Oriflame, Aloe, Soft Scrub (łagodny żel ścierający)

Oriflame, Aloe, Soft Scrub (łagodny żel ścierający)

Delikatny żel ścierający do twarzy z mokrogranulkami jojoby, do wszystkich rodzajów skóry.

KWC

bardzo polubilam ten peeling i na pewno bede go kupowac jak tylko bedzie w promocji:)
w promocji kosztuje 9,90 wiec jest tani
uwielbiam kosmetyki z aloesu gdyz aloes jest dla mnie bardzo dobry skladnikiem na moja skore buzi:)
drobinki sa bardzo delikatne,wiec uwazam,ze producent wytwarza kosmetyk glownie dla osob z wrazliwa cera
na moja cere(tlusta)dziala bardzo dobrze,gdyz oczyszcza ja,skora jest promienna pozniej caly dzien
poza tym kosmetyk slicznie pachnie

polecam

Używam tego produktu od:pol roku temu(?)

Bardzo łagodny

Na samym początku myślałam,że kupując ten kosmetyk to kupuję taki prawdziwy pelling na miarę "drapacza";).Troszkę się skonsternowałam,widząc,że jest to tylko żel z małymi kuleczkami w środku.Już chciałam wyrazić o nim niepochlebną opinię,ale powstrzymałam się i dzielnie wypróbowałam go;).
+żelik ten bardzo porządnie oczyszcza i myje twarz, jednocześnie bardzo delikatnie masując ją maleńkimi drobinkami
+ze względu na to,iż mam cerę mieszaną i tylko na nosku i czole mam niefajne zaskórniki i czasem pojawia mi się coś bardzo nieładnego,postanowiłam masować dość długo i dość mocno tzw.strefę T;) i opłacił mi się ten manewr,bowiem skóra była naprawdę gładka:)
+buzia zrobiła się promienna i miękka:)
+kosmetyk bardzo ładnie pachnie,słodko ale świeżo
+opakowanie:poręczne i w tubce
+konsystencja jest dosyć gęsta, zielone kuleczki znajdują się w przezroczystym żelu
+w promocji kosztuje 9.90, więc uważam,że naprawdę warto:)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:jeszcze pierwsze

Doskonały do twarzy

Idealny peeling do twarzy do codziennego stosowania. Jest baaardzo delikatny i używanie go do całego ciała strasznie by mnie wkurzało ;) Jestem przyzwyczajona do mocnych peelingów, "drapaczy". Poza tym tubka tego kosmetyku jest maleńka i starczyłaby mi ona na 2 użycia do całego ciała :D
Aloe Soft Scrub jest łagodniejszy od niejednego żelu do twarzy! Nie wysusza, nie podrażnia, ładnie oczyszcza wrażliwą skórę twarzy. Przyjemnie, świeżo pachnie. Niebieskie drobinki w przezroczystym żelu ślicznie wyglądają :)
Polecam do twarzy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

3 rodzaje dolnej kreski

bardzo średni

żel ten ma mało drobinek, nie podrażnia twarzy, pod warunkiem, że nie mamy żadnych otwartych ranek - wtedy piecze jak diabli. Zapach taki sobie, mało wydajny.

Używam tego produktu od:

oj marniutko

jest to raczej zel z zatopionymi kuleczkami a nie peeling. bardzo slabo spelnia funkcje scierajaca, ba, mam wrazenie ze nie sciera wcale. mozna ewentualnie uzywac jako zel do mcia twarzy, jesli ktos lubi zele niby "peelingujace"

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze

za delikatny

Pare lat temu, jak bylam jeszcze w liceum i po raz pierwszy zetknelam sie z kosmetykami Oriflame, kupowalam ten peeling na promocjach i bylam z niego zadowolona. Nie podrazanial skory, odswiezal ja i tyle mi wystarczalo do szczescia ;)
Ostatnio skusilam sie na jego zakup w nowym opakowaniu i rozczarowalam sie. Peeling zrobil sie bardziej galaretowaty, mniej jest tych zielonych drobinek. Jest za delikatny. Mozna by go bylo spokojnie stosowac jako zwykly zel do mycia twarzy. Jednak przy takiej objetosci opakowania i cenie jest to nieoplacalne. A jest duzo fajniejszych kosmetykow...

***

jako żel do mycia twarzy jest ok, drobinki są całkiem fajne, ale nie powiedziałabym że to peeling, w tej kategorii moge dac tylko 3 gwiazdki bo oczyszcza ladnie ale nie gruntownie jak powinno być to po peelingu

dobry żel do mycia twarzy

Miałam go u siebie bardzo długo zanim zaczęłam używać.
Kiedy po raz pierwszy go użyłam to stwierdziłam, że jako peeling jest beznadziejny, a ponieważ skończył mi się żel złuszczający Daxa, postanowiłam używać tego "peelingu" jako żelu do mycia twarzy i w tej roli jest dobry.
Ma dośc gęstą konsystencję, na twarzy przyjmuje konsystencję kremu, drobinki są bardzo delikatne.
Codziennie się nim myję dlatego też dobrze oczyszcza twarz nawet z makijażu, nie podrażnia, jednak twarz jest po nim nieznacznie ściągnięta, za to gwiazdkę mniej.
Ma 75 ml. ale jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina żeby porządnie umyć twarz.
Zapach przyjemny, nie drażniący.
Polecam go kiedy jest w promocji nawet do cery delikatnej.

Niespodzianka :-(

Miał być peeling, tymczasem to zwyczajny żel do mycia twarzy... Do codziennego stosowania, delikatny, pieniący się, o neutralnym zapachu. Ma drobinki - takie niebieskie kuleczki (ładnie wyglądają), tylko że ich działania wogóle nie czuć. No tak, można przeżyć pomyłkę gdyby był większy, a ma tylko 75 ml. Proponuję kupić żel do mycia twarzy zamiast tego "peelingu".

peeling???

Na peeling to mi nie wygląda... Bardzo mało drobinek, delikatne, nie czuję, żeby cokolwiek ścierały. Za śliski. Dobrych kilka lat temu go miałam i wtedy chyba był troche lepszy, a ostatnio jak zakupiłam, to żałowałam. Więcej nie kupię.

Hmm

Moim zdaniem szybciej żel do mycia twarzy niż pelling. Najlepiej nadaje się chyba dla baaaardzo wrażliwej skóry. Jak na taką cenę (18.90) za mała pojemność (75 ml).

niespecjalny

Zbyt słabo oczyszcza, jest za delikatny.Jest za to dość wydajny, ma delikatny zapach i nie podrażnia skóry.