Carma Laboratories, Carmex Lip Balm SPF15 (Balsam do ust w sztyfcie) (różne rodzaje)

Pojemność 4,25 g

Carmex SPF 15 jako produkt w 2005 r. zdobył prestiżową nagrodę amerykańskich farmaceutów jako najlepsza pomadka ochronna.
Balsam sprawia ,że usta które do tej pory wyglądały źle odzyskują wspaniały wygląd. Daje natychmiastowy efekt ujędrnionych ust. Fantastycznie nawilża i odżywia. Daje delikatny satynowy połysk. Balsam Posiada filtr słoneczny SPF 15. Zalecany wszystkim osobom, których usta wystawione są na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych (silne promienie słoneczne,wiatr).
W wersji original, miętowej, truskawkowej lub wiśniowej.
Ze względu na obecność kwasu salicylowego nie powinien być używany przez osoby uczulone na salicylany.

ochronne

• Phenol,
  • Menthol,
  • Oxybenzone 5.4%,
  • Octocrylene 9.0%; Inne składniki: Petrolatum,
  • Salicylic Acid in a mixture of waxes and flavor. (05.08.2009)

Jak dla mnie super :)

W skrócie , gdy potrzebuję pomocy dla moich ust, wtedy sięgam po Carmex który koi, nawilża moje usta . Czasami zdarza mi się używać balsamu do nawilżania okolic nosa wtedy kiedy jestem przeziębiona i chusteczki jedna za drugą znikają z opakowania i skóra wokół nosa jest podrażniona .

wracam do niego

Zawsze jakoś wracam do tego tradycyjnego Carmexu, zwłaszcza zimą, gdy moje usta cierpią. Chociaż ta forma tubki nie jest moją ulubioną, wolę zdecydowanie te w sztycie.

-ładny zapach
-w miarę chroni i nawilża usta
-wydajny
-dostępny w każdym Rossmannie
-cena okej

Najlepsza pomadka

Ubiegłej zimy bardzo przesuszały mi się usta. Kupowałam niezliczone ilości pomadek. Trafiłam na tę i teraz nie mogę się bez niej obyć, jeśli mam mocniej spierzchnięte usta. Najlepsza pomadka, jaką miałam.

marcelina zawadzka o opryszczce

Najlepszy balsam jaki używałam

Używałam wielu balsamów do ust i żaden z nich nie był tak dobry jak Carmex. On jest rewelacyjny, zawsze pomaga moim ustom kiedy są przesuszone, od razu je nawilża i są jak nowe. Sprawdza się świetnie zarówno zimą, jak i latem. Lubię w nim też lekkie mrowienie, które jest od razu po nałożeniu go na usta. Testowałam już 4 zapachy: truskawkowy, limonkowy, tropikalny i waniliowy. Wszystkie zapachy mi się podobały.

Najlepiej działająca pomadka ochronna

Najlepsza ochrona i regeneracja dla ust! Produkty innych firm nie umywają się do Carmexu jeśli chodzi o efekt. Po nałożeniu na noc grubszej warstwy rano mam usta jak nowe. Wmasowuję też niewielką ilość przed nałożeniem szminki - usta są ładnie nawilżone, a kolor nie rozmazuje się. Najberdziej polubiłam wersję o zapachu granatu :)

Zawsze w zanadrzu

Jedna z moich ulubionych pomadek. Jest takim pewnikiem i oprócz wielu pomadek które kupuję, używam i zmieniam, ta zostaje na stałe-jest moim pewnikiem. Zapewnia ustom odpowiedni poziom nawilżenia. Ma specyficzny zapach, który mi nie przeszkadza. Nie ma smaku, co pomaga jej zostać na ustach dłużej ;) Używałam już różnych jej rodzajów-klasycznej, pomarańczowej, limonkowej, waniliowej i o "smaku" granatu ale nie mam ulubionej, wszystkie są dobre. WARTO SPRÓBOWAĆ ;)

Najpierw tak, potem nie

Kupiłam tą pomadkę skuszona zachwytami Rodzicielki. Jako że obydwie mamy problem z wiecznie spierzchniętymi ustami, stwierdziłam, że i u mnie może się sprawdzić. Zresztą majaczyło mi coś, że pomadki carmex swojego czasu były super odkryciem... Spróbowałam.
Czy się sprawdziła? Myślę, że wykonuje swoje zadanie jak należy, ale po dłuższym czasie użytkowania byłam nią już zmęczona i mimo szczerych chęci wykończenia poszła w odstawkę.

Jest okej :)

Zakupiłam kilka wersji na promocji w Rossmanie i jestem zadowolona. Fajnie nawilża, doskonale nadaje się na przygotowanie ust przed nałożeniem matowej pomadki oraz w trakcie treningu na dworze. Delikatnie mrowi i przez to minimalnie powiększa usta, ale efekt ten szybko mija. Jest bardzo gęsty i nie wchłania się w usta, przez co doskonale je chroni, ale także łapie wszystko co dotknie naszych ust np. włosy.

100%

Bardzo dobrze nawilża i powiększa delikatnie usta. Czuć mrowienie, co niektórym może przeszkadzać. Daje ulgę suchym ustom, szczególnie zimą dobrze się sprawdza, mam kilka i noszę w każdej torebce.

Dobry

Bardzo lubię ten produkt, gdyż nawilża na długi okres czasu. Jest to jeden z lepszych balsamów do ust jaki stosowałam, jednak wole wersję w tubce ponieważ nie lepi się na ustach tak jak ten w klasycznym wykręcanym opakowaniu. Jak dla mnie jest raczej bezsmakowy, chyba że nałożymy zbyt dużą warstwę na ustach to czuć taki chemiczny posmak, ale to już przy naprawdę grubej warstwie. Zawiera mentol który przyjemnie chłodzi.

bardzo dobry

Dobrze nawilża, daje efekt mrowienia na ustach, co jest dosyć przyjemnym uczuciem. Nie podoba mi się jedynie opakowanie i zapach produktu. Plusem jest to, że ma filtr SPF 15.

niezły

Cudowne wrażenie chłodzenia, fajna konsystencja, ale nie wiem, czy ja go tak szybko zjadam z ust, czy też szybko się wchłania, ale muszę często poprawiać dokładność smarowania.