Nivea Visage, DNAge Odnowa Komórek, Krem na dzień 40

Nivea Visage, DNAge Odnowa Komórek, Krem na dzień 40

Aż 80% oznak starzenia się skóry jest wynikiem uszkodzeń DNA komórek skóry spowodowanych niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Odkrycie to zainspirowało naukowców z laboratoriów Nivea do stworzenia przełomowego kremu DNAge. To efekt 6 lat intensywnych badań nad skuteczną formułą dopasowaną do potrzeb skóry po 40 roku życia.
Krem zawiera wyjątkowo skuteczne połączenie kwasu foliowego i kreatyny, dzięki czemu stymuluje komórki skóry do odnowy i chroni DNA komórek skóry przed uszkodzeniami. Skóra wygląda młodziej i staje się bardziej jędrna, a zmarszczki są w wyraźnie zredukowane. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosowanie całej linii.

Skład: aqua, glycerin, ethylhexylmethoxycinnamat e, cetearyl alcohol, methylpropanediol, butyrospermium parkii, glyceryl stearate, butyl methoxydibenzoylmethane, c12-15 alkyl benzoate, cera microcrystallina, phenylimidazole sulfonic acid, paraffinum liquidum, caprylic/capric triglyceride, folic acid, creatine, tocopheryl acetate, 1-methylhydantoin-2-imide, peg-40 stearate, dimethicone, chondrus crispus, sodium carbomer, titanium dioxide, ethylhexylglycerin, trimethoxycaprylylsilane, trisodium edta, bht, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben,propylparaben, parfum (19.09.2007)

Cena: ok. 45zł / 50ml

Świetny krem.

Nie od dziś wiadomo, że jedam fanką kosmetyków Nivea :-)
Nic nie poradzę, że służą mojej cerze, nie podrażniają (no może poza nivea soft ;-)
Ten kremik zagości na dłużej w mojej toaletce.
Pięknie wygładza skórę, wyrównuje koloryt, nie zapycha, same pozytywy.
Mam skórę tłustą, a po tym kremie wcale się nie świecę.
Brak też efektu wysuszenia i ściągnięcia, czego nie cierpię.

Jak dla mnie same superlatywy.
Bardzo polecam.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Taki sobie

O ile krem na noc z tej serii sprawdził się u mnie znakomicie, tak kremowi na dzień niestety nie mogę dać więcej niż **. Owszem miła konsystencja, przyjemny zapach i to koniec zalet. Krem na mojej mieszanej cerze, za nic w świecie nie chciał się wchłonąć- zostawiał błyszczącą, tłustą warstwę, lepił się i kleił. To spowodowało tak duży dyskomfort podczas uzywania, że nie byłam w stanie zużyć całego słoiczka. Może nadaje się dla kogoś, kto ma suchą cerę- dla mnie na pewno nie.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

dla mnie bardzo dobry

super kremik jak dla mojej wyjątkowo wrażliwej skóry, używam tego kremu wraz z kremem na noc nivea visage i naprawde zauwazyłam rezultały, mam bardzo ładnie wygładdzoną cerę , nawilżoną i nie mam żadnych podrażnien co w moim przypadku przy stosowaniu innych kremów było bardzo częste, kremik ma przyjemna konsystencje, ładnie pachnie, bardzo miło sie go nakłada na twarz, ogólnie bardzo przyjemny w stosowaniu, obecnie u mnie nr. jeden w stosowaniu, bardzo go polubiłam, zdecydowanie polecam!, jeszcze krótko stosuje ale wydaje mi sie ze naprawde wygładza zmarszczki....

Używam tego produktu od:1,5 miesieca