Regulierendes Gesichtstonic (Tonik do twarzy)

Regulierendes Gesichtstonic (Tonik do twarzy)

Oczyszcza i odświeża wrażliwą cerę, nie wysuszając jej. Zapewnia utrzymanie naturalnego poziomu nawilżenia skóry. Dzięki zawartości pantenolu chroni naturalną barierę lipidową. Nieperfumowany; nie zawiera alkoholu. Stosowany codziennie sprawia, że skóra staje się promienna.

Moj Ci On

Uzywam go naprzemiennie z Garnierem do cery wrazliwej ( w zaleznosci od stanu mojego portfela, bo Eucerin jest 3-krotnie drozszy ) i musze powiedziec, ze dzialanie jest podobne, niemniej ten tonik zastawia na twarzy niemal niewyczuwalna powloke przez co, mniemam, bardziej zmiekcza skore, bardziej pielegnuje, wygladza, wogole jest bardziej:) Najwazniejsze jest to, ze nie zawiera alkoholu ani subs. zapachowych, mozna sie nim maziac pod oczami po demakijazu bez obawy, ze podrazni spojowki, spowoduje puchniecie powiek, wysuszy etc. Doskonaly dla noszacych soczewki. Polecam z czystym sercem.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

doskonały:)

doskonały produkt:)idealnie oczyszcza i odswieza buzke,nawilza bardzo dobrze,twarz po 3 tygodniowym stosowaniu jest perfekcyjna:)jest bardzo delikatny,łagodzi wszelkie podraznienia,cera faktycznie stała sie promienna.wart wojej ceny.polecam dziewczyny roznica jest szybko odczuwalna.

Używam tego produktu od: miesiaca

Ideał, zdecydowanie TAK!

Zdecydowanie KWC!
Tonik jest rewelacyjny.
- delikatny
- świetnie nawilża - nawet krem jest zbędny :)
- nie podrażnia
- przyspiesza gojenie małych krostek, albo śladów po nich :D
- nadaje skórze przyjemne rozjaśnienie i świeżość
Jednym słowem, cud, miód i orzeszki :D

Używam tego produktu od:4 tygodni