Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Ruby Rose, 8-Colour Eyeshadow (Ośmiobarwny cień w kamieniu)

Ruby Rose, 8-Colour Eyeshadow (Ośmiobarwny cień w kamieniu)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 0 ml
Cena 7,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Opakowanie ma dwa "schodki"- po 4 cienie na każdym. Posiadam zestaw nr 2 - u góry zielenie, na dole róże i brązy. Opakowanie jest zaopatrzone w lusterko i aplikator. Kolory są wyraziste, dobrze zestawione. Cienie są w miarę trwałe, ale bardzo sypkie, jak na cienie w kamieniu (nie do nakładania pędzelkiem).

Cena: 7-9zł

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Super

Uwielbiam cienie RR za ich ślicnze kolorki, mocny połysk i dużą trwałość oraz bardzo niską ceną w stosunku do jakości. Jakość cieni z tej ośmiobarwnej paletki jest zbliżona do tych z paletek większych. Mam dwa zestawy kolorystyczne (nr1 i nr2) i z obu jestem bardzo zadowolona. Cienie są mięciutkie, łatwo się nakładają. Kolory są wyraziste, ale trzeba nałożyć dość sporo cienia. Trzymają się na bazie bez zarzutu. Pacynka jest poręczna, a lusterko całkiem zbędne ;)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Mają w sobie sporo uroku

Cienie, które oceniam na 4* z minusem. PLUSY: opakowanie - niewielkie a mieści 8 cieni, lusterko i miejsce na aplikator, solidne (nie popękało, nawet napisy się nie starły), nie otwiera się samoistnie; kolory - ładne, lśniące, perłowe, na powiece bardziej transparentne (działające na zasadzie nadania koloru i rozświetlenia), niż kryjące (akurat dla mnie to plus); cienie mają nieznaczny, przyjemny zapach; przystępna cena; trwałość - dla mnie zadowalająca (czyli 4-6 godzin); cienie są tak zestawione, że pozwalają na bardzo ciekawe makijaże oczu - zarówno dzienne, jak i wieczorowe; wydajne - odcień, którego używam najczęściej jest zużyty dopiero w 55%. MINUSY: cienie dotknięte pacynką lub pędzlem zaczynają się kruszyć, a przy aplikowaniu opsypują się (najlepiej nakłada się je palcem); lusterko odkleiło się po ok. 1,5 roku (ale nadal się trzyma); brązowe cienie (2 kolory) są za bardzo zbliżone kolorystycznie - na powiece właściwie nie widać pomiędzy nimi różnicy (jeden z nich powinien być jaśniejszy). PODSUMOWUJĄC: jestem zadowolona z tych cieni, bo pozwalają na zalotny, wręcz uroczy makijaż oczu, ładnie rozświetlają i lśnią. Szkoda tylko, że tak się kruszą po wpływem pędzelka. Polecam.

Używam tego produktu od: 2,5-3 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno (zestaw nr 2)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  91
  recenzji

  55
  pochwał

  8,89

 3. 3

  0
  produktów

  68
  recenzji

  65
  pochwał

  7,65

Zobacz cały ranking