Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Carma Laboratories, Carmex Lip Balm SPF15 (Balsam do ust w sztyfcie) (różne rodzaje)

Cena już od 7,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,25 g

Carmex SPF 15 jako produkt w 2005 r. zdobył prestiżową nagrodę amerykańskich farmaceutów jako najlepsza pomadka ochronna.
Balsam sprawia ,że usta które do tej pory wyglądały źle odzyskują wspaniały wygląd. Daje natychmiastowy efekt ujędrnionych ust. Fantastycznie nawilża i odżywia. Daje delikatny satynowy połysk. Balsam Posiada filtr słoneczny SPF 15. Zalecany wszystkim osobom, których usta wystawione są na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych (silne promienie słoneczne,wiatr).
W wersji original, miętowej, truskawkowej lub wiśniowej.
Ze względu na obecność kwasu salicylowego nie powinien być używany przez osoby uczulone na salicylany.

ochronne

• Phenol,
  • Menthol,
  • Oxybenzone 5.4%,
  • Octocrylene 9.0%; Inne składniki: Petrolatum,
  • Salicylic Acid in a mixture of waxes and flavor. (05.08.2009)

Swietna

W porządku nawilża, ma bardzo przyjemny smak i jest miła dla ust. Kiedy mam ją na ustach czuję sie bardzo komfortowo, jak najbardziej polecam. Ogromnym plusem cena, choć prawdą jest, że w tej cenie a nawet niższej możemy znależć cos co lepiej nawilża.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540596].usefull || 0 }}% pomocna.

Wybawienie

W moim wypadku sprawdziła się nie tylko na suche usta, ale też na... zajady ;)
Posmarowałam nią kąciki ust i pozostawiłam na noc. I tak dwukrotnie. Po dwóch nocach nie pozostał nawet najmniejszy ślad. Jeszcze nigdy tak szybko nie udało mi się pozbyć tego problemu. Do tego dość przyjemny smak i lekkie uczucie chłodzenia. Uwielbiam:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529606].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Uwielbiam! Najlepszy balsam do ust z jakim się spotkałam. Próbowałam wielu balsamów, tych tradycyjnych, aptecznych, jak i naturalnych- Carmex wygryzł wszystkie. Nawilża natychmiast, po kilku aplikacjach znikają suche skórki. Każdy kto przechodził kuracje retinoidami wie jak wielkim problemem w trakcie kuracji są przesuszone i pękające usta, używając innych balsamów miałam wrażenie że zamiast pomagać jeszcze bardziej przesuszają. Lekkie pieczenie po aplikacji raczej mi nie przeszkadza. Preferuję wersje klasyczną- te smakowe/zapachowe są bardzo chemiczne. Niektórzy pisali, że skóra się do niego przyzwyczaiła, nie zauważyłam tego a używam go z 10 razy dziennie od ponad pół roku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512296].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Ulubieniec!

Testowałam już mnóstwo balsamów do ust i żaden nie działał tak skutecznie jak Carmex.
Produkt ma wygodne, poręczne opakowanie, ładny zapach, idealny szczególnie zimą. Długo utrzymuje się na ustach, a po wchłonięciu usta nadal są nawilżone na kilka godzin.
Jedynym minusem jest jego wydajność. Dość szybko go zużyłam ( w niecałe dwa miesiące ) przy codziennym stosowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511981].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Najlepszy balsam do ust jaki miałam. Dobrze nawilża, w składzie na drugim miejscu ma lanolinę. Przydatny szczególnie zimą, kiedy usta są szczególnie wysuszone. Szczerze polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511116].usefull || 0 }}% pomocna.

niezawodny w każdej chwili

Potrafi uratować usta nawet w najgorszej sytuacji i do tego robi to bardzo szybko! Świetnie nawilża usta, regeneruje je i chroni przed słońcem. Jestem w trakcie 3 opakowania- polecam spróbować smakowych wersji tej pomadki! Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji ust bez tego kosmetyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506921].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny na kryzys

Cudowny balsam do ust czyli oczywiście carmex. Od jakiegoś czasu jest to mój numer jeden jeżeli chodzi o pielęgnację ust. . Praktycznie się z nim nie rozstaje, zawsze jest w mojej torebce. Zamknięty w małym żółtym opakowaniu z czerwoną zakrętką - to znacznie ułatwia znalezienie w głębinach damskiej torebki . Balsam jest dość tłusty, ale szybciutko się wchłania - na ustach stwarza wrażenie mrowienia i zmrożenia. Jest to dziwny efekt, mi na początku bardzo przeszkadzał, a teraz nawet to polubiłam, można się przyzwyczaić. Balsam bardzo ładnie nawilża usta, jest totalnym must have w mojej torebce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505081].usefull || 0 }}% pomocna.

Geniusz!

Nie jest to pomadka, którą używałabym na co dzień, a jedynie w "sytuacjach kryzysowych". Oprócz tego, iż jest to remedium na spierzchnięte usta i niezbędnik podczas mrozu, posiada on jeszcze jedną magiczną właściwość - likwiduje opryszczkę! Stosowany odpowiednio wcześnie, powoduje jej całkowity zanik w momencie, w innych przypadkach pozwala na łagodny i szybki przebieg tego paskudztwa. Zdecydowanie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476851].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomocny zimą

Polecam wypróbować,ponieważ produkt działa pozytywnie na spierzchnięte usta zimową porą. Dostępny na pewno w aptece i w hebe. Truskawka ma dość nieprzyjemny zapach, bardzo mocno 'mrozi'. Minus za skład.
Jest to standardowo wydajny produkt.
Opakowanie raczej brzydkie,ale to dla mnie mniej istotne. Działanie produktu było okej. Osobiście nie kupię,ponieważ szukam naturalniejszych metod nawilżania,ochrony i odżywania okolic ust.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469857].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel!

- zawiera w składzie parafine i używając jej regularnie, przesusza usta (parafina nie nawilża a przesusza) - odczułam to na sobie
- zawiera w składzie kwas salicylowy, co prawda ma filtr, ale wolałabym, żeby kwasów w pomadkach nie było, bo po co? pomadka ma nawilżać, natłuszczać, a kwestii złuszczania to na usta lepiej się sprawdza peeling mechaniczny niż chemiczny...
- skład ma beznadziejny
- posiadam wersję waniliową, jest to zapach mieszaniny mięty i wanilii - przyjemny, wydajność dobra i opakowanie praktyczne, ale co z tego skoro właściwości nawilżających nie ma, dla mnie się liczą bardziej właściwości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469817].usefull || 0 }}% pomocna.