Babydream, Wund- und Schutzcreme (Krem ochronny oraz przeciw powstawaniu odparzeń)

Krem ochronny oraz przeciw powstawaniu odparzeń. Chroni skórę w okolicach pieluszki przed wilgocią. Zawiera tlenek cynku i pantenol. Nie zawiera oleju mineralnego, barwników oraz konserwantów.

Super

Krem doskonale chroni skórę w okolicach pieluszki przed podrażnieniami,wilgocią i odparzeniami.Działa kojąco i nawilżająco.Ma gęstą konsystencję.Zostawia na skórze warstwę ochronną.Nie uczula,nie zawiera barwników i substancji konserwujących.Jest bardzo wydajny.Pozostawia skórę w okolicach pieluszkowych zadbaną i niepodrażnioną.

Babydream. Krem na odparzenia

Do tej pory używałam kremów innej firmy. Całe szczęście, że skusiłam się na zmianę! Krem na odparzenia Babydream jest najlepszy jaki do tej pory używałam. Gęsty więc wydajny. Dobry stosunek ilości kremu do ceny i najważniejsze - łagodzi podrażnienia i odparzenia ekspresowo!

Najlepszy

To najlepszy krem z jakim.mialam do czynienia od kiedy mam dzieci. Stosuje jako ochrone podpieluszkowa i po 4 latach doswiadczen i zuzytych chyba 30 opakowaniach smie powiedziec ze lepszeho nie ma i uwazam.ho za lepszy od sufocremu gdyz ma bardziej przystepna konsystencje. Chroni, latwo sie rozsmarowuje nie czaruje perfumami jest lagodny i skuteczny przy bardzo korzystnej cenie bo opakowanie starcza na dlugo.

Azja Kolorówka

Rewelacja dla skóry trądzikowej

Kremu używam raz w tygodniu jako maseczki na noc by wygoić przykre niespodzianki, nie zapycha i jest lepszą wersją pasty cynkowej, bo o bogatszym składzie. Uspokaja również rozszerzone naczynka na policzkach i "pogrubia" skórę w miejscach najbardziej wrażliwych. Mówię o twarzy ;)

bardzo dobry

Kolejny bardzo dobry produkt od babydream , kremu używam dla siebie ( nie mam dzieci) ;

+ stowuje nieraz do buzi , ładnie wyszusza niespodzianki i likwiduje zaskórniki ( wysoko w składzie tlenek cynku ), cera jest oszczyszczona
+ używam pod oczy! <3 ( tlenek cynku likwiduje cienie ) , skóra jest nawilżona , gładka , rozpromieniona
+ bardzo dobry skład!
+ nie zapycha
+ nie wysusza
+ łagodzi podrażnienia po depilacji
+ przyjemny zapach , typowy dla wszystkich produktów babydream
+ treściwa konsystencja
+ niska cena , około 8 złoty za 150 ml
+ duża pojemność
+ dostępność
+ wygodne opakowanie

Uważam , że jest o wiele lepszy niż krem Bambino , ma lepszy skład , nie zawiera parafiny , ma wyzej w składzie tlenek cynku, jest zrobiony na bazie oleju słonecznikowego , który jest świetny do cery mieszanej i tłustej , lanolina , gliceryna , panthenol , ekstrakt z rumianku, witamine E, witamina C , lecytyna

Bardzo polecam :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

tańsza wersja sudocremu

Bardzo dobry, tani krem na odparzenia pieluszkowe jak i inne podrażnienia skóry. Jeśli chodzi o odparzenia spowodowane pampersami to krem zapobiega ich powstawaniu a jeśli się pojawią leczy je. Krem stosuję również na wszelkie podrażnia skory, również te spowodowane goleniem. Zawsze po goleniu maszynką odczuwałam świąd i pieczenie. Po użyciu tego kremu nie mam już z tym problemu. Krem ma odpowiednią konsystencję, bardzo treściwą ale dającą się bez problemu rozsmarować na skórze,ma przyjemny zapach i atrakcyjną cenę. Polecam

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Bardzo dobry

Krem kupiłam synkowi jeszcze będąc w ciąży. Długo przeleżał w szufladzie, bo używałam bardziej popularnego Sudocremu.
Pewnego dnia zapomniałam kupić Sudocrem, więc z braku sięgnęłam po ten właśnie z szuflady i zaskoczył mnie on niezmiernie pozytywnie.
Odkąd go stosuję synek nie miał żadnego najmniejszego podrażnienia. Dobrze się go rozprowadza na skórze dziecka, nie jest za gęsty. Starcza na dość długo. Atutem też okazuje się jego cena.
Bez obaw mogę więc polecić go innym mamom.

Ilość zużytych opakowań: 1 i napewno kupię go ponownie

bardzo dobry

Kupiłam go do smarowania ciala w miejscach podrażnionych po goleniu i sie sprawdzil

Plusy
-cena
-dostępność
-zapach :)
- podrażnienia po nim znikaja:)

+/- troche ciężko się wchłania wiec lepiej stosować na noc

działa

jest super dla mojego synka

plusy:
cena wydajność
dostepność
łątwość aplikacji
zużywa się całość- zakręcany słoiczek
gęsty ale łątwo się rozsmarowuje
neutralny zapach
łagodzi i zapobiega odparzeniom
skutecznie chroni

minusów nie zauwarzyłam

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Świetny, jednak nie najlepszy

Lubię go, jednak ciut lepszy jest ten w różowej tubce z Babydream. Ten ma tak samo super cenę, skład, działanie i wydajność, ale w jednym ustępuje temu różowemu - jego konsystencja nie do końca trzyma się zwilżonej chwilę wcześniej chusteczką pupy dziecka. A poza tym opakowanie jest mniej higieniczne niż tubka. Jednak nie są to wielkie wady i samemu produktowi nic nie mogę zarzucić, bo działa cudownie :)

ciekawy

Co tu dużo mówić, spełnia swoje funkcje.
Plusy;
-Pomaga w odparzeniach,otarciach, nie tylko u dzieci, -chroni przed wilgocią
-pielęgnuje

Minusy;
- trochę toporny przy rozsmarowaniu

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

rewelacyjny krem za rozsądną cenę

od kiedy zaczęłam borykac się z odparzeniami żaden z aptecznych produktów nie był w stanie mi pomóc więc zaczęlam szukac pomocy w neciku i trafiłam na ten krem i wasze opinie... Jak dla mnie krem jest super, wysusza co trzeba a zarazem nawilża, wygładza i przede wszystkim goi. Dzięki niemu pozbyłam się bolących odparzeń i otarć. Dodatkowo jak dla mnie ładnie pachnie. Pomocny jest również po depilacji. Wystarcza na długo. Jak dla mnie jedynym minusem jest mało higieniczne opakowanie dlatego uważam, że powinien być w tubce.Pozostała reszta jest super i nie ma się do czego przyczepić.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 2 opakowanie