Lovely, Hydro Extreme Lipstick

Lovely, Hydro Extreme Lipstick

Pojemność 5,5 g

Nadaje ustom głęboki kolor w dziesięciu najmodniejszych odcieniach sezonu. Formuła Hydro Extreme sprawia, że usta są miękkie i nawilżone. Zawiera drobinki brokatu.

Cena: 4-5zł / 5,5g

Nietrwała

Ma bardzo owocowy zapach, ładny kolor - ja mam akurat beżową nr 7. Ładnie wygląda na ustach, nawilża, usta są miękkie, jednak szybko się zjada. Jest bardzo wydajna, używam ją co jakiś czas i nadal się nie skończyła.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Fajna!!

Ta szminka była w prezencie do podkładu za 10 złotych, który miałam wypróbować. Podkład okazał się beznadziejny <no trudno...>, ale za to szminka-cudna!!! Świetny owocowy zapaszek, fajne migoczące drobinki no i najważniejsze: jest trwała i bardzo wydajna. Fajne, ładne opakowanie :)
Zwykle używałam tylko i wyłącznie błyszczyków, ale teraz przekonałam się do szminek! Kupię ją na pewno jeszcze raz.
Polecam!

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: pół ;)

SPOX....

Więc tak... ekhmm.;p;p
Szminka leżała na jednej z licznych półek w Rossmanie.
Przyciągło mnie opakowanie ;p;p Czarno-Srebrne :D
ja mam kolorek 17 jak się nie mylę mam nowszą wersję,ponieważ mi na opakowaniu pisze tylko Lovely..nic poza tym
Zdecydowanie polecam!
Szczególne plusy za:
Opakowanie,Wielką Gamę Barw,Migoczące drobinki,
Ps..: trwałość długa:
Raz pomalowałam sobie nim usta na noc,ponieważ miałam trochę zaniedbane...gdy rano się obudziłam...Szminka [ja uważam za szminko-pomadko-błyszczyk] nadal była na ustach!
Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: ok. 3/4 msc.

Wibo na wiosnę 2015

zapach arbuza

Kupiłam kiedyś w przypływie chęci na kolorek łososiowy.. I znalazłam taki "morelkowo-łososiowy" kolorek wśród tych szminek. Mam numer 7.
Szminka ma zapach arbuza, bardzo przyjemny. Oraz nie ma smaku (duży plus!) .
Jej konsystencja jest kremowa , a kolor perłowy. Dobrze się rozprowadza ale wiadomo że również dobrze się zjada!
Używamy ją z mamą już bardzo dłuugo..chyba z rok (ale to dlatego że wolimy błyszczyki ).

Polecam.Tani ,w miarę dobra...Alternatywa dla fanek błyszczyków.

Używam tego produktu od:mam od roku,używam od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: prawie cała1-została mi już końcówka

Bardzo przyjemna:)

Kupiłam bo kiedys uzyłam od kolezanki i bardzo mi sie spodobał ten zapach...dla mnie taki fajnie słodko-owocowy i wcale nie zbyt intensywny! Poza tym kolorek nr 7, który wybrałam jest bardzo ładny:) (ogólnie było w czym wybierać) nie zawiera tych brokatowych drobinek-jest jasno złoty i ładnie błyszczy, równo sie rozprowadza. Nawilżać może jakoś super nie nawilża, ale na pewno nie wysusza! Opakowanie może nie najpiękniejsze i rzeczywiście paseczki szybko sie ścierają, ale jest metalowe, a nie plastikowe (jak większosci tanich pomadek)!!! Jednak najbardziej zachwyciło mnie w niej to, że baaaaaaardzo długo utrzymuje sie na ustach:)
Polecam!!!Za tą cene (zapłaciłam w promocji w rossmannie 3.99) jest naprawdę fajna!!!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Zamiast nawilżać-wysusza!!

Kupilam go bo potrzebowalam pomadki nawilzajacej.Kolorki byly ladne a do tego pisalo na tych pomadklach ze sa nawilzajace wiec sie skusilam....ostatni raz.

NIE POLECAM

Używam tego produktu od:kilk dni a ehekt wysuszenia juz widoczny :(
Ilość zużytych opakowań:

zapach gumy turbo

Coż, efekt chłodzenia faktycznie jest, trzyma sie na ustach jakis czas, ale zapach gumy turbo jest nie do wytrzymania... jezeli to komus nie przeszkadza, to poza tym kosmetyk jest taki sredni - nie odrzuca ani nie zachwyca.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek 1

I tak, i nie

Wybrałam odcień nr 5, który określiłabym go jako: ciemny róż z domieszką bordo. PLUSY: zapach - nie jest nieprzyjemny, owocowo-cukierkowy; kolor - intensywny, ciemny, ale nie przesadzony, ładnie się mieni i błyszczy; pomadka ma odpowiednią twardość, dobrze ślizga się po ustach; jak za tą cenę jest dosyć trwała; niska cena; nie przesusza ust, a ma się nawet wrażenie nawilżonych ust; pomalowane nią usta wyglądają ładnie, szminka nie podreśla ich mankamentów; w miarę równo schodzi z ust. MINUSY: zapach jest zbyt intensywny (początkowo podobało mi się, że pomadki Wibo pachną, ale co za dużo to...); opakowanie - wygląda jak więzienny pasiak, szybko ścierają się z niego kolory (kupiłam pomadkę ok. 3 tygodnie temu a opakowanie już wygląda jakby miało rok); wyczuwalne drobinki brokatu - dotykając wargi o wargę czuję jakbym miała na ustach peeling (mało "całuśna" szminka). PODSUMOWUJĄC: mogę dać mocne 3* ale drugi raz sięgnę po tą pomadkę tylko w jakiejś super promocji lub/i jeśli zobaczę oszałamiający kolor (może wtedy podwyższę ocenę). Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni