Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

AA Body, Balsam do ciała delikatnie brązujący

AA Body, Balsam do ciała delikatnie brązujący

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 0 ml
Cena 30,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Balsam intensywnie nawilża i uleastycznia skórę, łatwo sie rozprowadza, daje efekt naturalnej i trwałej opalenizny. Nie pozostawia przebarwień i nie plami ubrań. Efekt jest widoczy cztery godziny od położenia go na skórę, ponowne użycie opalenizne pogłębia - zaleca się używanie kosmetyku raz w tygodniu.

Cena: ok. 30 zł

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

całkiem dobry

Dobry na tera - okres andrzejek, Sylwestra a potem karnawału. Nadaje ładny koloryt nawt bladej skórze, wygląda naturalnie, trzeba tylko dokładnie go rozprowadzić. Trudno nazwać go samoopalaczem, ale jest mocniejszy niż inne tego typu balsamy brązujące, cos pomiedzy tym.

1 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Samoopalacz złej jakości

Producent coś przedobrzył, byle nie powiedzieć oszukał - i to nie nieskutecznością, ale zbyt wielką skutecznością! Jedno nałożenie wystarczy, by być 100% opaloną. Tak, przy niedokładnym rozsmarowaniu zostawia smugi, pachnie dokładnie jak naładowany chemią samoopalacz i NIE (!) nawilża. Wysusza, wysusza, wysusza! Skóra na nogach po nim zaczyna się łuszczyć. Rzeczywiście, na raz w tygodniu, jak poleca producent - w pozostałe dni trzeba się nawilżać i złuszczać. <BR>Nałożony na niestartą skóre zachowuje się jak farba - nie wsiąka, ale barwi "na zewnątrz", żeby spłynąć z najbliższym prysznicem. Koloruje na pomarańczowo.<BR>Zostało mi go jeszcze bardzo dużo, spróbuje go jeszcze jakoś ugryźć - w każdym razie jego użycie to permanentne źródło stresu - jak się za te 4 godziny będzie wyglądać? <BR>Oceanic tym produktem dał straszną plamę.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  358
  recenzji

  3
  pochwał

  9,61

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking