Embrace Her, Body Cream (Krem do ciała)

Embrace Her, Body Cream (Krem do ciała)

Nawilża, wygładza i perfumuje skórę. Gładkie ciało pachnie subtelną kompozycją nut cytrusowych, białego jaśminu i brzoskwini.

Spróbowałam, ale..

Któregoś razu natknęłam się w katalogu Oriflame na kartkę zapachową z perfumami Embrace Her. Kręciłam się wokół tych perfum przez długi czas, ale ich nie kupiłam. Za to sprawiłam sobie krem o tym samym zapachu. Nie wiem czy moje zainteresowanie przeszło w niepamięć, czy też krem różni się zapachem od perfum, ale jakoś nie sprawił na mnie większego wrażenia. Konsystencja typowa jak dla kremów do ciała Oriflame, mi nie do końca pasuje, mogła by być bardziej zbita niż wodnista. Całkiem nieźle nawilża, używam go też do nawilżenia rąk. Niemniej jednak raczej nie polecam, zapach może nie przypaść do gustu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Byłby ideał

Dochodzę do wniosku, że kremy do ciała Oriflame są rewelacyjne. Po dłuższym stosowaniu skóra jest naprawdę gładka, nawet łokcie są bardziej jak pupcia niemowlęcia niźli łokcie. Widzę kolosalną różnicę po ich użytkowaniu. Wszystkie Garniery i Dovy mogą się schować !

Ten krem nie jest wyjątkiem. Ma cudowną konsystencję puszystej śmietanki, jest nieprawdopodobnie wydajny i robi cuda ze skórą. Żeby nie było zbyt słodko w tej recenzji - nie podoba mi się zapach. Owocowa guma do żucia jako żywo ! Znowu. Kiedy ta moda się skończy ? Nie będę jednak obniżać oceny zapach, bo to jednak sprawa czysto subiektywna.

Używam tego produktu od: nie używam, bo skończyłam

Super !!!

Krem jest super ... ślicznie pachnie i nawilża skórę .
Bardzo mi odpowiada jego konsystencja.
jest super zapach na ciele utrzymuje się długo .
Cena dość wysoka ale często jest w promocji za 19.90
na perfumę bym sie raczej nie zdecydowała ale taki kremik do ciała w sam raz na lato...

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Cellulit jak stosować kosmetyki

trochę nie bardzo

Kupiłam do kompletu z wodą Embrace, ale trochę mi zapach tego kremu nie do końca pasuje. Jest dużo bardziej słodki, taki landrynkowy wręcz i przy wsmarowywaniu go w ciało wręcz ta słodycz mnie odrzuca. Później, gdy już złagodnieje, jest lepiej, ale znów zbyt brzoskwiniowo. Coś nie udał się do końca Ori ten krem, coś im tu ten zapach nie wyszedł.

W ogóle uważam ten krem za niepotrzebną stratę kasy i zdecydowałam się go oddać. Nie dość, że EDT mnie uczula, nie dość, że w kremie zapach jest inny, to jeszcze nawet dobrej pielęgnacji nie ma co się po nim spodziewać. Niby nie wysusza, ale też nie nawilża specjalnie, nie mówiąc już o odżywianiu.

Ot, takie pachnące smarowidełko w uchodzącym za ładny słoiczku i o wygórowanej cenie. A dlatego uchodzącym za ładny, bo mi się on nie podoba :nie:

Podoba mi się za to konsystencja - gęsta, zbita, ale zarazem lekka, nietłusta. Krem łatwo się wsmarowuje, ekspresowo wchłania.

Wydajność średnia -widać, że z użycia na użycie go ubywa, ale tak szybko się nie skończy.

Ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego i więcej nie będzie

Owocowy, słodki zapach.

Lubię kremy Oriflame z tej serii i choć są dość drogie, to jednak je kupuję (jak oczywiście cena jest promocyjna). Krem Embrance ma fantastyczny zapach. O ile w perfumach by mnie drażnił, o tyle w kremie do ciała nabiera fajnego, słodkiego, owocowego (mi coś kojarzy się z dojrzałą porzeczką) aromatu. Poza tym kosmetyk jest dobrej jakości, na poranne nawilżenie w zupełności wystarczy.

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc temu używałam :)
Ilość zużytych opakowań: jedno.