Color Trend, Delicate Look Liquid Liner (Eyeliner w płynie)

Color Trend, Delicate Look Liquid Liner (Eyeliner w płynie)

Eyeliner w płynie z wygodnym aplikatorem. Dostępny w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim.

Cena: 14,90zł / 3ml

Był ale się zbył

Miałam oba kolory i były cudowne. Oba.

Łatwo można było je aplikować, bo miał końcówkę flamastra i zawsze wychodziła mi równa kreska. To były moje pierwsze eyelinery, więc się dziwiłam koleżankom, że nie potrafią równo narysować linii, ale one miały jakieś inne eyelinery i z pędzelkiem, którym jest dużo trudniej, o czym później się przekonałam.

Kolory były ładne, nasycone. Rzadko za pierwszym razem nie wychodziła mi kreska bez prześwitów.

Niestety wycofali je. Pal licho czarny, ale ten niebieski!
Miał najcudowniejszy odcień niebieskiego, jaki kiedykolwiek widziałam! Wszystkim się podobał mój makijaż jak byłam nim pomalowana, pasował zwłaszcza do moich ciemnych oczu.

Ale już ich niestety nie ma. Może to dobrze, wypróbuję inne :P

Odjęłam gwiazdkę za to, że wyschły mi w opakowaniu. Nie używałam ich codziennie, tylko od czasu do czasu, aż pewnego razu gdy chciałam je nałożyć zobaczyłam, że wyschły :(

Używam tego produktu od: dawno temu, od czasu do czasu może rok, może półtora
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Przeciętniak.

Miałam go w kolorze czarnym.
Na początku mnie do siebie zniechęcił całkiem konkretnie.
Po kilku pierwszych użyciach tak mi podrażnił powiekę prawego oka, że mi spuchła i wyglądałam, jakby mnie ktoś pobił. Bolało ;)
Jednak był wygodny w użyciu i uwzięłam się na niego, jak tylko opuchlizna zeszła znowu zaczęłam go używać. I już więcej żadnego numeru mi nie zrobił, tylko grzecznie służył przez kilka miesięcy, bo na tyle wystarczył.
Więcej go już nie kupiłam, bo lubię eksperymenty, dopóki nie znajdę swojego KWC ;)
Ale nie był zły.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 4 lata temu

nie.

Pamiętam, że miałam wersję w kolorze czarnym. Eyeliner na początku był ok, trochę szczypał powieki ale było to do zniesienia, z czasem jego aplikacja coraz bardziej się utrudniała, w końcu go wyrzuciłam. Jedynym jego plusem mogłaby być cena i ładny kolor, jednak nawet tu mam uwagi, bo nie był on zbyt trwały...

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Szczypie!

Tak, tak, nie jestem wrażliwcem, ale to coś szczypało mnie niemiłosiernie. Pomysł z końcówką jakby z flamastra niezły, ale po pewnym czasie na czubku zrobiła się mała miotełka i o precyzyjnym nałożeniu mogłam zapomnieć.
Poza tym dość szybko ścierał się i tracił kontur(na brzegach się rozmywał).
Daje 2* za cenę i za pierwszych kilka aplikacji, później szło już coraz gorzej, aż w końcu wylądował niezużyty w koszu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

darujcie sobie

eyliner był też dostępny w kolorze zielonym, ja miałam własnie zielony i niebieski
rzeczywiście jest delicate look, bo nie daje prawie żadnego efektu
kolor jest wodnisty, przezroczysty, aplikator z gąbeczki może być, niestety sama kreska okropnie długo schnie, krótko sie trzyma - nic dziwnego skoro na początku jej prawie nie widać to potem tym bardziej się ściera i znika
kolor zielony do tego zasechł mi w opakowaniu po paru tygodniach (był mocno zakręcony, zawsze tego pilnuję), niebieski jeszcze gdzieś leży
nietrafiony zakup, nie po to kupuję eyliner żeby nic nie było widać

Używam tego produktu od: ponad rok

Może być.

Tusz był całkiem niezły, miał całkiem ładny odcień czerni i, co chyba najbardziej mi się w nim podobało, idealny aplikator - gąbeczkę. Nie był ani za twardy, ani za miękki i nie wyginał się we wszystkie strony jak pędzelki...
Niestety, kreski strasznie długo wysychały, a tusz podrażniał moje powieki - były zaczerwienione i strasznie piekły po nałożeniu.

Używałam tego produktu przez: kilka miesięcy

fajny, ale nie dla mnie

eyeliner jest okej, ale nie dla mnie.
Mimo, że nigdy nie uczulały mni ekosmetyki do oczu to ten od razu po nalozeniu powodowal okropne pieczenie. Mimo, że od razu go zmywalam, to i tak powieki zdarzyly mi spuchnac.
Szkoda, bo kolorek ma fajny (niebieski)

Używam tego produktu od: kilka razy uzlylam
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Miłe zaskoczenie

Po eyelinerze za tą cenę i po wielokrotnym "nadzianiu się" na kosmetyki do makijażu firmy Avon nie spodziewałam się takiego efektu.

Plusy:
- tani,
- nie zasycha szybko - używam go od ponad roku, od czasu do czasu - jest tak samo świeży jak na początku,
- wygodny pędzelek - nabiera w sam raz tuszu, by pomalować jedno oko i jest łatwy w użyciu nawet dla początkujących,
- intensywny kolor (mam czarny),
- łatwo się zmywa,
- trzyma się na powiekach wiele godzin.

Minus:
- odejmuję jedną gwiazdkę, bo za każdym razem po aplikacji, póki nie wyschnie (a trwa to kilkanascie sekund), szczypią mnie powieki.

Ogólnie: fajny produkt w niskiej cenie.Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ideał

Jak dla mnie kosmetyk nr 1. Szkoda, że nie ma go już w ofercie avonu. Świetny aplikator, końcówka rysuje idealne kreski, intensywny kolor, gęsty i do tego tani.

fajniusi

ładny intensywny kolor
łatwy w aplikacji
wydajny
trwały, spokojnie wytrzymuje cały dzień bez rozmazywania się

trochę się aplikator postrzępił dlatego odejmuję jedną gwiazdkę ale ogólnie kosmetyk bardzo dobry i godny polecenia. moim zdaniem dorównuje jakością droższym markom.

Używam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakci pierwszego

dobry

do rzeczy :)

PLUSY
-głęboki czarny kolor
-konsystencja taka, jak trzeba - nie jakaś tam wodnista substancja, tylko idelany tusz do kresek
-wydajność
-wygodny aplikator

MINUSY:
-pędzelek troszkę się niszczy, ale to chyba w większości przy codziennym używaniu
-początkowo ardzo szczypał mnie w oczy, ale po paru razach było już ok.
-ość długo schnie na powiekach :(

Używam tego produktu od: pol roku

dobry

Produkt jest bardzo dobry. łatwo się go aplikuje, poniewaz ma fajny pędzelek (dość twardy, dlatego łatwo jest zrobic kreskę)trzyma się okolo 4 godzin pozniej lekko sie sciera i jak jest ciepło w jakims pomieszczeniu odbija się na powiece co jest minusem produktu. Ale uważam że jak na produkt Avonu eyeliner ten jest bardzo fajny za niską cene. Opakowanie też jest ładne i kolorowe.

Używam tego produktu od:okolo pol roku
Ilość zużytych opakowań:polowa