Lip & Cheek Stain (Róż do ust i policzków)

Lip & Cheek Stain (Róż do ust i policzków)

Róż do ust i policzków w płynie. Daje ustom i policzkom naturalny połysk lub nałożony w większej ilości daje głęboki kolor. Wspaniała baza pod inne produkty do ust. Nawilżajaca forumuła pomaga pielęgnować skórę. Testowany dermatologicznie, nie testowany na zwierzętach.

Bardzo przyjemny kosmetyk;)

Mam ten produkt z gazety wiec zaplacilam za niego ok 4 £ a nie 10:) Moim zdaniem to troche taka tansza alternatywa dla benetinta z benefit.Idea,aplikacja i kolor jaki otrzymujemy na policzkach/ustach jest taki sam.Konsystencja troche mniej lejaca moim zdaniem praktyczniejsza.Nakladam go na usta i mam pewnosc ze nic nie zetrze mi sie przez caly dzien :) Naprawde bardzo trwaly.Na policzkach daje bardzo naturalny delikatny efekt :) Nie trzeba az tak szybko go rozcierac jak w przypadku benefita,nie robi smug:) Fajny produkt na podroz bo mamy 2 w 1 i nie musimy targac ze soba pedzli do rozu :) Wydajnosc calkiem ok,nie schodzi go bardzo duzo.Polecam:)

Używam tego produktu od: ok pol roku

Zbyt rzadka konsystencja.

Ja mam z kolei zupełnie inne wrażenia od pozostałych recenzentek...

Produkt próowałam nakładać na różne sposoby, i za kazdym razem efekt był równie oplakany.
Zacznijmy od ust- ponieważ konsystencja jest bardzo rzadka (coś jak bardzo wodnista galaretka, z tym, ze woda tu przeważa), nie da się równomiernie nałożyć produktu na usta. Rozlewa się, spływa, znika plackami, nie udało mi się uzyskac równomiernego efektu (niby jest zaraz po nałożeniu, ale przy najlżejszym ruchu warg znika). Zamiast \'wrzynac się\' w wargi, produkt po prostu z nich spływa i wyygląda nieestetycznie.

Na policzkach sprawdza się nieco lepiej, z tym, zeby było coś widać i żeby jednoczesnie nie wyglądać jak matrioszka trzeba się nieco napracować, produkt tworzy plamy, które trzeba rozetrzeć. Końcowy efekt ładny, ale dla mnie nie wart takiego zachodu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Przyjemny

Ciekawy kosmetyk.
Używam go do ust, na policzkach nie potrafię uzyskać nautralnego efektu.
Nadaje wargom ładny kolor, którego intensywność można stopniować w zależności od ilości nałożonych warstw.
Jest trwały i wygodnie się nakłada, nie spływa z ust.
Polecam zwłaszcza jeżeli ktoś nie lubi zbyt błyszczących błyszczyków :) a chciałby podkreślić usta.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Bobbi Brown - Jak malować rzęsy

Bardzo lubie

Uzywam glownie do ust gdy chce, by wygladaly bardziej naturalnie niz z pomadka- mozna uzyskac zarowno bardzo naturalny, jak i intensywny efekt w zaleznosci od ilosci nalozonego kosmetyku. Kolor utrzymuje sie dlugo. Mam wrazenie jednak, ze wysusza usta- kilka minut po nalozeniu musze zazwyczaj uzyc balsamu.
Na policzkach wyglada bardzo naturalnie.

Używam tego produktu od: ponad roku

jak najbardziej

Dobry gdy nudzi mi się juz straszenie ludzi moją bladoscia:) wystarczy zrobić trzy kropeczki na policzkach i dwie na ustach,rozetrzeć i już mam kolory,uha:) dobra konsystencja,wydajny. Zabrałam jedną gwiazdke->jest tylko jeden wiśniowy odcien,mogliby się postarać o inne:) <taka forma motywacji ,hehe>

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

to jest ciekawe

To rzeczywisciw oryinalny preparart. Jest lekki, lekko oleisty, ale nie splywa z bardzo wygodnego aplikatora i z ust rowniez. Ma piekny wisniowy kolor. Po kilakrotnej aplikacji na usta i pociagnieciu bezbarwnym blyszczykiem efekt jest naprawde fajny. I trwaly!

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie perwszego

sok z buraka, wersja ulepszona

Mialam w swojej makijazowej karierze juz kilka takich "stainow" - Benetint, dawno temu Lancome, dwie flaszki Nivea i teraz ten od TBSu i stwierdzam, ze jest zdecydowanie najlepszy z nich.
Konsystencja nie jest wodnista - plynna owszem ale jakby taka grubszo-zelowa przez co nic nie kapie z gabkowego aplikatora.
Aplikator to kolejny plus tego produktu - jak we wszystkich blyszczykach TBS jest gabkowy i ustawiony pod lekkim katem do paleczki co pozwala na precyzyjne pomalowanie ust (bo do nich glownie ten produkt stosuje, czasami uzywam do policzkow, kiedy nie nakladam Multiblush Clarinsa ani filtra :( ).
Kolor trzyma sie ladnie kilka godzin wiec nawet jesli zje sie polozony na niego blyszczyk (ja musze polozyc na niego cos natluszczajacego i nadajacego ustom polysk - sam tint go nie daje ani nie nawilza), buzia nie jest kompletnie gola i wyplukana z koloru.
Bardzo dobry, wydajny produkt.

Używam tego produktu od:pol roku

fajna rzecz

bardzo fajna rzecz dla milosniczek naturalnego makijazu.
naklada sie troche tego specyfiku na policzki rozciera i juz.
mozna sobie nalozyc na usta.

Używam tego produktu od: 6mscy
Ilość zużytych opakowań: 0.5