zapachu jest bardzo obiecujący, ale sam zapach rozkłada się pomiędzy słodkawym i lepkim zapaszkiem wina musującego, a czymś niezdefiniowanie ziołowo-aptecznym. Generalnie Ja tego zapachu prawie w ogóle nie wyczuwam, bez względu na wylaną na siebie ilość. Nos małżonka wyczuwa coś, ale niezbyt ładnego. I to musi posłużyć za całą definicję tej wody perfumowanej, która znika z ciała w mgnieniu oka.
Chciałam go oddać w dobre ręce, ale te spryskiwane też się nim nie zachwyciły i na niego nie skusiły. I nawet nie mogę go wykorzystać jako odświeżacz bo go nie czuję, więc co ma mi odświeżyć :()

Używam tego produktu od: próbowałam przez tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1/2 (ponieważ nie czułam dopryskiwałam się)

Nie w moim guście

Nie podoba mi się zarówno opakowanie, jak i zapach. Opakowanie w katalogu wygląda bardzo ładnie, niestety jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Zapach jest mało wyrazisty, nijaki, na pewno nie morski i świeży (a taki miał być). Jest kwiatowy, lekko chłodnawy, trochę gorzki, jakiś taki niewyraźny. Spytałam kilku osób o opinię, generalnie była podobna. Nic szczególnego.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:kilka razy użyłam