The Body Shop, Oil Free Balancing Foundation SPF 15

The Body Shop, Oil Free Balancing Foundation SPF 15

Linia innowacyjnych, lekkich, beztłuszczowych podkładów do cery tłustej i mieszanej. Maskuje niedoskonałości skóry, matuje i wygładza. Z filtrem SPF 15.

W Polsce dostępny w 4 kolorach, za granicą w 10.

Nie testowany na zwierzętach.

Najlepszy jaki do tej pory mialam :)

Super podklad. Mam cere mieszana, wiec dlatego wybor padl na ten podklad.

Mam odcien nr 4 (kupowany za granica), ktory stapia sie swietnie z moja cera i nie tworzy efektu maski. Wczesniej jakos nie moglam dobrac podkladu ktory bardzo by sie nie odroznial od mojej jasnej karnacji.

Fajnie sie rozprowadza (poki co paluchami), ale czekam na pedzel do podkladu i mam nadzieje ze tez bede zadowolona.

Podklad jest super wydajny, naprawde niewielka ilosc wystarczy zeby pokryc cala twarz.

Bardzo fajnie wspolgra z pudrem TBS, matuje na okolo 5-6 godzin :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

KOSZMAR to za mało

powiedzieć o tym podkładzie, że jest koszmarny to moim zdaniem za mało. Takiej jakości spodziewałabym się po badziewiu kupionym w kiosku za 2 zł. Niestety zakupu dokonałam zanim sprawdziłam jego ocenę na wizażu - w przeciwnym wypadku nie popełniłabym tego błędu. Odradzam zdecydowanie. Jedna z Wizażanek napisała, że nie wyrzuciła go tylko ze względu na to, że był drogi - mnie nie przekona nawet ten argument, lecę szybko kupić sobie coś normalnego, a to świństwo wędruje do kosza.

Używam tego produktu od: tygodnia

bardzo kiepski

mam cerę mieszaną, ale ten podkład nie sprawdzil się u mnie w najmniejszym stopniu. kupiłam w anglii.

na plus:
-duża różnorodność kolorów
- fajne, lekki opakowanie z pompką. podnosi się do góry - bardzo mi sie podoba

na minus:
- wysusza skóre - bardzo.
- skora wygląda na starą, bardzo widać podkład, tworzy maskę
- średnie krycie, bliżej słabego
- ciężko się go rozprwadza
- jest nietrwały, ściera się i brudzi wszystko
- ma pudrowy, okropny zapach. cos strasznego....
- niewydajny

może przy cerze bardzo tłustej się sprawdzi... ale ja ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: w ciągu 3 miesięcy od czasu do czasu, zuzylam polowe.
Ilość zużytych opakowań: polowa, reszta leci do kosza

Well 01

Może być

Produkt kupiłam ze wzglęu na moją mieszaną cerę. Tylko dlatego,że był w miarę drogi nie wyrzuciłam go.Kosmetyk ciemnieje na skórze, kryje dość dobrze ale nie matuje. W ciepłe dni moja skóra świeciła się jak żarówka. Ciężko się rozprowadza, zostawia smugi. Ogólnie nie jestem zadowolina.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Krycie takie sobie, na pewno nie matuje

Kupiłam go w promocji. I niestety nacięłam się.Miałam odcień 6, delikatnie opalony-kolor przyzwoity. Krycie ma średnie, bez rewelacji.Podkreślał skórki. No i to świecenie dwie godziny po użyciu. ..ale mocne świecenie ;-( Do tego doszedł tak nieprzyjemny zapach (chyba zjełczały), że musiała go w połowie używania wyrzucić do kosza.Konsystencja i opakowanie w porządku. Jednak przy takiej marce spodziewałam sie czegoś znacznie lepszego.

średni

Mam mieszane uczucia odnośnie tego podkładu. Po pierwsze - razi mnie kolorówka. Odcienie są bardzo ... skrajne. Jeden wściekle różowy, drugi jak podczas ataku zółtaczki...Ale ok, niech będzie...
Kosmetyk ma raczej gestą konsystencję, faktycznie da się wyczuć że jest beztłuszczowa. Matuje całkiem nieźle, średnio na 5-6h, później skóra zaczyna się błyszczeć. Nie tworzy maski i pomimo dziwnych odcieni całkiem znośnie wtapia się w skórę. Daje eleganckie, pudrowe wykończenie, ktore bardzo lubię. Ma fajne, praktyczne opakowanie z denkiem, które unosi się ku górze. Super. Bardzo wydajny - malutka ilość wystarcza na staranne pokrycie całej twarzy.
Teraz wady - w moim przypadku podkreśla suche skórki i zmarszczki mimiczne. Brudzi. W ciagu dnia ciemnieje na twarzy. Trzeba nakładać umiejętnie i cieniutką warstwę, bo w wiekszych ilościach może dawać efekt maski. W ciągu goracego dnia szybko spływa gromadząc się w nierównościach skóry.
Ogólnie w porządku (pomimo trwalości która zostawia wiele do życzenia). Gdyby nie dziwna kolorystyka (wersja nawilżająca bije go pod tym względem na głowę), byłabym mu wierna.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Nareszcie mat

Jedyny podklad, ktory rzeczywiscie matuje moja mieszana, swiecaca sie nie milosiernie cere.
Nawet kryje bardziej niz sie spodziewalam.
Swietny podklad na dzien np. do pracy - lekki, matuje bardzo dobrze, kryje tez calkiem calkiem.
Ogolnie pozytywnie sie zaskoczylam bo ogolnie kosmetyki Body Shopu nie sluza mi raczej.
Ryzyko oplacilo sie.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

bardzo dobry, godny polecenia

to jest bardzo dobry podklad !
troche ciezko mi bylo dobrac odcien gdyz 6 zdecydowanie dla mnie za blada a 7 troche ciemna, szkoda ze nie bylo nic miedzy 6 a 7 ;) koniec koncem wybralam 7, ciemniejszy odcien.

sam podklad jest bardzo fajny, swietnie sie stapia ze skora, jest lekki, nie tworzy efektu maski, moja skora oddycha a jednoczesnie calkiem dobrze sobie radzi z kryciem (mam blizny potradzikowe i male przebarwienia, pory)
bardzo trwaly!
co do matowienia to jestem zadowolona, wlasciwie to uzywam kremu matujacego, pudru w kamieniu matujacego i z tymi porduktami podklad TBS wspolgra wysmienicie - moja cera jest matowa na wiele godzin.

zauwazylam ze niestety z niektorymi moimi kremami sie gryzie- np na Loreal Dermagenesis sie roluje a juz na Garnier pieknie sie wchalania.
odejmuje za to jedna gwiazdke, bo podklad powinien dobrze sie rozporwadzac na kazdym kremie.

Używam tego produktu od:drugi tydzien
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

Fajnie fajnie

Świetnie stapia się ze skórą. Dla mnie to bardzo ważne, bo mam super jasną skórę (naprawdę białą), może to, że mi pasował to to, że mam odcień super jasny 01 (kupowany we Francji, niedostępny w Polsce). Szkoda, że nie matowi, nawet fajnie rozświetla, ale bez żadnych drobinek. Aksamitna konsystencja, a później i taka skóra.
SUPER SUPER
jedną gwiazdkę odjęłam za to, że nie matowi co przy tłustej skórze jest wskazane
WYDAJNOŚĆ!! świtna, używam od około roku, malutko, bo jest bardzo naturalny nie tworzy maski, wręcz przeciwnie niewidocznie poprawia wygląd cery

Używam tego produktu od: ROKU!!

yyy nie ;[

Pierwsze wrażenie jakie odniosłam po nałożeniu fluidu to to że OKROPNIE się leje. Nie da się go na dłoni przytrzymać bo zaraz skapuje. Jest lekki jak woda i na buzi też wygląda jak leciutka powłoczka.Myślę, że do cer tłustych i mieszanych kompletnie sie nie nadaje.

Używam tego produktu od:tydzień

bardzo dobry

to moj ulubiony podklad. bardzo ladnie sie rozprowadza, kryje i matowi skore. trwaly. polecam uzywac z pedzlem do nakladania podkladu tej samej firmy :)

Używam tego produktu od: 4 mscy
Ilość zużytych opakowań: 0.3