Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

FarmaVita, Life Style, Y Creative Gum

FarmaVita, Life Style, Y Creative Gum

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 125 ml
Cena 18,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Y Creative Gum to fantastyczna guma z serii Life Style. Zapewnia doskonałe efekty stylizacyjne włosów. Idealna do uzyskania efektu "artystycznego nieładu". Bardzo mocno utrwala każdą stylizację. Ma miły zapach, który na długo utrzymuje się na włosach. Nie na tłuszcza i nie obciąża struktury włosów.
Life Style to nowa seria kosmetyków FarmaVity do stylizacji włosów, której głównym mottem jest: "Ogranicza nas tylko wyobraźnia".

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

hmmm

Mam mieszane uczucia co do tej gumy-pasty. Ładnie pachnie, jest wydajna, ale ciężko mi na co dzień znaleźć dla niej zastosowanie. Nadaje się idealnie dla podkręcanych włosów, wgnieciona we włosy ładnie podkreśla loki, dosyć długo włosy są utrwalone, jednak w dotyku są szorstkie, porowate, posklejane. Zresztą włosy wtedy stają się matowe, więc trzeba nałożyć jeszcze nabłyszczacz, na włosach mamy wtedy dużo za dużo warstw. Dla kręconych polecam, dla prostych które często kręcą włosy też idealny, ale u mnie z trudem wykorzystam opakowanie bo rzadko podkręcam włosy. Miałam nadzieję ze nadaje się na odstające włosy na czubku głowy, ale tu się nie sprawdza wcale

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:1

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  53
  pochwał

  8,80

 3. 3

  0
  produktów

  68
  recenzji

  64
  pochwał

  7,61

Zobacz cały ranking