Lipstick (Szminka do ust)

Lipstick

Kremowa szminka dostępna w kilkudziesięciu klasycznych kolorach (od nr 50 do nr 109), perłowych, matowych lub wręcz metalicznych (np. nr 81). Szminka ma właściwości pielęgnacyjne, nie wysusza skóry warg, więc pomalowane nią usta wyglądają bardzo dobrze. Opakowanie szminki jest estetyczne i solidne, nie otwiera się samoistnie. Szminka jest zadowalająco trwała, wydajna i przez bardzo długi czas nie traci swoich właściwości.

w sztyfcie
nawilżające
Efekt
matowe, perłowe

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 15

dobry produkt

Szminka nie zawiodła mnie co do koloru, jest soczysty, nie zmienia się po nałożeniu na usta. Mam jednak problem z konsystencją- szminka jest trochę za bardzo klejąca, przez co zwija się w kącikach ust i trzeba to kontrolować. Trzyma się długo, nie trzeba często poprawiać :) Ogółem jestem zadowolona, jednak minus za kleistość. Piękne, eleganckie opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158181].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 90

Beznadziejna trwałość

+cena
+dostępność
+zapach
+ładne wykończenie (mam kolor 118)
+nie wysusza
+pigmentacja
+ładnie schodzi

-z opakowania szybko ścierają się napisy
-beznadziejna trwałość

Używam tego produktu od: luty 2015
Ilość zużytych opakowań: mam jedną, nr 118

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129461].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 281

jestem zadowolona

Jestem mile zaskoczona i naprawde zadowolona.Szczerze to zakupiłam ponieważ potrzebowałam pomadke pod kolor lakieru a nie chciałam wydawać za duzo. Mam kolor 128, chyba to koral ale bardzo mi się podoba. Fakt jest faktem że pomadka bardzo długo sie utrzymuje. Mimo że nie nalezy do typowo trwałych to nawet przy jedzeniu i piciu nie sciera sie az tak bardzo. Kolor jest widoczny. Dobrze pokrywa usta i nie jest za sucha. Ogólnie jestem bardzo zadowolona zwłaszcza że cena 7,50zł to nic w porównaniu do innych pomadek tego rodzaju.

Używam tego produktu od: niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032000].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmetyki Max Factor

Napisanych recenzji: 6

całkiem fjana ;)

Posiadam kolor 128 ,który jest piękny ,coś pomiędzy różem/czerwienią/pomarańczem(koral?) ,zależy od światła, Golden Rose ma taki sam kolor lakieru z seri ritch color
Plusy:
-cena poniżej 10 zł
-piękny kolorek
-dość mocno napigmentowana
-fajny wybór kolorków
-dość dobrze się trzyma i kolor znika w usta ,blednąc i tworząc ,,lepszą wersję ust"
Minusy:
-niestety kolor po trzymaniu godziny grubej warstwy stworzył mi na dolnej wardze grubą linie ,możliwe że od oblizywania ale na mocnym kolorze źle to wyglądało

Używam tego produktu od: tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016612].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 264

Fajnie pachnie

Dla wielu zapach jest nie do przyjęcia mi się podoba, jestem jakąś fetyszystką zapachów szminek :D Szminkę mam w kolorze nr 57, jest to intensywna wręcz neonowa fuksja, chyba najładniejszy odcień fuksji jaki widziałam. Szminka jest świetnie napigmentowana, nawet trwała bym powiedziała, schodzi równomiernie. I jest tania :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010994].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 216

Porażka

Kupiłam zachęcona opiniami i niską ceną, i niestety muszę stwierdzić, że ta szminka to badziew i porażka jakich mało.
Kompletnie, nic, a nic, nie trzyma się na ustach, 30 minut i nie ma śladu. A nie po to używam szminki, by sięgać po nią co pół godziny.
Szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006131].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 521

badziewie

Poza atrakcyjną ceną nie widzę żadnych innych plusów tej pomadki, no może jeszcze fajna gama kolorystyczna.

Minusy:
-zacznę od opakowania,które aż razi w oczy - napis się starł, opkaowanie rozpadło się na 3 części, do tego rysuje się bardzo łatwo
-trwałość beznadziejna - przy nie dotykaniu ust i nie robienia niczego max 40min
-wylewa się poza kontur ust - mimo konturówki
-pigmentacja słaba - trzeba nałożyć kilka warstw
-zjada się od wewnętrznej strony ust tak o po prostu
-wysusza usta

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 pomadka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984794].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Na pewno ją jeszcze kupię i polecam.

Kupiłam tą szminkę w drogerii Golden Rose w Katowicach. Jak na razie mam numer 131 i jestem zachwycona.
+bardzo dobra pigmentacja
+usta nie wysychają
+utrzymuje się długo (ok 4h)
+równo się ściera
+niska cena (kupiłam ją za 8,50zł)

Ilość zużytych opakowań: Prawie całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973618].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Eh, nie do końca..

Cóż.. rozczarowanie. Jako, że jestem oczarowana Vision Lipstick od GR, postanowiłam także zakupić tę wersję. Nie jestem przekonana.

PLUSY:
+cena
+gama kolorystyczna
+pigmentacja

MINUSY:
-jeśli nie jesteście posiadaczkami idealnie wypielęgnowanych ust-odradzam. lubi podkreślać suche skórki.wysusza..
-zapach-śmierdzi okropnie! ma taki "mydlany" zapach, który mnie osobiście bardzo drażni
-trwałość- lubi się szybko ścierać

Cóż. Spodziewałam się czegoś lepszego. Nie jest to najgorsza pomadka, jednak nie wiem, czy zakupiłbym ją ponownie..

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973052].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 36

Fajne kolory i trwałość za niską cenę

Mam w swojej kosmetyczce kilka odcieni, wszystkie są śliczne i mocno napigmentowane, nie giną na ustach.
Trwałość jest rewelacyjna, nie rozmazują się bardzo.
Jedynym minisem jest to że wysuszają usta, ale jest to jedyny minus. Za tą cenę jest to produkt wspaniały.

Ilość zużytych opakowań: trzy standarowe pojemnosci

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964734].usefull || 0 }}% pomocna.