Carma Laboratories, Carmex Lip Balm SPF15 (Balsam do ust w sztyfcie) (różne rodzaje)

Pojemność 4,25 g

Carmex SPF 15 jako produkt w 2005 r. zdobył prestiżową nagrodę amerykańskich farmaceutów jako najlepsza pomadka ochronna.
Balsam sprawia ,że usta które do tej pory wyglądały źle odzyskują wspaniały wygląd. Daje natychmiastowy efekt ujędrnionych ust. Fantastycznie nawilża i odżywia. Daje delikatny satynowy połysk. Balsam Posiada filtr słoneczny SPF 15. Zalecany wszystkim osobom, których usta wystawione są na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych (silne promienie słoneczne,wiatr).
W wersji original, miętowej, truskawkowej lub wiśniowej.
Ze względu na obecność kwasu salicylowego nie powinien być używany przez osoby uczulone na salicylany.

ochronne

• Phenol,
  • Menthol,
  • Oxybenzone 5.4%,
  • Octocrylene 9.0%; Inne składniki: Petrolatum,
  • Salicylic Acid in a mixture of waxes and flavor. (05.08.2009)

Najpierw tak, potem nie

Kupiłam tą pomadkę skuszona zachwytami Rodzicielki. Jako że obydwie mamy problem z wiecznie spierzchniętymi ustami, stwierdziłam, że i u mnie może się sprawdzić. Zresztą majaczyło mi coś, że pomadki carmex swojego czasu były super odkryciem... Spróbowałam.
Czy się sprawdziła? Myślę, że wykonuje swoje zadanie jak należy, ale po dłuższym czasie użytkowania byłam nią już zmęczona i mimo szczerych chęci wykończenia poszła w odstawkę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1626521].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest okej :)

Zakupiłam kilka wersji na promocji w Rossmanie i jestem zadowolona. Fajnie nawilża, doskonale nadaje się na przygotowanie ust przed nałożeniem matowej pomadki oraz w trakcie treningu na dworze. Delikatnie mrowi i przez to minimalnie powiększa usta, ale efekt ten szybko mija. Jest bardzo gęsty i nie wchłania się w usta, przez co doskonale je chroni, ale także łapie wszystko co dotknie naszych ust np. włosy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1625796].usefull || 0 }}% pomocna.

100%

Bardzo dobrze nawilża i powiększa delikatnie usta. Czuć mrowienie, co niektórym może przeszkadzać. Daje ulgę suchym ustom, szczególnie zimą dobrze się sprawdza, mam kilka i noszę w każdej torebce.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1620126].usefull || 0 }}% pomocna.
Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Dobry

Bardzo lubię ten produkt, gdyż nawilża na długi okres czasu. Jest to jeden z lepszych balsamów do ust jaki stosowałam, jednak wole wersję w tubce ponieważ nie lepi się na ustach tak jak ten w klasycznym wykręcanym opakowaniu. Jak dla mnie jest raczej bezsmakowy, chyba że nałożymy zbyt dużą warstwę na ustach to czuć taki chemiczny posmak, ale to już przy naprawdę grubej warstwie. Zawiera mentol który przyjemnie chłodzi.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1610766].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Dobrze nawilża, daje efekt mrowienia na ustach, co jest dosyć przyjemnym uczuciem. Nie podoba mi się jedynie opakowanie i zapach produktu. Plusem jest to, że ma filtr SPF 15.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1610106].usefull || 0 }}% pomocna.

niezły

Cudowne wrażenie chłodzenia, fajna konsystencja, ale nie wiem, czy ja go tak szybko zjadam z ust, czy też szybko się wchłania, ale muszę często poprawiać dokładność smarowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1593541].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest źle :)

Mam bardzo wysuszone usta i na bieżąco testuje nowe pomadki szukając swojego ideału, przyszła pora na Carmex :) Cóż, nie jest to ideał, ale całkiem nieźle spełnia swoje założenia. Dobrze natłuszcza i wygładza usta, niestety muszę dość często powtarzać aplikację, aby osiągnąć pożądany efekt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574991].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo <3

Już po pierwszym użyciu widać nawilżenie i poprawę wyglądu ust. Dodatkowo pomadka ma prześliczny zapach i łatwo się ją nakłada. Wszystkim polecam jej zakup.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570801].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Super! Cena, wydajność, zapach, nawilżenie, dla mnie ma wszystko! Polecam go wszystkim, którzy mają problemy z nawilżeniem ust. Jestem osobą po terapii izotekami, był to mój ratunek oraz ukojenie w bólu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1556916].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietna

W porządku nawilża, ma bardzo przyjemny smak i jest miła dla ust. Kiedy mam ją na ustach czuję sie bardzo komfortowo, jak najbardziej polecam. Ogromnym plusem cena, choć prawdą jest, że w tej cenie a nawet niższej możemy znależć cos co lepiej nawilża.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540596].usefull || 0 }}% pomocna.