The Body Shop, Cheek Blush

The Body Shop, Cheek Blush

Róż do policzków o innowacyjnej, żelowej konsystencji. Daje długotrwały i naturalny efekt. Zawiera nawilżajacy olejek z maruli i odbijające światło drobinki.
W Polsce dostępny w dwóch kolorach, za granicą w 6.

lubie go

Kupilam ten produkt tylko dlatego, ze zostal bardzo mocno przeceniony. Postanowilam przetestowac. Okazal sie przede wszystkim latwy w uzytku oraz wydajny. Czasem mam problem z rownomiernym nalozeniem rozu w kamieniu, a ten produkt takich problemow nie sprawia, pokrywa bardzo rownomiernie, wtapia sie we fluid nie tworzy efektu plamy na poliku. Idealny jesli ktos tak jak ja, nie czuje sie pewnie w nakladaniu rozu.

Używam tego produktu od:miesiaca

ok

roz ten kupilam rok temu i mimo iz nie uzywam go kazdego dnia to i tak jestem milo zaskoczona jego wydajnoscia.

nie mam pojecia co to za kolor- dosc jasny cieply opalizujacy roz. bardzo ladnie wtapia sie w skore i wyglada bardzo naturalnie. na poczatku aplikacji wyglada bardzo blyszczaco ale po roztarciu zostaje kolor z mieniacymi sie drobinkami.

co mnie denerwuje niemilosiernie to srebrna farba ktora kruszy sie przy dziubku i w efekcie nakladam roz wymieszany z kawalkami sreberka.

utrzymuje sie srednio dlugo ale mam tlusta cere wiec malo co utrzymuje sie na niej naprawde dlugo.

co do ceny- wydaje mi sie ze rok temu kosztowal 59zl teraz zas jest to 39zl i obecna cena jest o wiele bardziej adekwatna.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego