Eyeshadow Brush (Pędzel do powiek)

Eyeshadow Brush (Pędzel do powiek)

Pojemność 1 szt

Duży pędzel do modelowania powiek z miękkiego włosia, długość 16mm, szerokość u nasady 9mm.

pędzle
do cieni
pojedyncze
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

stary, dobry przyjaciel makijażu

Pędzel mam od lat wielu (5 lat, albo i więcej), używam bardzo często i przez te lata wypadł 1 włos. Poza tym sprawuje się świetnie. Jest miękki, szeroki, dobrze nakłada kolory bazowe na większe powierzchnie, dobrze rozciera kolory. Do precyzyjnych malunków do nie używam, ale codzienny, dość neutralny makijaż przy jego użyciu wychodzi bardzo dobrze. Ma bardzo wygodną, długą, lekko profilowaną rączkę, a dodatkowo zrobioną z trwałego, odpornego na zniszczenie materiału.

Swietny!

Wygrzebałam go z jakiegoś zestawu promocyjnego. Nie spodziewałam się po nim zbyt wiele, zwłaszcza że mam dość duża kolekcję pędzli różnych firm. Ten okazał się faworytem!
Jest odpowiednio duży, ma gęste i idealnie wyprofilowane, dość sztywne włosie idealne aby precyzyjnie rozetrzeć cień na powiece. Do cieniowania jako takiego średnio się nadaje bo jest dość duży ale tylko nim mogę równomiernie rozłożyć absolutnie każdy, nawet najgorszy cień na znienawidzonej przeze mnie bazie joko. Nawet cienie sypkie super się aplikują i rzadko kiedy osypują z pędzla.

Mam go już kilka lat i jak do tej pory nie zauważyłam prawie wogóle zużycia. Nie wypada z niego włosie i ogólnie prezentuje się bardzo estetycznie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 nadal sprawny

Ulubiony

Plusy:
+ wygodny i poręczny dzięki długiej rączce,
+ doskonały do nakładania koloru na całe powieki oraz pod łukiem brwiowym i do rozcierania,
+ dobrze nabiera cień,
+ miękkie włosie,
+ nie linieje, jest trwały i odporny na zużycie,
+ nie niszczy się i nie mechaci po myciu,
+ posiada etui.

Minusów brak.

Bardzo dobry pędzelek, wysoka jakość, gorąco polecam.Używam tego produktu od: roku

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Niezła jakość, ale...

Całkiem niezły pędzelek za rozsądną cenę, chociaż ma parę wad:
- jest trochę za duży na to, by precyzyjnie nałożyć nim cień
- włosie odrobinę za twarde - trochę drażni moje powieki
- trwałość nie najgorsza - pędzel raczej zachowuje kształt, ale pojedyncze włoski dość szybko wypadają.

Podstawową zaletą tego pędzelka jest fakt, że można nim bez problemu i równomiernie nałożyć cienie, a to dla mnie szczególnie ważne. Kosmetyk nie osypuje się podczas aplikacji, ładnie stapia się ze skórą i dłużej się na niej utrzymuje. Makijaż oka wykonany przy użyciu tego pędzla jest subtelny, taki "miękki" (nie wiem, jak to dobrze określić...).
Nie jestem specjalistką od makijażu, więc generalnie ten pędzel spełnia moje - niezbyt wygórowane - wymagania.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:-

Swietny, ale ideal jest jeden!

Gdybym wcześniej nie spróbowała podwójnego pędzla do powiek z Oriflame, to pewnie ten okrzyknęłabym KWC, ale tak jak w tytule: ideał jest tylko jeden.

Mam w tej chwili porównanie i ten pędzelek jest świetny do makijazu dziennego, z uwagi na bardzo miękkie i mniej ściśle umieszczone włoski - łatwo wyczarować nim delikatny efekt, z mocniejszym w moim przypadku jest nieco gorzej i tracę przy tym dużo więcej czasu. Ja wolę jednak nieco twardsze włosie, bo można wtedy precyzyjniej panować nad pędzelkiem. Ale generalnie produkt bardzo udany jak na Avon.

nie dla mnie

Pędzel kłuje, jest duży, ale do aplikacji na całą powiekę się sprawdza, szybko zaczęły wypadać włoski i mialam wrażenie, że więcej cienia zostaje w pędzlu niż na powiece. Trafił w inne ręce.

Używam tego produktu od:4 miesiące

Yeees

Naturalne, miękkie włosie. Cień do powiek trzyma się pędzelka i się nie sypie. Ładnie rozciera cienie, nawet te bardziej kremowe. Po praniu włoski nie wypadły. I nie drogi-dałam chyba 10 czy 12 zł. A w zestawie pięć różnych pędzelków chyba 20 zł.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: cały zestawik:D

prawie dobry

Ładnie, elegancko wygląda. Sam pędzelek ma takie miękkie, mile włosie i tak przyjemnie się nim rozprowadza cienie, chociaż muszę powtórzyć nakładanie kilka razy, żeby było widać tak mocniej, ale to żaden problem (pacynki się lepiej sprawdzają, chociaż nieprzyjemnie się nakłada cienie nimi). Pędzelek ma dużą powierzchnię, ale to dla mnie plus. Kupiłam go miesiąc temu, na początku byłam bardzo zadowolona, wszystko fajnie, ale... Włoski z pędzelka zaczeły wypadać! Nie tak jakoś strasznie dużo, ale po kilka przy uzyciu. Spodziewałam się lepszej trwałości ;/

super! :)

Pędzelek bardzo ładnie i elegancko wygląda, ma przyjemne w dotyku i delikatne dla skóry włosie, jest dobrze docięty i wyprofilowany.:) Powierzchniowo jest dość duży, więc nadaje się głównie do nakładania podkładowego cienia na całą powiekę oraz do podreślenia łuku brwiowego.;) Ja stosuję też do nakładania cienia na wewnętrzne kąciki oczu oraz do delikatnego nałożenia odrobiny cienia na dolną powiekę. Do cieniowania (tzn. nakładania ciemniejszego cienia w zewnętrznym kąciku oka) radziłabym użyć bardziej precyzyjnego aplikatora, bo ten jest raczej zbyt duży do tego celu.;) Miłe jest to, że pędzelek nie gubi włosków i nie traci pierwotnego kształtu po myciu.:) Cień zaaplikowany tym pędzelkiem jest nałożony precyzyjnie, równomiernie i w odpowiedniej ilości. Daje to dużo lepszy i ładniejszy efekt, niż przy aplikatorach z gąbką, a do tego jest bardziej higieniczny, bo mozna go umyć. To jest też praktyczne, bo można jednego aplikatora używać do różnych kolorów cieni.:D Ja jednek planuję kupić jeszcze przynajmniej 2 takie pędzelki, bo czasem trzeba nałożyć na powieki kilka kolorków na raz.;) Cień zaaplikowany przy pomocy tego pędzelka trzyma się zdecydowanie dłużej, niż nałożony zwykłym aplikatorem z gąbką, wygląda bardziej naturalnie, lepiej stapia się ze skórą, jest trwalszy, nie tworzy smug i nie zbiera się tak szybko w załamaniu powiek. Sam pędzelek jest trwały (nie niszczy się ani włosie, ani rączka) i wygodny w użyciu dzięki odpowiedniej wielkości rączce. Do tego wszystkiego cena (zwłaszcza w promocji) jest przytępna. Przeraża mnie, że niektóre pędzelki potrafią kosztować kilkadziesiąt, czy kilkaset złotych! a wątpię, czy są szczególnie lepsze od tego z Avonu.:P Szczerze polecam ten produkt.:)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: póki co używam 1 pędzelka, ale w planach mam zakup kolejnych 2 :D

po prostu ok

Dobry pędzelek,chociaż do cieniowania raczej niezbyt się nadaje ze względu na swoją dużą powierzchnię.Nie można nim wykonywać precyzyjnych ruchów.Do nałożenie cienia - bazy na całą powiekę,lub rozświetlacza pod łuk brwiowy - tu jest jego idealne zastosowanie.I tylko do tych celów go używam.Co do jakości wyrobu,to troche średni-włoski mojemu nie wypadały,ale za to były nieco rozczapierzone :-) Aż musiałam przyciąć...Raczej dobry,chociaż wolę pędzelki Inglota - te są bezkonkurencyjne...

Używam tego produktu od:około pól roku
Ilość zużytych opakowań:to można go zużyć całkiem?

ulubiony

Polecam ten pędzel do nakładania cieni , dobrze sie sprawdza przy cieniowaniu oka, mieszaniu kolorów itp.
Nie mam do niego zastrzeżeń.
Planije kupić jeszcze z tej serii pędzel po pudru.

Używam tego produktu od: dłuuuuugo
Ilość zużytych opakowań: pierwszy

przeciętnoćś

pędzel nadaje sie do nakładania jasnych cieni. jest dość duży, ma solidną rączke, włosie według mnie za twarde,szorstkie. pędzel nie wyprofilowany (tak jakby postrzępiony, hmm). nie miał wygórowanej ceny ok 12 zł ;) nie gubi włosia ;) po myciu zachowuje swoją strukture. ale jakość bardzo kiepska w porównaniu np: do Inglota