Ramyata EDP

Ramyata EDP

Na nuty zapachowe składają się drzewo sandałowe, cynamon, goździk, kardamon, fiołki, ylang-ylang, wanilia, paczula. Ciepły i słodki zapach pięknie współgra z nietypowym i przyciągającym spojrzenie opakowaniem. Woń Ramyaty jest nietypowa i korzenna, dla indywidualistek i wielbicielek orientalnych perfum.

zdecydowanie TAK

Wyśmienita ciepła kompozycja orientlno - przyprawowa. Czuję wyraźnie kardamon z przyprawami indyjskimi, następnie do głosu dochodzi drzewo sandałowe, poźniej da się wyczuć heban, całość osłodzona tuberozą. Perfumy są zmysłowe, bardzo ciepłe, uwodzące, poprostu fenomenalne- a przy tym za jakie pieniądze? Z pewnością po opróżnieniu moich 30ml, kupię następne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Nie zachwycił mnie

Jestem wielbicielką cięższych zapachów i właściwie skusiłam się na Ramyatę w ciemno,albo i może zachęciły mnie opinie że jest super,no nie wiem...byłby super gdybym nie wyczuwała tam zapachu w stylu"kadzideł kościelnych"nie wiem co to za nuta,ale mnie wkurza,no i na początku za dużo cynamonu.
Nie jestem nim oszołomiona,ale na zimę jest w sam raz,więc mam okazję do stałego używania,troszkę się rozczarowałam liczyłam że zapach będzie mocniejszy i słodszy.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:3/4

Fajowy

Opakowanie Ramyaty jest przecudne, już po nim widać, że zapach ma klasę. Jest on najbardziej oryginalny spośród zapachów Faberlica. Taki ciepły, orientalny, intensywny i słodko-śliwkowy. Na skórze utrzymuje się bardzo długo - ok. 6 godz. Jak dla mnie idealny na zimę i letnie ciepłe wieczory.

TOP 10 damskich perfum

mieszane uczucia

Początkowo zapach mnie oczarował - intensywny, piękny, słodki, ale nie duszący. Do tego ładne opakowanie- czegóż chcieć więcej. Później zaczęłam dostrzegać, że po dłuższej chwili zaczyna dominować coś, co zawsze kojarzyło mi się z tanimi, tandetnymi perfumami (nie potrafię określić, co to za nuta, ale bardzo mnie irytuje). W dodatku nie jest zbyt trwały. Nie wiem, czy jeszcze go kupię, po zużyciu połowy buteleczki zapach stał się dla mnie nieco męczący, używam go sporadycznie.Używam tego produktu od: ponad roku

racej nie

Mimo wszytsko zapach mi sie nie spodobał.
Teoretycznie miał byc jak dla mnie: wanilia, paczula, cynamon... moje ukochane zapachy - a jednak nie!
Cos w tej wodzie mnie draznilo. Zuzylam ale nie wroce do niej. Brzydkie opakowanie i slaba trwalosc tez mnie zniechecily

Używam tego produktu od: pare miesiecy

nie dla kazdego

Od "zawsze" byłam zwolenniczką ciężkich/słodkich zapachów, więc kupiłam ten po przeczytaniu opisu w katalogu. I fakt, zapach ciężki, mocny, orientalny, choc nie tak slodki jak sadziłam. Czasem nawet dla mnie jest trochę za intensywny. Dlatego polecam tylko zwolenniczkom takich zapachów. Koleżanka, lubiąca lekkie zapaszki, określiła ten jako "zapach syropu na kaszel" hi hi. Więc lepiej zamówic najpierw próbkę...
Poza tym zapach trwały no i wydajny, bo używany w dużej ilości staje się cięzki do zniesienia, nie tylko dla otoczenia:)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:wciąz jedno

Słodki, korzenny, ale uroczy:)

Zapach na pewno jest niebagatelny: jest bardzo słodki, ale słodyczą nietuzinkową, orientalną, konfiturową. Czuć w nim zimowy klimat cynamonu, kuszący wpływ wanilii, drapieżność kardamonu i paczuli. Bardzo zdecydowana woń, tylko dla wielbicielek mocnych zapachów - Ramyata na pewno nie jest dla każdego. Spodoba się wielbicielkom cięższych, nieco spożywczych zapachów. Zwolenniczki lekkich i owocowych nut może odrzucać. Zapach jest trwały - utrzymuje się na skórze jakieś 6-8 godzin.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: