Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Babydream, Wund- und Schutzcreme (Krem ochronny oraz przeciw powstawaniu odparzeń)

Krem ochronny oraz przeciw powstawaniu odparzeń. Chroni skórę w okolicach pieluszki przed wilgocią. Zawiera tlenek cynku i pantenol. Nie zawiera oleju mineralnego, barwników oraz konserwantów.

Rewelacja dla skóry trądzikowej

Kremu używam raz w tygodniu jako maseczki na noc by wygoić przykre niespodzianki, nie zapycha i jest lepszą wersją pasty cynkowej, bo o bogatszym składzie. Uspokaja również rozszerzone naczynka na policzkach i "pogrubia" skórę w miejscach najbardziej wrażliwych. Mówię o twarzy ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1191488].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Kolejny bardzo dobry produkt od babydream , kremu używam dla siebie ( nie mam dzieci) ;

+ stowuje nieraz do buzi , ładnie wyszusza niespodzianki i likwiduje zaskórniki ( wysoko w składzie tlenek cynku ), cera jest oszczyszczona
+ używam pod oczy!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1112011].usefull || 0 }}% pomocna.

tańsza wersja sudocremu

Bardzo dobry, tani krem na odparzenia pieluszkowe jak i inne podrażnienia skóry. Jeśli chodzi o odparzenia spowodowane pampersami to krem zapobiega ich powstawaniu a jeśli się pojawią leczy je. Krem stosuję również na wszelkie podrażnia skory, również te spowodowane goleniem. Zawsze po goleniu maszynką odczuwałam świąd i pieczenie. Po użyciu tego kremu nie mam już z tym problemu. Krem ma odpowiednią konsystencję, bardzo treściwą ale dającą się bez problemu rozsmarować na skórze,ma przyjemny zapach i atrakcyjną cenę. Polecam

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101411].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo dobry

Krem kupiłam synkowi jeszcze będąc w ciąży. Długo przeleżał w szufladzie, bo używałam bardziej popularnego Sudocremu.
Pewnego dnia zapomniałam kupić Sudocrem, więc z braku sięgnęłam po ten właśnie z szuflady i zaskoczył mnie on niezmiernie pozytywnie.
Odkąd go stosuję synek nie miał żadnego najmniejszego podrażnienia. Dobrze się go rozprowadza na skórze dziecka, nie jest za gęsty. Starcza na dość długo. Atutem też okazuje się jego cena.
Bez obaw mogę więc polecić go innym mamom.

Ilość zużytych opakowań: 1 i napewno kupię go ponownie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971475].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Kupiłam go do smarowania ciala w miejscach podrażnionych po goleniu i sie sprawdzil

Plusy
-cena
-dostępność
-zapach :)
- podrażnienia po nim znikaja:)

+/- troche ciężko się wchłania wiec lepiej stosować na noc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893555].usefull || 0 }}% pomocna.

działa

jest super dla mojego synka

plusy:
cena wydajność
dostepność
łątwość aplikacji
zużywa się całość- zakręcany słoiczek
gęsty ale łątwo się rozsmarowuje
neutralny zapach
łagodzi i zapobiega odparzeniom
skutecznie chroni

minusów nie zauwarzyłam

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[880000].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny, jednak nie najlepszy

Lubię go, jednak ciut lepszy jest ten w różowej tubce z Babydream. Ten ma tak samo super cenę, skład, działanie i wydajność, ale w jednym ustępuje temu różowemu - jego konsystencja nie do końca trzyma się zwilżonej chwilę wcześniej chusteczką pupy dziecka. A poza tym opakowanie jest mniej higieniczne niż tubka. Jednak nie są to wielkie wady i samemu produktowi nic nie mogę zarzucić, bo działa cudownie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864923].usefull || 0 }}% pomocna.

ciekawy

Co tu dużo mówić, spełnia swoje funkcje.
Plusy;
-Pomaga w odparzeniach,otarciach, nie tylko u dzieci, -chroni przed wilgocią
-pielęgnuje

Minusy;
- trochę toporny przy rozsmarowaniu

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[842351].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacyjny krem za rozsądną cenę

od kiedy zaczęłam borykac się z odparzeniami żaden z aptecznych produktów nie był w stanie mi pomóc więc zaczęlam szukac pomocy w neciku i trafiłam na ten krem i wasze opinie... Jak dla mnie krem jest super, wysusza co trzeba a zarazem nawilża, wygładza i przede wszystkim goi. Dzięki niemu pozbyłam się bolących odparzeń i otarć. Dodatkowo jak dla mnie ładnie pachnie. Pomocny jest również po depilacji. Wystarcza na długo. Jak dla mnie jedynym minusem jest mało higieniczne opakowanie dlatego uważam, że powinien być w tubce.Pozostała reszta jest super i nie ma się do czego przyczepić.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 2 opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831490].usefull || 0 }}% pomocna.

dla dorosłych też przydatny

Kupiłam go z myślą, że zastąpi mi maśc cynkową, z pomocą której walczę z wrastającymi włoskami. Mocny peeling (sól kuchenna+ olej) a następnie mazidło z cynkiem i problem wrastania znika.

Krem się sprawdził na 100%

KONSYSTENCJA

Krem jest baardzo gęsty, bardziej niż klasyczny Nivea. Przez to jest go ciężko rozsmarować na większych powierzchniach skóry - a szkoda! Twarzy też się nim raczej nie posmaruje, chyba, że kosztem mocnego naciągania skóry.

Zawiera bardzo duża dawkę cynku, i przez to działa jak bielidło - daje efekt smarowania się biała pastą.

Pachnie mocno dziecięco, jak cała seria. Trochę się lepi po nałożeniu na skórę - tak działa lanolina - jest tłusta, gęsta i lepiąca, ale też świetnie regeneruje, chroni i nawilża.

Najważniejsze jednak, że krem działa, sprawdza się po depilacji do redukcji podrażnień, oraz na wszelkie drobne problemy skórne.

Ma rewelacyjny skład i stosunek jakości do ceny , podobnie jak wiele kosmetyków z serii babydream oraz ma wiele zastosowań.

Warto go mieć.

Używam tego produktu od: ok 6 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[710511].usefull || 0 }}% pomocna.