Sun Care, Ultra Protection Tan Control SPF 50 (Emulsja ochronna SPF 50)

Sun Care, Ultra Protection Tan Control SPF 50 (Emulsja ochronna SPF 50)

Ochronna emulsja do twarzy, rąk i ciała i dekoltu, szczególnie polecana do skóry jasnej, delikatnej oraz wrażliwej na działanie promieni słonecznych. Produkt zapewnia niezwykle wysoką ochronę UVA/UVB dzięki szerokiemu spektrum działania filtrów przeciwsłonecznych oraz opóżnia pojawianie sie przebarwień.
Opatentowany Kompleks RPF neutralizuje wolne rodniki, opóżniając proces starzenia się skóry. Derma Fiber Protectors zapobiegają pojawianiu się zmarszczek. Kompleks Sensitive Skin zmniejsza ryzyko wystąpienia zaczerwienienia, podrażnienia i łuszczenia się skóry.
Rezultat: skóra opala się stopniowo, równomiernie i bezpiecznie, zachowując miękkośc i komfort.
Nie pozostawia białego filmu. Nie zatyka porów skóry. Produkt wodoszcelny.
Testowany pod kątem dermatologicznym, okulistycznym oraz skuteczności RPF.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało).

Najlepszy wysoki faktor do twarzy na lato

Bardzodobry wysoki faktor na lato, nie zostawia takiej lepkiej warstwy na skórze jak o czesto bywa przy takich produktach, bardzo dobrze się wchłania no i zapachy Lancaster są dla mnie zawsze super :)

Ale na plażę lub stok

Aktualnie jestem w trakcie zabiegów medycyny estetycznej i muszę na co dzień używać kremów spf 50+. Ten krem, wraz z Shiseido,to moi ulubieńcy, ale Lancaster - na plażę i narty!
Testowany w warunkach miejskich, tzn. z pełnym podkładem nie jest komaptybilny: po kilku godzinach lekki podkład YSL wygląda ciężko i nieświeżo ( w przeciwieństwie do kremu 50+ Shiseido, ten doskonale współgra z make up\'em). Ale Lancaster nie jest produktem przeznaczonym do tego typu miejskich zadań, to jest tarcza ochronna, lecz regularny, krem na plażę.
Natomiast na plażę czy narty - rewelacyjny. Bardzo ładny, kremowy zapach. Gęsta, komfortowa konsystencja momentalnie się wchłania, nawilża cerę i nie pobiela. Nie migruje do oczu, nawet podczas kąpieli w oceanie.

Używam tego produktu od: kilka lat.
Ilość zużytych opakowań: kilka.

edit 02.07.2010
Jakbym mogła, to dodałabym i szóstą gwiazdkę - świeżo po kolejnym powrocie z Teneryfy, gdzie wyrzuciłam barwiony krem Vichy, doceniałam L. jeszcze, jeszcze bardziej. Świetnie sie zgrywa z pudrem brązującym YSL.

najlepszy dla mnie

Krem oceniam jako najlepszy z podobnych ,używanych przeze mnie.Łatwo sie wchłania-niemalże do matu, nie zapycha mi cery mimo sporych skłonnośći do niespodzianek po różnych specyfikach.Nałożenie pudru na twarz wysmarowaną kremem nie sprawia mi problemów-makijaż nie ślizga sie i nie splywa z twarzy.Sprawdził się w trudnych zimowych warunkach(narty).Polecam z czystym sumieniem!Używam tego produktu od:ok.3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ok.3

Anna Małecka masaż twarzy

doskonały

Po roku używania pozwalam sobie edytowac recenzję.
Produkt wchłania sie bardzo szybko- nałożony w rozsadnych ilościach(te niecałe 2ml). Pozostawia lekko białą poswiatę, która po wniknieciu kremu zanika. Emulsja faktycznie wyglada na bardzo bogaty krem, który nigdy sie nie wchłonie, a jest wrecz odwrotnie. Zapach jest dosc cięki, mocny- aczkolwiek przyjemny- jak dla mnie podobny do zapachu kremu nivea. Na wielki plus zaliczam wiele ekstraktów roslinnych zawartych w preparacie. U mnie nie powoduje zatykania porów, co obiecuje producent.
Jak dla mnie nadal jest to najlepszy filtr- polecam. Używam tego produktu od:roku