[R-15] Wzmacniający żel liftingujący do biustu

[R-15] Wzmacniający żel liftingujący do biustu

Kosmetyk ten ma za zadanie przywracać skórze jędrność i elastyczność, poprawiać napięcie skóry oraz zapewniać efekt liftingu. Regularnie stosowany ma poprawiać kształt biustu oraz zapobiegać powstawaniu rozstępów. Zawiera wyciąg z kigelii afrykańskiej oraz kwas hialuronowy. Kosmetyk posiada delikatny zapach, lekką konsystencję, szybko się wchłania, zapewniając szybki efekt ujędrnienia. Zawiera wyciąg z kigelii afrykańskiej oraz kwas hialuronowy.

Cena.: 30zł / 75ml

Bardzo dobry!

Zel ten dostalam od kolezanki,ktora jest przedstawicielka Faberlica. Nigdy wczesniej nie uzywalam kosmetykow do biustu. Ten zel prezentuje sie w postaci bialego mleczka,ktore bardzo dobrze sie wchlania. Skora zostaje dobrze nawilzona i wygladzona. Szczegolnie polepszyl mi sie stan dekoltu,zniknely wszystkie krostki.
Zapach jest bardzo delikatny,nie drazni. Jest bardzo wydajny-starczyl mi na kilka miesiecy. Niestety nie kupie go ponownie,gdyz nie mam dostepu do Faberlica.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Mimo dobrego działania...NIE !

Zużyłam dwa opakowania tego żelu i nie będę rozpisywać się o jego dobrym działaniu na skórę piersi, choć takowe posiada, bo niestety działanie to jest niczym w świetle faktu, iż produkt ten zawiera w swoim składzie dwa parabeny.
Miałam okazję przeczytać ostatnio obszerny artykuł na temat szkodliwości codziennego wcierania w skórę, zwłaszcza w skórę klatki piersiowej, kosmetyków zawierających parabeny. Naukowo udowodniono, iż konserwanty te (parabeny) są przyczyną zwiększania ryzyka powstawiania nowotworów sutków. Dlatego, choćby działanie tego żelu było najcudowniejsze na świecie, nigdy więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Fajniutki

No więc, długo zastanawiałam się jaką ocenę mu wystawić, ale z racji tego że stosowałam już kremy do biustu różnych firm (Dax, Bielenda, Eveline, Oriflame) a ten wypadł najlepiej to daje 5*.
Plusy:
-ujędrnia --> co prawda większych kłopotów z ujęrdnieniem biustu nie mam ponieważ jestem młoda i nie mam zbyt dużego biustu, ale mimo wszystko efekt ujędrnienia jest
-nawilża
-nie podrażnia, nie wyskakują mi po nim krosty jak po innych kremach
-wygładza skóre
-wydajny
-tani -> płaciłam za niego 10 zł
-delikatny zapach

Minusów nie zauważyłam :)

Ilość zużytych opakowań: kończę 1, zakupione już 2 stoi w szafce

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

bez zastrzeżeń

Jako że biust mam raczej, hmmm, niewielki , nie mam problemów z jego jędrnością :D
Ten krem dobrze nawilża, dobrze się wchłania, subtelnie pachnie, i utrzymuje piersi w doskonałej formie. Nie wiem jak się sprawdza w ujędrnianiu, ale w jego zapobieganiu utracie jędrności znakomicie :D Do tego nie zapycha i nie uczula.
Ten krem-żel jest w dodatku niedrogi jak na tego typu produkty i wydajny. Dla mnie starczył na jakieś 3 miesiące przy używaniu średnio codziennie (raz częściej, raz rzadziej).
Jedyne "ale" to odkręcana tubka, ale Faberlic już tak ma ;)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

jak dla mnie narazie jedyny

Jedyny bo za ta cene robi to czego potrzebuje.
Mama 35 lat, biust rozmiac c (choc ja ciagle mowie ze B ;)) czesto chodze bez stanika i kolezanki zazdroszcza mi ładnego bistu. Od ponad roku uzywam tego faberlica - jest wydajny, nie pachnie za mocno, dobrze sie wchlania, w promocji ma super cene to zalety tzw techniczne. A teraz dzialanie: zakladam ze jezeli moj biust ciagle wyglada ładnie i jędrnie to raz mam takie cialo (choc tutaj bym siek locila patrzac na pupue ;)) a dwa ten żel dziala :) No moj gust dziala.
Wiec polecam do bisutow ie zapuszczonych, zadbanych jakos preperat ktory pomoze utrzymac ich mlodosc i jędrnosc.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Jeden z lepszych

Dobry preparat do biustu to dla mnie taki, który nawilża i ujędrnia, poprawiając ogólny wygląd skóry. Ważne, by kosmetyk taki był miły w stosowaniu, bo chyba nikt nie lubi bawić się z klejącymi maziami, kóre wchłaniają się po dwóch kwadransach. Ten żel jest więc dla mnie bardzo dobry, ponieważ:

+ ujędrnia
+ nawilża
+ poprawia ogólny stan skóry
+ nie uczula
+ szybko się wchłania
+ jest wydajny
+ ma miły zapach

Cena też nie jest zła, ponieważ w promocji można dostać ten kosmetyk za około 12zł. Opakowanie estetyczne, szkoda tylko, że zakrętka nie jest wyposażona w klapkę. 75ml starcza na około 2-3 miesiące przy codziennym stosowaniu.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego