Sally Hansen, Vitamin E Nail & Cuticle Oil

Sally Hansen, Vitamin E Nail & Cuticle Oil

Pojemność 13,3 ml

Preparat Vitamin E Nail & Cuticle Oil jest naturalną mieszanką olejków z zarodków pszennych, aloesu, pestek moreli, słonecznika oraz panthenolu. Oliwka zapewnia odpowiednie nawilżanie, pomaga usunąć, ale także zapobiegać problemom z paznokciami zanim one wystąpią. Wzmacnia paznokcie, pielęgnuje skórki, i zabezpiecza przed szkodliwym działaniem środowiska.

W porządku

Oliwka jest w porządku - stosowana regularnie daje efekty, jeśli się odstawi - efekty znikają, ale tak to jest niestety. Zmiękcza skórki, ogólnie poprawia wygląd paznokci, dzięki czemu są bardziej błyszczące. Czy mocniejsze? Nie jestem przekonana.
Osobiście wolę teraz stosować olej arganowy, bo efekty są lepsze a i kosmetyk naturalny.

Jest ok, dobrze działa

Odżywia skórki, nie powstają "zadziory", natłuszcza, co sprawia, że paznokcie i dłonie lepiej wyglądają. Cena na promocji przystępna, regularna, to ok. 25 zł. Jedyny minus-zapach oleju.

dobry

Używałam tego olejku, gdy miałam kłopot z poprzecznymi bruzdami na paznokciach (wynikającymi chyba z nieprawidłowo robionego manicuru, zbyt głębokiego wycinania skórek czy tym podobne). Olejek mi pomógł, fajnie nawilża skórki, a wmasowywany regularnie (czyli co najmniej dwa razy dziennie) w macierz paznokcia, sprawia, że paznokcie rosną ładniejsze, są bardziej elastyczne, lepiej odżywione itd. Co do wad, to jak dla mnie mógłby ładniej pachnieć, a po drugie nie do końca odpowiada mi opakowanie.

Polki w mieście - Detoksykacja włosów

Daję czwóreczke

Ta oliwka jest bardzo dobra ale trzeba ją używać systematycznie. Jeśli zrobię sobię parę dni przerwy problem suchych twardych skórek powraca.Ja używam jej kilka razy dziennie
Jest wydajny i ma praktyczny pędzelek .
Delikatnie pachnie.
Nie jest tłusty, szybko się wchłania
Poprawia też kondycje paznokci
Cena na promocji 10zł także nie żałuje zakupu:)

To powinien być olejek wzmacniający paznokcie.

OPAKOWANIE
Olejek mieści się w estetycznej, szklanej buteleczce. Pędzelek jednak jest bardzo długi i cienki, przez co utrudnia nakładanie produktu.

WŁAŚCIWOŚCI
Olejek przyjemnie pachnie, ale bardzo delikatnie. Szybko się wchłania.

DZIAŁANIE
Jeżeli chodzi o jego działanie na skórki, to trzeba przyznać, że jest średnie. Trochę poprawia kondycję skórek, ale szału nie ma. Gdybym miała go ocenić tylko za to działanie dostałby 3 gwiazdki. Zauważyłam jednak, że niesamowicie wzmacnia paznokcie. Są mocniejsze i szybciej rosną.

STOSOWANIE
Stosuję go za każdym razem, gdy robię manicure. Nakładam też wieczorem, przed pójściem spać, zarówno na dłonie jak i stopy. Wcieram oliwkę i jak się wchłonie nakładam krem.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Bardzo dobry olejek na wzmocnienie paznokci

Olejek jest rewelacyjny jeśli chodzi o wzmocnienie paznokci, które stały się mocniejsze i szybciej rosną. Jeśli chodzi jednak o skórki, to działa na średnim poziomie. Nakładam 2 razy dziennie jeśli zauważę problem suchych skórek. Rano i wieczorem przed spaniem. I widzę poprawę skórek, ale nie taką jak oczekiwałam. Używałam dawniej innego olejku, który sprawdzał się znakomicie, jednak nie pojawia się już w katalogu gdzie go zamawiałam :( Cena wcale nie jest wysoka, ponieważ olejku jest AŻ 13,3ml, który jest bardzo wydajny. 1 namoczony pędzelek wystarcza na 1 dłoń nałożonego na skórki.

Na pewno wrócę do niego, gdy skończy mi się to opakowakowanie, gdy będę potrzebowała wzmocnienia paznokci. Bo tu sprawdza się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: ok. 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania 13,3ml

Świetna

Kocham ten olejek. Swietnie nawilża skorki a przy regularnym stosowaniu i masowaniu macierza paznokcia doprowadził do szybkiego wzrostu <3 szkoda ze nie pachnie. Ale za jego działanie wybaczam to jemu :* polecam każdemu kto boryka sie z suchymi twardymi skorkami :)

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Lubimy się

Stosuje po każdym zmywaniu i po każdym malowaniu oraz przed pójściem spać.

ZALETY

- zmiękcza i nawilża skórki
- pozbywa się zadziorów
- ułatwia pielęgnacje paznokcia
- dba o tereny pod końcówką paznockia z którymi mam problem

WADY

- efekt nie jest długotrwały, nie czyni cudów
- brak zapachu
- wysoka cena
- ogromny otwór, niestety również wylałam połowę :( ale za to jak mi odżywiło uda ;)

Jeśli nie znajdę lepszej to do niej wrócę .

srednia

kupilam za 3.99 funta, na ratunek moim strasznie wysuszonym skorkom
oliwka wogole nie pachnie a szkoda
jest wodnista, wystarczy niewielka ilosc by wmasowac w skorki, jak na oliwke niezbyt dlugo sie wchlania, najlepiej bylo by stosowac ja po kazdym umyciu rak ale ja nie potrafie, stosuje codziennie na noc, rano mam fajne skorki, ale im czesciej myje rece to niestety efekt nawilzonych skorek jest mniej widoczny, napewno przy systematycznym stosowaniu bylo by widac widoczne dzialanie tej oliwki, ale nie jest zle
troche sie zawiodlam bo jak na produkty sally hansen ktore nie sa tanie
ta oliwka jest bez szalu
uzywam bo do tej pory w uk nie moge znalesc innej fajnej oliwki do paznokci
Używam tego produktu od: ok poltorej miesiaca
Ilość zużytych opakowań: niewielkie zuzycie pierwszego opakowania

Bardzo dobra

Stosuję tę odżywkę od ponad 2 lat. Dodam na wstępie, że nie maluję paznokci, nie używam tipsów, nie chodzę też na manicure, wycinanie skórek to dla mojej delikatnej skóry tortura, krew i takie podrażnienia, że później ranki goją się przez miesiąc.

Mam mocne i zdrowe paznokcie, nie rozdwajają się, nie łamią, mają zdrowy koloryt. Denerwują mnie jednak skórki, których nie mogę wyciąć.

Bardzo lubię odżywkę SH, ponieważ moje skórki niemalże znikają po jej użyciu, jest to efekt krótkotrwały i za 2 dni wszystko wraca do normy, ale na większe wyjście smaruję odżywką paznokcie jakieś 3 godziny przed wyjściem i wyglądają przepięknie. Są odżywione, błyszczące, skórek nie ma - jak dla mnie rewelacja.

Tylko gdyby jeszcze efekt utrzymywał się dłużej, to byłoby super.

Aplikacja jest prosta, odzywka ma wygodny pędzelek. Nalezy pamiętać aby olejek wmasować w paznokieć, a nie tylko go nałożyć.

Produkt jest bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarcza mi na pół roku minimum.

slaba

mam ogromny problem ze skorkami, schna mi po prostu na wior, wiazalam ogromne nadzieje z ta oliwka - niestety - zawiodlam sie
- oliwka raczej wysuszala skorki,
-regularnie wcieranie nie przynosilo zadnych efektow,
-wadliwy dozownik,
-okrutnie nieprzyjemny zapach,
-wysoka cena,

Ilość zużytych opakowań: 1, buteleczka

Pomaga na &quot;zadziorki&quot;

Kosmetyk jest niezły, nie robi cudów z paznokciami, ale pomaga doprowadzić suche, zadzierające się skórki do ładu. Buteleczka rzeczywiście dość niewygodna (mi również wylało się część zawartości kiedy niechcący ją przewróciłam) i moim zdaniem o zbyt dużej pojemności (stosowałam codziennie, a już ok. połowy opakowania olejek zaczął jełczeć). Podsumowując - można wypróbować, jeśli ktoś szuka czegoś pomocnego przy pielęgnacji skórek.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego