Visions*, Funky Flora Bootylicious Lip Gloss (Błyszczyki do ust)

Visions*, Funky Flora Bootylicious Lip Gloss (Błyszczyki do ust)

Usta lśniące słodkimi, przejrzystymi kolorami! Opalizujące drobinki brokatu dają efekt zmysłowej świeżości.
Dostępne są w trzech kolorach :
Rosie
Lily
Dahlia

Cena: 12,90zł / 10ml

Mam mieszane odczucia

Lubiłam ten błyszczyk ze względu na bardzo ładny kolor.
Usta po pomalowaniu się nim wyglądały po prostu ślicznie.
Niestety, kosmetyk strasznie sklejał usta, pozostawiał nieprzyjemną, lepką warstwę.
Utrzymywał się ok. 1-2 godzin.
Miałam też wrażenie, że lekko wysusza usta.
Używałam go jedynie ze względu na świetny kolor.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

nie kupię

Dahlia
hmm ładne opakowanie i kolor mnie skusiły... kolor byłby dużo fajniejszy gdyby nie miał takich kolorowych prześwitów, jakoś mnie to nie kręci ;)
trzeba z lusterkiem w ręce i oczywiście chusteczką, bo jakoś zawsze trzeba poprawić... ;/
skleja usta i ogólnie bywały lepsze :(

Używam tego produktu od:6 miesięcy

Kolory tęczy...

Wybrałam dwa odcienie: Rosie (jasnoróżowy) i Dahlia (jasnobeżowy). Błyszczyki miały gęstą, choć delikatnie wodnistą konsystencję. Po nałożeniu dość silnie zlepiały usta, pokrywając je taflą opalizującego koloru. Niestety, ich słodki, aczkolwiek chemiczny zapach, z pewnością nie uprzyjemniał aplikacji. Plus za wygodne opakowanie w postaci tubki.

Ilość zużytych opakowań: 2: Rosie, Dahlia

depilacja rąk

Zwyklak z oriflame...

Kupilam ten blyszczyk ze wzgledu na rozjasnianie ust. Efekt byl fajny, ale blyszczyk mial mocno chemiczny zapach, jakos mi nie odpowiadal, poza tym troche za bardzo sie kleil. Nie trzymal sie tez na ustach zbyt dlugo, ale za taka cene nie ma co oczekiwac cudow (dalam chyba 7zl). Na ustach wygladal ladnie, ale sam zapach sprawial, ze z trudem wykonczylam tubke. A szkoda, bo gdyby pachnial inaczej i nieco mniej sie kleil, to pewnie kupilabym jeszcze raz, a tak to ten blyszczyk wtopil sie w sredni poziom tego typu mazdiel z Oriflame.

Używam tego produktu od: lato 2008

niezły,mimo wszystko

Błyszczyk ma swoje wAdy,na przykład zbiera się w kącikach i wyjeżdzą poza wargi,ale to chyba przez to że jest gęsty,a to lubię.Trzeba się po prostu malować nim przy lusterku,jeśli sie nakłąda większą ilość.
Daje fajny kolorek,ja mam rosie,bardzo ładnie wygląda na ustach-efekt mokrych ust.Ja miałam go jednak za darmo,i nie wiem czy bym sama z siebie go kupiła,bo takie opalizujące błyszczyki nie są moimi ulubionymi,ale jesli ktoś lubi to może śmiało sobie kupić.

Używam tego produktu od:miesiąc

Nie polubiłam . ..

A mi się ten błyszczyk nie podoba.. Zamówiłam 2 kolory : Lily i Rosie i żaden mi nie podpasował... W katalogu wydawały się śliczne ,ale jak nałożyłam na usta od razu wiedziałam że nie będę zadowolona :| Kolory są do kitu :/ Błyszczyk ma ohydny smak , i sie brzydko zbiera w kącikach ust :/
Nie lubię go i nie polecam

Używam tego produktu od:uzywałam przez jakiś miesiąc
Ilość zużytych opakowań:2 nie do końca

naprawdę spoko ;)

błyszczyk jest taki jak w katalogu- mam odcień Rosie:)- ładnie mieni się na ustach różnymi odcieniami. daje wrażenie mokrych warg ;) trochę się klei, ale nie przeszkadza mi to. nie spływa z ust (może dlatego, że zaraz go zjadam..;) ). tubka dość mała, idealna do kieszeni- w sumie to dość dużo 10 ml..:D
naprawdę fajny, polecam :)Używam tego produktu od: pół roku..? ale mam pełno błyszczyków..:D
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

nie lubię go :/

W katalogu wydawał się świetny.. Ale nie lubię go. Fakt dosyc długo sie utrzymuje, ale później spływa i zatrzymuje się na obrzeżach ust... wygląda jak bym sobie kontury kredką namalowała.. dlatego skreślam ten produkt. żałuję zakupu.

Używam tego produktu od:ponad pół roku

Zwykły błyszczyk

Używałam Dahlia, i jets to zupełnie przeciętny błyszczyk niczym się nei wyróżnił , i niczym mnie tż nie zraził. Nie odpowiada mi jedynie aplikator który jest dla mnie niewygodny ale to też rzecz gustu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

bardzo lubię

Jestem bardzo zadowolona z tego błyszczyka choć za bardzo nie lubie malować ust..posiadam kolor dahlia i ma bardzo ładny, delikatny kolorek taki różowo-beżowo-złoty, nie klei sie, choć mógłby się dłużej trzymać ale wybaczam mu to;)

Używam tego produktu od:3m-cy

nie dla mnie

Jedyny jak dla mnie plus tego produktu to, to że nawet długo utrzymuje się na ustach.
Ale jest lepki, klei się na ustach, smak ma okropny...blee... kolor może być [choć nie pamiętam jaki miałam].

Używam tego produktu od:m-ca

Świetny:]

Kolorek w katalogu bardzo mi sie podobał ale nie zamierzałam kupić błyszczyka.. Dostałam go od chłopaka:] ma śliczny kolorek i ładnie wygląda na ustach;] wydaja sie większe i takie mokre.. W moim przypadku gęsta konsystencja bardzo mi odpowiada.. nie lubię gdy błyszczyk spływa mi z ust:/ Jestem z niego bardzo zadowolona i gorąco polecam:]