Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lipstick (Szminka do ust)

Lipstick (Szminka do ust)

Kremowa szminka dostępna w kilkudziesięciu klasycznych kolorach (od nr 50 do nr 109), perłowych, matowych lub wręcz metalicznych (np. nr 81). Szminka ma właściwości pielęgnacyjne, nie wysusza skóry warg, więc pomalowane nią usta wyglądają bardzo dobrze. Opakowanie szminki jest estetyczne i solidne, nie otwiera się samoistnie. Szminka jest zadowalająco trwała, wydajna i przez bardzo długi czas nie traci swoich właściwości.

w sztyfcie
nawilżające
Efekt
matowe, perłowe

Dla mnie najlepsza

Za taką cenę - dla mnie bomba. W porównaniu do innych pomadek, które mam, ta jest najlepsza. Nie rozmazuje się. Po jedzeniu wymaga niewielkich poprawek. Choć zapach może odstraszać, to nie czuć go po nałożeniu. Jedyny minus jest taki, że żeby ją dobrze rozprowadzić, to usta muszą być idealnie suche.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1566831].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaba

Bardzo ukazuje suche skórki na ustach, jest kiepsko napigmentowana i trzeba się niezle namachać, żeby uzyskac taki kolor jaki ma pomadka. Ładna i szeroka gama kolorystyczna i cena plusem, lecz poza tym u mnie same minusy :( Po paru dni nie ma śladu po napisach na opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540666].usefull || 0 }}% pomocna.

Z witaminą E - świetna!

Kupowałam z pełną świadomością, że pomadka nawilżająca nie może się mega długo utrzymywać, ale coś za coś. Baaardzo się zdziwiłam, kiedy po kilku godzinach wymagała tylko niewielkich poprawek, a wieczorem miałam problem z jej zmyciem ;p

Zdecydowanie polecam kolor 141 z witaminą E - fajna opcja dla osób, które mają problem z suchymi ustami :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497381].usefull || 0 }}% pomocna.

Lip Marker - Golden Rose

Ma swoje plusy i minusy

Uwielbiam ciemne kolory na ustach. Zakochana w kolorze nr 160, pokusilam się na jej kupno. Wielki plus za cudowny kolor i pigmentacje. Pomadka pozostawia na ustach wrazenie blyszczyka, co ma swoje plusy i minusy. Wygląda pięknie, nie wysusza ust. Z drugiej strony rozmazuje się bardzo łatwo, brudzi i nie utrzymuje na ustach. Moje uczucia są mieszane...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486646].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoita pomadka

Pomadki dobrej jakości, w ładnych kolorach, kryjące, kremowe. I wszystko byłoby super, gdyby nie mega krótka trwałość. Mam kolory: 118, 121,122. Kupiłam je w promocji za 7,50 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1433921].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętniak

Pomadka z pewnością ładnie pachnie i jest wydajna.. ale co dalej? Produkt 'zjada się' w zaskakująco szybki tempie i tak, to nie jest pomadka matowa.. ale naprawdę wypada słabo na tle chociażby satynowych pomadek. Kolory są w porządku, a ich pigmentacja nie najgorsza. Posiadam kolor nr 67, który wpada w odcienie pomarańczy. Bardzo topornie mi idzie zużycie tego produktu i nie jestem pewna czy kiedykolwiek ponownie kolor ten pojawi się na moich ustach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389846].usefull || 0 }}% pomocna.

Posiadam odcień 98, delikatny brudny róż. Kremowa konsystencja na plus. Przyzwoity produkt.

PLUSY:
+Kolor
+Konsystencja
+Trwałość
+Cena
+Dostępność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333091].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry produkt

Szminka nie zawiodła mnie co do koloru, jest soczysty, nie zmienia się po nałożeniu na usta. Mam jednak problem z konsystencją- szminka jest trochę za bardzo klejąca, przez co zwija się w kącikach ust i trzeba to kontrolować. Trzyma się długo, nie trzeba często poprawiać :) Ogółem jestem zadowolona, jednak minus za kleistość. Piękne, eleganckie opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158181].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejna trwałość

+cena
+dostępność
+zapach
+ładne wykończenie (mam kolor 118)
+nie wysusza
+pigmentacja
+ładnie schodzi

-z opakowania szybko ścierają się napisy
-beznadziejna trwałość

Używam tego produktu od: luty 2015
Ilość zużytych opakowań: mam jedną, nr 118

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1129461].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem zadowolona

Jestem mile zaskoczona i naprawde zadowolona.Szczerze to zakupiłam ponieważ potrzebowałam pomadke pod kolor lakieru a nie chciałam wydawać za duzo. Mam kolor 128, chyba to koral ale bardzo mi się podoba. Fakt jest faktem że pomadka bardzo długo sie utrzymuje. Mimo że nie nalezy do typowo trwałych to nawet przy jedzeniu i piciu nie sciera sie az tak bardzo. Kolor jest widoczny. Dobrze pokrywa usta i nie jest za sucha. Ogólnie jestem bardzo zadowolona zwłaszcza że cena 7,50zł to nic w porównaniu do innych pomadek tego rodzaju.

Używam tego produktu od: niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032000].usefull || 0 }}% pomocna.