Soraya, Beauty Creator, Kuracja Wodna, Głęboko nawilżający krem na dzień zapobiegający wiotczeniu skóry

Silnie nawilżający krem na dzień zapobiegający wiotczeniu skóry z linii Beauty Creator Kuracja Wodna został specjalnie stworzony do pielęgnacji każdego typu cery, a szczególnie odwodnionej. W sposób inteligentny silnie nawilża skórę, przywraca gładkość i jędrność. To innowacyjne i niezwykle skuteczne połączenie naturalnych i aktywnie czynnych składników.
Krem dostarcza skórze maksymalną dawkę nawilżenia zapewniając natychmiastowe uczucie komfortu i świeżości. Długotrwale utrzymuje właściwy poziom wilgotności skóry pobudzając proces jej odnowy. Wzmacnia film lipidowy skóry wpływając na poprawę jędrności, napięcia i gładkości skóry. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz działa antyrodnikowo. Przywraca skórze zdrowy wygląd, rozświetla i dodaje blasku.

wysusza skórę

Najgorszy krem, jakiego używałam. Beznadziejny. W ciągu tygodnia twarz pokryła się wielkimi liszajami. Ze skóry zostały wióry. Nie wiem, jak producent może wypuścić na rynek tak fatalny produkt. Nadaje się tylko do śmietnika. Żadem kosmetyk mnie tak nie zdenerwował. Potem stosowałam go tylko w połączeniu z tłustym kremem.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pół

nie nie nie

Kupiłam razem z żelem do twarzy, jednak zaczelam go stosowac pożniej, bo chcialam najpierw wykonczyc stary krem. Zel mnie zawiódl na calej linii, ale dalam szanse kremowi - zapach przyjemny, rozprowadza się lekko, w sumie przyjemnie mi się nim wieczorem smarowało, ale rano obudziłam się z twarzą doslownie białą - tak suchą i łuszczącą się skórę miałam. Nigdy mnie coś takiego jeszcze nie spotkalo - nie wiem w ogole jak można takie kosmetyki na rynek wypuścić ( zaznaczam, ze nie mam cery alergicznej). Nie polecam, wierzyć mi się nie chce, że kosmetyk ktory obiecuje nawilżenie robi cos takiego ze skórą.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: raz posmarowana twarz

smarowidło

Nieodtleniające smarowidło tak powinnam to skwitować:)

Wady, wady i jeszcze raz wady:)

- nic a nic nie nawilża

- duszacy zapach, zbyt duzo składników pachnących

- skoro nie nawilz ato nie pomaga w zwiotczeniu, skóra jest ściagnieta po użcyiu przez może kilka minut po czym ta tłusta max jakby schodzi z potem

Efekt był taki,że sotoswałam jako ameseczke, bo mi szkoda było;)

Używam tego produktu od:rok temu

Cellulit jak stosować kosmetyki

może być

Krem ma lekką konsystencję- wydajny, dobrze się rozprowadza i wchłania, nie podrażnia. Dosyć dobrze nawilża. Delikatny, jak dla mnie przyjemny, zapach. NIestety nie radzi sobie wystarczająco z mocno przesuszoną skórą

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego