Luksja Fruity, Nawilżający balsam do ciała (różne rodzaje)

Luksja Fruity, Nawilżający balsam do ciała (różne rodzaje)

Balsamy do ciała Luksja Fruity intensywnie nawilżają skórę. Dzięki lekkiej konsystencji balsam łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania. Dostępne warianty:
- grejpfrut
- melon
- gruszka.

5 za gruszkę

Ten żel mnie w sobie rozkochał.
Idealny by zmyć z siebie resztki minionego, letniego dnia.
Nie wysusza skóry, przyjemnie się pieni a pachnie jak zerwany prosto z drzewa owoc.
Mam inną wersje opakowania która bardzo mi się podoba.
Często do niego wracam:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Tylko zapach

Wg zapachu może kupię go jeszcze kiedyś o ile będzie dostępny, ale tylko dla zapachu. Balsam wogóle nie nawilża, po posmarowaniu się i wchłonięciu balsamu skóra znowu swędzi i domaga się nawilżenia. Zapach cudowny- grejpfrutowy, świezy, kwaskowy, orzeźwiający, na upał dobry (choc w słoncu przydałby się balsam bardziej nawilżający). Gdyby nie ten zapach to balsam dostałby ode mnie 1 gwiazdkę niestety:( Konsystencja wodnista.

Przyzwoity balsam do ciała.

Balsam ten był gratis przy jakiejś tam gazecie - no więc się skusiłam. Jest bardzo fajny! Po pierwsze, pięknie pachnie słodkim, soczystym melonem. Jest dość wydajny, ma odpowiednią konsystencję - taką w sam raz. Szybko się wchłania, biorąc wieczorem prysznic, na koniec balsamowałam się nim - rano nadal czułam TEN zapach, moja skóra była sprężysta i miękka, lecz balsam ten pozostawiał też nieprzyjemny, tłusty film.

+ śliczny zapach;
+ szybko się wchłania;
+ pozostawia skórę miękką i sprężystą;
+ ma odpowiednią konsystencję - ani zbyt wodnistą, ani zbyt "tępą";
+ jest bardzo wydajny, nawet przy codziennym używaniu.

- pozostawia na skórze tłusty film.

Przyjemny, lubię go. Nie wiem, czy jeszcze kiedyś do niego powrócę, ale jest to całkiem możliwe. :)

Używam tego produktu od: września zeszłego roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

depilacja bikini rodzaje

Idealny na lato

Balsam mam przez przypadek, był jako gratis do jakiegoś zakupu, długo stał na półce, zanim go zaczęłam w końcu używać. Mam ten o zapachu melonowym, zapach jest naprawdę fajny - orzeźwiający zapach świeżego, pachnącego melona i jasnozielony kolor i przyjemna konsystencja. Wchłania się dość szybko, skóra po nim pachnie delikatnie, jest nawilżona. Idealny na lato.

Używam tego produktu od: ok. 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

tylko pachnie

Właściwie dostałam ten balsam.O zapachu grejfrutowym, który po wsmarowaniu w ciało bardzo szybko się ulatnia.
Konsystencja jak dla mnie dość wodnista.rozmazuje się po skórze,ale mimo to dobrze się wchłania - tylko co z tego jeżeli ten balsam przynajmniej mojej skóry nie nawilżał.Po wsmarowaniu tylko pachniała, nie czułam jakiejś miękkości jak po użyciu innych balsamów. Dość denerwujące było uczucie takiej lepkiej skóry i to mnie zdziwiło poniewaz konsystencja balsamu jest bardzo lekka.

Ogólnie rzecz biorąc na mojej skórze nie sprawdził się.
Jeżeli ktoś ma nawilżoną skórę i chce tylko ten efekt utrzymać być może ten balsam będzie ok.
Jak dla mnie ten balsam oprócz krótkotrwałego zapachu nie zachwyca.

Używam tego produktu od: dostałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Przeciętność nad przeciętnościami

No powiem szczerze, że mnie nie zachwycił. Dałam się oczywiście nabrać na ten zapach (miałam melona), ale, prawdę mówiąc, dość szybko zachwyt mi przeszedł:

a) balsam jest po prostu przeciętny do bólu
b) nie nawilża - stosowałam go głównie na skórę łydek, już ok godziny po wchłonięciu skóra była znów sucha, samą mnie to zdziwiło
c) konsystencja niby nie jest zła, wchłania się dość szybko, ale np użyty na całe ciało mnie denerwował, miałam wrażenie, że skóra jest lepka
d) zapach może i ładny, ale po krótkim czasie wyparowuje, a na dłuższą metę po prostu męczy
e) niby nie jest szalenie drogi, ale jednak szybko się skończył (i całe szczęście, bo już go pod koniec męczyłam i męczyłam...)

Ogólnie taki sobie, o. Nie tragiczny, ale bez zachwytów.

Używam tego produktu od: używałam ok 2 lat temu

średniaczek

Kupiłam, bo spodobał mi się zapach i zbyt wiele się po nim nie spodziewałam.

+piękne zapachy
+dobrze się wchłania
+cena

-mało wydajny
-nie nawilża

Raczej nie kupię ponownie, chyba że znów mnie skusi jakiś zapach... :D

Używam tego produktu od: dawno

lubię go :)

cały czas się zastanawiam czy dać mu 3 czy 4 gwiazdki...

Jeżeli chodzi o nawilżanie to jest poniżej przeciętnej... ale ja od początku używałam go w innym celu.

...Otóż bardzo dobrze nadaje się do MASAŻU! Ma piękne odprężające zapachy, wchłania się dość długo przez co jest idealny właśnie w tym celu. No i nie jest tłusty.

Skóra po takim masażu jest gładziutka a sam masaż to niesamowita przyjemność.

Cena malutka, raz nawet widziałam go jako gratis w gazecie ;)

Dobra daję 3 gwiazdki bo do balsamu nawilżającego jest mu daleko, ale polecam go jako balsam do masażu :)

Taki średniaczek

Dostałam go z żelem pod prysznic. Nawet fajny, szybko się wchłaniał, dobrze smarował. Co do pielęgnacji skóry, to takie 3+ - nie zaszkodził, lekko nawilżył. Zużył się szybko. Zapach miał tak samo intensywny jak żel (miałam wersję z różowym grejpfrutem). Takie mazidełko na lato. ;)

Używam tego produktu od:miesiąc

zapach, ale nie nawilża

Kupiłam głównie dla zapachu, ale spodziewałam się jednak odrobiny nawilżenia - a tu na drugi dzień nie czuć, że się balsamu użyło. A szkoda, bo zapachy ma przeboskie, być może kiedyś wrócę do niego właśnie dla zapachu, bo cena nie jest wygórowana.
Takie 3 gwiazdki mu się należą.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

zapach

wg mnie lukcja słynie z cudownych zapachów...ale niestey nawilzenia specjalnie nie zauważyłam...
jednakże dam 3 gwiazdki, gdyż kupiłam go właśnie dlatego, że spodobał mi się zapach balsamu
teraz juz mi sie trochę znudzil...ale kto wie może za jakiś czas skuszę się na jakiś inny zapach? na pewno nie kiedy będę potrzebowała nawilżenia

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Niska półka

Balsam dostałam w prezencie z jakąś gazetą, inaczej sama nigdy bym nawet nie spojrzała w kierunku Luksji. Ta firma kojarzy mi się zawsze z mydłem z początku lat 90. Mam zapach gruszkowy. Nawet ładny, choć czasem przypomina mi zapach kleju. Konstystencja ok- nie jest zbyt rzadki, taki akurat. Natomiast nie widzę żadnego działania. Skóra nie jest bardziej nawilżona, a zapach szybko znika. Sięgam po niego jedynie by go zużyć, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1