Adidas, Adidas Woman, Sport Body Tonic

Adidas, Adidas Woman, Sport Body Tonic

Lekka tonizująca woda toaletowa do ciała o świeżym, energetyzującym zapachu. Rozpylona na całe ciało daje przyjemne orzeźwienie.

tęsknię za tym zapachem ♥

Z tą linią produktów spotkałam się jako nastolatka, pewnego roku dostałam mały zestaw kosmetyków w przezroczystej kosmetyczce z logiem Adidas na BN. Ach, co to była za radość !! Aż po dzień dzisiejszy mam tą kosmetyczkę. ♥ Była w nim miniaturka tej wody (ok. 50ml, tak myślę), dezodorant w aerozolu i mini żel pod prysznic.

Później znalazłam tą wodę pełnowymiarową w sklepie i od razu kupiłam. Później, jak się obejrzałam po skończeniu butelki, już jej nie było na sklepowych półkach.

Oceniam wersję Icy Burst (ta niebieska ze zdjęcia).

Plusy:
- zapach - świeży, morski, jak dla mnie to pachniał fiołkami; idealny na lato
- poręczna butelka, można wszędzie zabrać; nie wgniatała się
- duża
- wydajny - można psikać i psikać i końca nie ma (:
- zapach, jak na zwykła wodę perfumowaną, nie perfumę (!) dość długo był wyczuwalny na skórze

Minusy:
- nakrętka szybko się połamała - zwykły plasticzek ;p

Tęsknię za tym produktem, z chęcia bym kupiła go jeszcze raz z razji ożywienia wspomnień, a dwa, że był baaardzo dobrym produktem.

Używam tego produktu od: ok. 2002/2004r.
Ilość zużytych opakowań: jedno małe ok. 50ml, jedno pełnowymiarowe 200ml

Super,lekki, wytrzymały, odświeżający i bardzo wydajny.Szukam go od roku, ponieważ kiedyś go używałam i byłam bardzo zadowolona. Wie ktoś może czy jeszcze gdzieś go dostanę?

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: mon. 5

letni zapach

miałam ten kosmetyk tylko raz, kilka lat tem. ale byłam z niego zadowolona. jest duży i wydajny, przy stosunkowo niskiej cenie. zapach przyjemny, lekki i odświeżający. utrzymuje sie dosyś długo. w sam raz na lato i upalne dni. ale myślę że nadaje się dla aktywnie żyjących kobiet, które uprawiają sport.

Używam tego produktu od:miałam kilka lat temu

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

troche męski :>

Bardzo praktyczny.

Sam zapach jest troszkę męski [przynajmniej mi się kojarzy z męskimi wodami toaletowymi],ale genialnie odświeża. Wspaniały na siłownię-chłodna mgiełka jest cudowna po treningu :)

Opakowanie może być. Nic nadzwyczajnego-raczej cienki,ale mocny plastik,nie żal wrzucić do plecaka. No i wielki plus-jest duże ;)

Używam tego produktu od:nie pamiętam

spoko loko

Ja mam Citrus Energy.Wsród tych wszystkich body toniców zostanie moim faworytem mam nadzieje ze na dłuuugoooo.

Plusy:
+orzeżwia
+jest lekka
+o świeżym zapachu
+długo się utrzymuje
+idealna na lato
+przyzwoita cena
+wyjadna

Minusów nie zauwazyłam.

Używam tego produktu od:długo długo
Ilość zużytych opakowań:nie wiem

Przydatna na co dzień

+ Przystępna cena i duża objętość pozwalają na częste używanie bez wyrzutów sumienia.
++ Mocne opakowanie, wydobywające nowoczesną prostotę ze zwykłego plastiku.
+++ Ładne, ciekawe zapachy, poprawiające nastrój, pomagające odświeżyć i stonizować skórę w ciągu dnia.
- Odpadająca zatyczka, zacinająca się pompka pod koniec opakowania.
-- Zapach dość szybko słabnie, choć potrafi interferować z innymi, np. naturalnym zapachem skóry, lokalem gastronomicznym.

Używałam tego produktu przez jakiś czas. / Ilość zużytych opakowań: 2 (Citrus Energy)

uwielbiam

Uwielbiam ten body tonic! Zapach jest poprostu boski (mam niebieski), swietnie orzezwia, idealny na lato, sportowy. Troszke szybko sie ulatna, ale to tylko woda, a nie perfum wiec to nic dziwnego. Jak na jakies sportowe wypady czy gdzies to idealny, stworzony dla nastolatek :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

ok

kupiłam sobie własnie ten tonik ( konkretnie Icy Burst) i jestem bardzo zadowolona, zapaszek śliczny, może niezbyt trwały , ale to przecież nie perfumy ! tylko woda perfumowana, i cena bardzo przystępna: 16 zł

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

bardzo lubie

Przepadam za tym zapachem. Moge uzywac perfum, balsamu, dezodorantow i zeli pod prysznic. Nie wiem czemu tak mi sie podoba, bo na ogol preferuje zapachy slodkie, a ten jest raczej swiezy. No ale... Zapach przedstawia sie o wiele lepiej na skorze niz w opakowaniu. Co do niego to moze niektorzy uznaliby je za tandetne (plastik), ale jest estetyczne i wlasnie ten plastik mi odpowiada, bo moge tonic wszedzie ze soba zabierac.

fajny

Bardzo lubię te odświeżające wody w okresie letnim, zazwyczaj kupuje icy burst, cudownie chłodzą i odświeżają, nawet podczas opalania. Na okres ciepełka idealne, można używac do woli nawet na słońcu (przynajmniej ja tak robiłam) i wszystko jest ok. Bardzo fajne :)

Na okres letni..

Używałam wody niebieskiej,zielonej i pomrańczowej jakies 2 lata temu. Myslę,że jest to dobre rozwiązanie,aby orzeźwić skórę wlecie , zapachy są nawet ładne,jednak jakieś takie nie moje.. nie mogłabym używać na codzień..
Fajnie nadają się też jako odświerzacze powietrza :P
Najbardziej podobał mi się niebieski.
Taki sobie niezły produkt.

Nigdy więcej

Zapach męczący, zarówno tego tonicu jak i żelu pod prysznic z tej linii. Jestem już przeczulona na punkcie tego "zapachu" i rozpoznaje osoby używające go, może dla innych to ładny zapach ale dla mnie duszący i nie do wytrzymania, ogólnie na NIE.
Udało mi się zmęczyć jedno opakowanie, potem już tylko do odświeżania pomieszczeń, ale w tej roli też się nie sprawdzał.

ilość zużytych opakowań: jedno