Eva Natura Profilaktyka Zmarszczek Mimicznych 25+, Krem na noc aktywny

Eva Natura Profilaktyka Zmarszczek Mimicznych 25+, Krem na noc aktywny

Odżywczy krem do skóry pozbawionej blasku i napięcia, z pierwszymi zmarszczkami mimicznymi.

Len, kwasy omega w idealnej dla skóry proporcji oraz proteiny malwy regulują procesy fizjologiczne w Twojej skórze, przywracając jej równowagę biologiczną. Krem nawilża głębokie warstwy naskórka. Witaminy E i C chronią skórę przed działaniem wolnych rodników.

W czasie nocnego odpoczynku naskórek trwale odzyskuje sprężystość, elastyczność oraz charakterystyczny dla młodej i zdrowej skóry blask.

był świetny

Krem był świetny, rewelacyjnie nawilżał, odżywiał, napinał i wygładzał skórę, nie zatykając przy tym porów (a przy tłustej cerze to częsty problem) i nie podrażniając. Niestety był, bo podobno został wycofany z produkcji, podobnie jak wiele innych z lnem, czyli flagowych produktów Polenny Ewy. Jak można uśmiercać takie kosmetyki, o tak rewelacyjnym działaniu, składzie i cenie? To bolesny policzek dla wiernej klientki.

GENIALNY!!!

Jakoś nie wierzyłam w tak dobre oceny tego kremu bo wypróbowałam przez lata kilka razy ten na dzień i serię 18+. Owszem są dobre ale bez szału. Przy tym kremie szał jest! Opiszę swoją skórę. 32 letnia z oznakami starzenia w postaci zmarszczek mimicznych, nierównego szarawego kolorytu i powiększonych porów tu i ówdzie. Do tego mimo starannej pielegnacji również droższymi specyfikami miałam pełno zaskórników. Nieraz miałam wrażenie że w każdym porze skórnym robi mi się jakiś zaskórnik. Nie umiałam z nimi wygrać chocby małej bitewki. Były moją zmorą od dawna i nic ich nie ruszało.
Zaczełam stosowac ten krem i :
pierwsze odczucie negatyne! krem chłodzi a ja nienawidze kosmetyków które dają wrażenie zimna/ciepła na skórze. Byłam oburzona do tego stopnia że chciałam pisać do producenta :)
ale jakoś z dnia na dzien używałam tego kremu bo byłam chora i nie miałam siły iść po inny do sklepu a na półce stały tylko kremy na dzień z wysokimi filtrami więc tego używałam na noc.
to tygodniu ze zdziwieniem zauwazyłam że nie wyłażą mi krostki i że nie mam za bardzo czego wyciskać. Skóra stała się gładsza i ładniejsza.
Autentycznie moje zaskórniki znikają i nawet przy skrzydełkach nosa gdzie codziennie było co wyciskać teraz nie ma prawie nic. Ten krem jakby uregulował pracę skóry i to w bardzo szybkim tempie. Ja jestem w szoku bo tego nie zdziałały kosmetyki do tego przeznaczone i peelingi przeciw zaskórnikom.
O ironio. Pewnie gdybym przeczytała (gdyby producent o tym uprzedzał ) że krem chłodzi nigdy bym go nie kupiła i nie poznała jego zbawiennego działania! Ja przy najbliższych zakupach w Evie kupie sobie zapasik bo jest to magia nie krem. I moja ponad 30letnia cera naprawdę wygląda na 25. Polecam z całego serca. Cud za niecałe 10zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek 50ml

Dla mnie idealny

Po nocy z warstwą tego kremu skóra jest miękka i odżywiona. Krem nie zapycha porów, dobrze nawilża, ma estetyczne opakowanie. Mam cerę mieszaną, rankiem w kilku miejscach się świeci, ale wystarczy przemyć troszeczkę wodą lub tonikiem i jest idealnie. Mogłabym odjąć pół gwiazdki za dostępność (muszę kupować ze strony producenta), ale ze względu na to, że nawet z kosztami przesyłki cena jest i tak bardzo niska, to tego nie zrobię.

Ilość zużytych opakowań: Rozpoczynam drugie opakowanie.

Świąteczny makijaż

prawie jak Clarins

Jaki on dobry! Skład ma jak z kremu dużo droższego - mało ropopochodnych składników, naturalne olejki, itp. Działaniem przypomina mi trochę Clarins Multi Action Night, który jest chyba 2Ox droższy a efekty są porównywalne.
Umieszczony jest w całkiem eleganckim szklanym słoiczku (niezbyt wygodnym w użytkowaniu ze względu na kształt), ma puszystą, nietłustą konsystencję i delikatny kwiatowy zapach. Chcę wierzyć, że to zapach kwiatów lnu ;)
Dobrze się rozprowadza, dość szybko wchłania, nawilżając i lekko natłuszczając skórę. Nie zapycha ani nie powoduje przetłuszczania - rano skóra jest tak samo aksamitna jak wieczorem. Co do działania przeciwzmarszczkowego to trudno mi powiedzieć - mam 28 lat i zmarszczek jako takich jeszcze się nie dorobiłam. Za to mam wrażenie, że w składzie kremu jest mentol (chociaż go nie widzę w INCI), który powoduje lekkie mrowienie/odrętwienie przy jednoczesnym poczuciu odświeżenia i zrelaksowania skóry. Może to brzmi dziwnie, ale ja po aplikacji tego kremu mam problem np z marszczeniem brwi, różnorodnymi grymasami itp. A niemożność marszczenia się = brak zmarszczek mimicznych.

Polecam dziewczynom ze skórą normalną i mieszaną ale też tłustą i jednocześnie dojrzałą. Raczej za słaby dla skór bardzo suchych. Ja w sezonie grzewczym używam go na dzień i też się sprawdza.

A w ogóle to jestem coraz większą fanką polskich kosmetyków pielęgnacyjnych z lnem, bursztynem, rumiankiem itd. Dają radę.

Używam tego produktu od: 3 mce
Ilość zużytych opakowań: 3/4

Doskonała rzecz za śmieszną kasę

Kapitalny kremik za paręnaście pln. Ładnie nawilża, mam wrażenie, że pozwala skórze odpocząć, ma naprawdę ładny skład i do tego kosztuje śmieszne pieniądze. Do pielęgnacji skóry bez szczególnych potrzeb jest super, a i moja, naczynkowa cera, go lubi. :) Świetnie się wchłania, jest idealny pod makijaż, nietłusty, stosuję też na noc, grubszą warstwę. Mam wrażenie, że po takim kremowym kompresie rano cera wygląda naprawdę dobrze.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cztery

nie dla mnie

Niestety krem nie dla mnie. Byc może moja 31-letnia, sucha cera wymaga już coś nieco silniejszego.

Podobały mi się bardzo puszysta konsystencja, zapach, cena i składniki, ale niestety krem wcale nie nawilża. Nie zauważyłam też aby zadziałał na moje zmarszczki mimiczne.

W moim przypadku działanie, jeśli jakieś występuje, jest zdecydowanie zbyt delikatne. U kogoś młodszego z normalną, mieszaną cerą powinien się sprawdzić.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

polecam

Krem z naturalnych składników, co jest dla mnie bardzo ważne, ładnie pachnie. Mam 29 lat i używam go, mimo, że żadnych zamrszczek mimicznych jeszcze nie mam. Profilaktyka najważniejsza. Dlatego nie wiem, czy skutecznie walczy ze zmarszczkami. Używam go też na szyję. Nie zapycha, dobrze się wchłania.
Mój mąż też go używa i uważa, ze jest to jeden z lepszych kremów.Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 kończy się

Blisko KWC

To zdecydowanie najlepszy krem jakiego używałam. Cena jest śmieszna w porównaniu do jakości. Skład świetny, do tego ładny, delikatny zapach i cudowna konsystencja, taka kremowo-maślana, niby gęsta ale w zetknięciu ze skórą delikatnieje i szybko się wchłania. Nie obciąża cery, zostawia ją gładką, odżywioną. Nic a nic nie zapycha. Ja używam go na dzień na zimę. Warto wypróbować (jakby się nie sprawdził to za taką cenę nie będzie szkoda wywalić).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę jedno

zadziwiająco dobry !

Najważniejsze w nim jest to ,że szybko zauważyłam efekty !
Drobne zmarszczki pod oczami już się spłyciły !!!
Na czole skóra jest dobrze nawilżona i głębsze zmarszczki są mniej widoczne.
Kremik nie zatyka porów. Rano po przebudzeniu mam cerę gładką i świeżą.
No i ładnie się rozprowadza, ja używam od czasu do czasu zamiast kremu po oczy i nic nie podrażnia.
Szybko się wchłania, nie jest tłusty.
Efekty: buzia nawilżona, gładziutka, przemiła w dotyku, żadnych podrażnień, cera rozpromieniona i autentycznie odmłodzona :)
Jest naprawdę wydajny i ma wygodne opakowanie,za to dodatkowy plusik :)
Uważam ,że warto wypróbować.

Używam tego produktu od: od wrzesnia

na mnie dobrze zadziałał ;)

Za taką cenę nie można spodziewać się chyba spektakularnych efektów a jednak ;)
Nie zapycha porów,przyjemny zapach ,wygodne opakowanie to już wielki plus.
Działanie po nocy widoczne na mojej cerze rano w lustrze: skóra wygładzona,uspokojona,lekkie zmarszczki na czole stały się mniej widoczne a pory jakby zwężone i to mi się bardzo spodobało ! :)
Wydajność dobra,krem szybko się wchłania nie trzeba się martwić że wytrzemy go w poduszkę ;)
Jestem z niego zadowolona.

Używam tego produktu od:4 mies.

jest ok

Szukalam nie drogiego kremu do twarzy dla osob po 25 roku zycia. Jak zawsze zeby trafic na dobry produkt zajrzalam na strone wizazu, przeczytalam recenzje na temat tego kremu i kupilam go. Nie zaluje, krem ladnie sie rozprowadza, szybko wchlania, przyjemnie pachnie, moja skora po nim jest nawilzona delikatna. Co do zmarszczek nie wiem czy je zapobiega ale za taka cene jest godny polecenia i przedewszystkim nie mam po nim pryszczy.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Prawie ideał

Kremik zdecydowanie spełnia moje oczekiwania. Przede wszystkim wygładza, nawilża, odżywia, rozświetla, nie obciąża cery, w żadnym razie nie zapycha. I ten delikatny, niechemiczny zapach lnu! Opakowanie bardzo estetyczne, słoiczek z ładnego grubego szkła. Dobra cena.

Brawo Pollena Ewa!

Używam tego produktu od: m-ca