AA Body, Peelingująca emulsja do mycia ciała

AA Body, Peelingująca emulsja do mycia ciała

Nowoczesny preparat pod prysznic nowej generacji - myje, złuszcza i nawilża. Podczas całej operacji drobinki ścierające oczyszczają skórę, mikrokuleczki oleju jojoba pod wpływem ciepła się rozpuszczają i wnikają w skórę, alantoina i d-pantenol łagodzą podrażnienia, mało tego, mamy jeszcze witaminę E i naturalny środek nawilżający zwany NNKT - z oleju Avocado, który TEŻ tam jest :)

słabo ściera

Używałam go kilka razy w tygodniu i w zasadzie jest za mało "ścierny". Poza tym ma dziwny zapach - taki "plastikowy", może to ze względu na te ścierające kuleczki? zapach jest dziwny i inny niz reszta kosmetyków z tej serii. produkt jest niewydajny i jak się kończy to ciężko go wyciągnąć z opakowania, którego w dodatku nie da sie postawic "do góry nogami", żeby zawartośc zleciała na dół. Więcej go nie kupię.

dobry

Od razu zrobię uwagę, że dla mnie nie jest to peeling do ciała (bo tych się używa raz na jakiś czas), ale właśnie emulsja peelingująca do CODZIENNEGO stosowania - i to mi się bardzo podoba. <BR>Zdecydowanie lepsze rezultaty widzę po stosowaniu tej delikanej emulsji (z drobnymi drobinkami ścierającymi) codziennie, niż po szorowaniu się innym peelingiem dwa razy na tydzień. <BR>Poza tym odpowiada mi propozycja 2 w 1 - bo preparat ten także nawilża.<BR>Zapach (a raczej jego brak) w porządku

Smród + skuteczność :)

Peeling absolutnie fatalnie pachnie. Chemią i spalenizną, uch...Działe delikatnie - przy moich przyzwyczajeniach na tyle delikatnie, że posądzam go o niedziałanie - błędnie, działa. Skóra po nim jest zaczerwieniona, a później wyraźnie gładsza. Nie pachnie juz tak strasznie, pieni się bardzo w sposób kremowy - niewysuszający. Niektórzy polecają, by peeling wykonać "na sucho" i z użyciem szczotki - nałożyć preparat na sucha skórę, trzeć i zmyć wodą. Hm... ten się zupełnie do takiej operacji nie nadaje - nagle jakby wsiąkał w skórę kremował ją, drobinki nie ścierają -wszystko aktywuje się po polaniu wodą.Niemniej jest bardzo skuteczny, (ale mało wydajny) i z przyjemnością kupię go sobie ponownie. Najlepszy ze wszystkich, których dotąd używałam.