Color Zoom (Kremowy cień do powiek)

Color Zoom (Kremowy cień do powiek)

Pojemność 6,6 ml

Kremowy delikatny cień, który pozostawia na powiece nasycony kolorem pudrowy film, odporny na ścieranie, a nawet na wodę. Trwały, nie odkłada się w zagłębieniach powieki, zachowuje intensywny kolor i świetlistość przez 8 godzin. Jego konsystencja stapiająca się ze skórą, łatwa do rozsmarowania, umożliwia wykonanie makijażu opuszkami palców.

Świetny kosmetyk

Na ten cień trafiłam przypadkiem - w kosmetyczce swojej siostry. Dla niej był za ciężki, ale dla mnie okazał się strzałem w dziesiątkę.

Obietnice producenta zasadniczo spełnione:
- bardzo trwały
- nie ściera się
- długo zachowuje kolor i świetlistość
- jest dosyć uniwersalny, mniej kosmetyku - naturalniejszy wygląd, więcej - opcja wieczorowa
- szlachetne kolory
- wydajny

Jedynym utrudnieniem może być jego nakładanie - wymaga trochę wprawy i delikatnego wklepywania, inaczej robią się smugi, ale to już nie wina kosmetyku. Do wszystkiego trzeba mieć wprawę.

Mimo nieco wygórowanej ceny, z pewnością mój KWC, nie znalazłam jeszcze lepszego cienia.

Edit: Znalazłam coś lepszego - Duraline Inglota w połączeniu z sypkimi cieniami. Sorry, La Roche Posay...

faworyt

bardzo fajny bezzapachowy cień, który może być stosowany jako cień bazowy,
ładnie stapia się ze skórą,
delikatnie rozjaśnia powiekę,
nie podrażnia,
nie migruje,
długo utrzymuje się na powiece,
bardzo wydajny, polecam szczególnie dla alergików i osobom noszącym szkła kontaktowe!

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania