Szczotka do masażu okrągła Body Brush Round

Szczotka do masażu okrągła Body Brush Round

Drewniana szczotka do masażu. Delikatnie masuje i usuwa martwe komórki. Szczególnie polecana do masażu na sucho - zalecanego w modnych ostatnio detoxach.

Cena: 7 funtów

Bardzo fajna

Kupiłam na Allegro za ok. 30 zł. Staram się codziennie robić nią masaż na sucho i efekty są rewelacyjne. Podobno na lepsze i trwalsze trzeba czekać ok. 2-3 miesięcy, ale już od pierwszego użycia fantastycznie usuwa martwe komórki, a ciało staje się gładkie.
Włosie jest mocne, ale na tyle delikatnie, że masaż jest przyjemny, a szczotka nie drapie ani nie podrażnia skóry.
Jedyny malutki minus to uchwyt, momentami bywa niezbyt wygodny.

Ogólnie naprawdę polecam.

polubiłam masaż

Stosuje często, staram się codziennie do masażu na sucho, wygodna w użyciu. Włosie nie łamie się pomimo częstego stosowania,jest twarde i mocno masuje. Suchy masaż doskonale oczyszcza z toksyn i poprawia wygląd skóry.
Warto się zmobilizować i praktykować codziennie!

Praktyczna.

Porzadna ta szczotka i ladna, wlosie nie za miekie i nie za twarde, takie w sam raz.
Uzywam jej czasami do masazu, glownie jak mam napad na odnowe biologiczna ;-) (czytaj - raz na miesiac). 2 razy w tygodniu lubie sie nia wyszorowac od stop do glow, co w polaczeniu z pilingiem i mydelkiem siarkowym lub zelem tea tree (rowniez BS) skutkuje gladka zarozowiona skora.

Kupie ponownie, jak zajdzie taka potrzeba, ale licze ze ta jeszcze troche mi posluzy :-)Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:-

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

sposob Witkacego

Szczotkowanie, oprocz przysiadow to dla mnie najlepsza recepta na utrzymanie zadka w zadowalajacym stanie. Szczotka TBSu jest wytrzymala (stosuje ja jednka wylacznie na sucho: chwytam za drewniana galke na jej szczycie i mocno dociskam do pupy podczas masazu - balam sie, ze moze sie zlamac ale jak dotad a mam ja od pol roku - nic takiego sie nie stalo) wlosie sie ugina wiec rzeczywiscie szczotkuje a nie tylko drapie.
Dobry produkt za rozsadna cene, chociaz za 11 Elzbietek w Harveyu Nicholsie mozna kupic b.dobra sizalowa szczotke od Espa - bez galki za to z paskiem.

Używam tego produktu od:pol roku