Carma Laboratories, Lip Balm SPF15 (Balsam do ust w sztyfcie - różne rodzaje)

Carma Laboratories, Lip Balm SPF15 (Balsam do ust w sztyfcie - różne rodzaje)

Pojemność 4,25 g

W wersji oryginalnej, miętowej, truskawkowej lub wiśniowej.
Carmex SPF 15 jako produkt w 2005 r. zdobył nagrodę amerykańskich farmaceutów jako najlepsza pomadka ochronna.
Balsam sprawia, że usta które do tej pory wyglądały źle odzyskują wspaniały wygląd. Nawilża i odżywia. Daje delikatny satynowy połysk. Balsam ma filtr UV SPF 15. Zalecany wszystkim osobom, których usta wystawione są na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych (silne promienie słoneczne, wiatr).
Uwaga! Ze względu na obecność kwasu salicylowego nie powinien być używany przez osoby uczulone na salicylany.

Dobry produkt do nawilżenia ust

Posiadam wersję truskawkową. I bardzo ją sobie cenię!

Balsam doskonale nawilża usta. Mam pewność, że naprawdę są odżywione - kiedy są za bardzo przesuszone (na przykład po wizycie u stomatologa), od razu smaruję usta tym balsamem. Natychmiastowo przywracam im wtedy nawilżenie i ładny, zadbany wygląd. Polecam :).

klasyk:)

Co tu dużo mówić, carmex to już legenda wśród kosmetyków. Mam go zawsze na stoliku nocnym i używam codziennie na noc. Najbardziej lubię wersje owocowe, ale tylko za zapach. Działanie wg mnie nie różni się i nie powinno.
Bardzo dobrze regeneruje. Pomaga zwalczać takie wykwity jak zajady czy opryszczka. Po popękanych ustach czy rankach, rano nie ma śladu. Po użyciu na noc mam wrażenie jakby ten naskórek na ustach był grubszy i to znacznie. Nie powiem, żeby lubiła to uczucie, ale jest to efekt uboczny jego dobrego działania.

Dobry chociaż nie wyróżnia się?

Jest to bardzo dobry balsam ale czy aż tak sie wyróżnia? oczywiście są gorsze balsamy do ust, ktore nie robią nic ale carmex tez nie jest chyba jakimś cudownym środkiem do nawilżania. Osobiście wolę Lanolinę Ziaja. Na pewno jeśli kto szuka szybkiej i skutecznej pomadki do wrzucenia do torebki to jak najbardziej polecam ale żeby skutecznie zregenerować usta to chyba trzeba czegoś więcej

Super

Mój numer 1 jeżeli chodzi o balsamy do ust, daje świetne nawilżenie i przyjemnie chłodzi, pozostaje bardzo długo na ustach i jest super wydajny. Póki co nie spotkałam się z lepszym balsamem do ust i już zawsze ze mną pozostanie

super fajne

niezastąpiony, nie ma drugiego takiego kosmetyku do ust, który by tak nawilżał i do tego ładnie pachniał. Jest idealny i bardzo wydajny. Cena też nie jest wysoka, w porównaniu do innych pomadek. Jest wiele zapachów, ale mój ulubiony to truskawkowy. podoba mi się tez to, że są pomadki w sztyfcie, w pudełeczku i wyciskane. Sztos

niezbędnik w kosmetyczce

Pierwsze opakowanie kupiłam z uwagi na pozytywne opinie, które o nim słyszałam i w międzyczasie zużyłam też próbkę dołączoną do gazety. Balsam przypadł mi do gustu przede wszystkim z uwagi na to, że dobrze nawilża usta. Przyjemne owocowe zapachy są tutaj dodatkowym atutem.

ukochane moje <3

Uzależnienie od wszelkich balsamów do ust i pomadek towarzyszy mi od wielu lat. Przetestowałam chyba wszystkie dostępne produkty na rynku, ale Carmexy stały się moim numerem 1. Absolutnym. Oczywiście nadal kupuję wszystkie nowe produkty, czasem coś mnie oczaruje zapachem lub połyskiem, jednak carmex zawsze jest w mojej torebce :)

super!

Balsam do ust, który faktycznie nawilża. Odratuje każde spierzchnięte usta. Nałożony na noc, czułam go jeszcze rano. Przyjemne zapachy i smaki. Daje fajne uczucie na ustach, jakby lekkiego chłodzenia. Przyjemnie i wygodnie się używa, starcza na dłuuuuuuugo, a cena jest bardzo korzystna. Polecam bardzo :)

Limonkowy najlepszy na suche usta

Pewnie większość z was używała już Carmeksu , jest to kultowy balsam do ust . Dostępny jest w wielu wersjach zapachowych , w sztywcie i w słoiczku
Osobiście testowalam już Carmeks w wersji klasycznej , czerwone owoce , brzoskwinia , truskawka i oczywiście limonka . I powiem wam że tylko wersja limonkowa mi się sprawdziła . Uważam ze jest to najlepszy produkt do ust w tak przystępnej cenie

+nawilża nawet bardzo suche usta
+przyjemne uczucie chłodzenia
+zapach cytrusowy
+konsystencja

-wydajność
-jedynie wersja limonkowa mi się sprawdziła , pozostałe niestety nie nawilzania tak mocno jak ta wersja

Zawsze spoko

Carmex zawsze dobrze mi się kojarzy ;) od lat uwielbiam balsamy do ust tej firmy i nigdy się nie zawiodłam. Wszystkie zawsze pięknie pachną i smakują, nie inaczej jest w przypadku tych w sztywcie. Bardzo dobrze nawilżają i przynoszą uczucie ulgi na ustach. Są w bardzo poręcznym opakowaniu, dlatego mo zna używać ich zawsze i wszędzie :)

Sztyft najlepszy

Po pierwsze sztyft jest wygodniejszy niż Tubka. Ta forma podania jest o wiele wygodniejsza, higieniczna, solidniejszego u wydajna. W zakrętke tubki często dostawał się brud, konsystencja posostawiala wiele do życzenia.
Sztyft wykręca się bez problemu, ma specyficzny zapach który utrzymuje się dłuższy czas. Ma w sobie mentolowe nuty, które mogą szxzypac w Zraniony naskórek.
Dobrze nawilża, jest bezbarwy(dla jednego zaleta, a dla drugiego wada)
Opakowanie jest małe i poręczne. Typowy klej tylko w mniejszym rozmiarze. Używam go najczęściej w domu... Bo mam bzika, moje usta maja dość specyficzny kolor, jakby odbarwiony... Dlatego produkty z nutką koloru kupuje częściej.
Cena typowa i porównywalna z innymi.
Dobry produkt na domowe leczenie, niestety działa tylko podczas użytkowania... Po odstawieniu usta wracają do stanu przed leczeniem

uwielbiam smak mango <3

świetne pomadki, które ratują mnie, kiedy mam problemy ze spierzchniętymi ustami. Bardzo szybko przynoszą ulgę, nawilżają przyjemnie natłuszczają. Kupuję regularnie, przeplatając z innymi pomadkami, Jednak do niej wracam najczęściej