Rexona Women, Crystal, Clear Aqua 24H Spray

Rexona Women, Crystal, Clear Aqua 24H Spray

Dezodorant zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i przykrym zapachem. Testowano dermatologicznie, łagodny dla skóry. 0% alkoholu. Pozostawia poczucie naturalnej świeżości przez cały dzień.

Skład: Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Aluminum Chlorohyddrate, Triethyl Citrate, Parfum Dimethiconol, Disterdimonium Hectorite, Triethyl Aconitate, Aqua, Benzyl Alcohol, BenzynBenzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Gerianiol, Hexyl,Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3- Cyciohexane Carboxaldehyde, Limonene, Lianlool.

Cena: ok. 10zł / 150ml

polecam

Kupiony w ciemno i jak zwykle jestem zadowolona z Rexony.

+Nie zostawia na skórze białych śladów ani pudrowego osadu.
+Nie podrażnia skóry nawet po depilacji
+Chroni przed nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień.
+Chroni przed potem, ale nie pocę się jakoś bardzo.
+Wydajność ok. 1,5 mies
+/- Zapach to kwestia gustu. Jest całkiem ok. Nie dusi, nie jest intensywny, więc nie kłóci się z perfumami.

Nie, nie i jeszcze raz nie,

Duże poręczne opakowanie.
Wydajność na plus.
Dośc nieźle radzi sobie z potliwością.

- Okropny, duszący zapach podczas aplikacji, a do tego w ciągu dnia wyczuwalny, niestety... Ostry, z dość specyficzną męską? nutą imitującą zapach potu :/

- Pozostawia białe ślady na ubraniach, które trudno doczyścic.

Nie kupię ponownie. Właśnie ze względu na zapach.

Używam tego produktu od: październik 2015

Duszący zapach, ale skuteczny dezodorant!

Jak najbardziej mogę polecić Rexonę, bo naprawdę świetnie spełnia swoje zadanie - zero pocenia, żadnych plam. Jedyny minus to fakt, iż najlepiej psikać się na... balkonie. Zapach jest tak duszący i drażniący, że jak dostanie się do gardła to ciężko wytrzymać, ogólnie ludzie przebywający obok mogą się udusić:) Później zapachu nie czuć już tak bardzo, swoją drogą, wcale nie jest taki ładny, więc myślę, że śmiało można by z niego zrezygnować. Plus za duży rozmiar, minus za nieporęczność. Stosuję na skórę zaraz po goleniu maszynką - zero podrażnień.
Plusy
- trwałość
- efektywność
- świetna jakość
- do każdej okazji
- odświeżający
Minusy
- źle pachnie
- cena
- niemiły zapach
- zbyt intensywny zapach
- szybko się kończy

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Starzenie się skóry - dieta

Ochrona - tak, zapach - nie!

Któregoś dnia wysłałam TŻ do Rossmanna po antyperspirant i wrócił z tym.

Plusy
- dostępność ( można go dostać zarówno w drogeriach jak i w hipermarketach)
- nie podrażnia skóry po goleniu,
- na prawdę działa, chroni przed potem dosyć dobrze
- nie osypuje się - zero śladów na ubraniach
- cena (w promocji ok. 7 zł)

Minusy
- zapach nie przypadł mi do gustu (TŻowi się podobał)

zapach skutecznie odebrał mi przyjemność używania tego produktu, co nie zmienia faktu, że sama ochrona jest w porządku.

Kupię pewnie ponownie, ale w innym wariancie zapachowym.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

Mój ulubiony

Produkt spełnia doskonal swoje zadanie, bardzo lubię jego działanie chroni przed nadmiernym poceniem i blokuje nieprzyjemne zapachy na wiekszość dnia. Jest bardzo wydajny, dostępny prawie wszędzie i często w promocji.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5

Najlepszy!

Kupilam niedawno, ale juz moge powiedziec, ze skutecznosc antyperspirantu jest naprawde rewelacyjna.
Nie czulam takiego komfortu od bardzo dawna, a jestem dosc potliwa osoba, duzo ruchu i stresu tez niestety.
Rexona mnie nigdy nie zawiodla!

+ zapach calkiem przyjemny, zawsze ma jakas nutke cytrusow, ktora mnie pobudza do dzialania :D
+ SKUTECZNOSC
+ nie plami ubran, nie pozostawia zadnych bialych plam. Nie wiem jak na ubraniach bialych, bo nie stosowalam i malo mam tego koloru w szafie zreszta
+ zaraz po goleniu, nie podraznia i nie szczypie, a to czasem mi sie zdarzalo
+ przyzwoita cena (jesli chodzi o sklep Lidl, 12zlotych za 200ml)
+ bardzo fajne i kobiece opakowanie, alucja do kobiecych ksztaltow i koronkowy wzorek zawsze na plus :P

Zdecydowanie bede sie jej trzymac!

Bardzo dobry!

Moja przygoda (taka świadoma) z deo w sprayu zaczęła się właśnie od tej wersji.
Widzę tu pełno weteranek, które używają go od lat a ja skromnie jestem po skończonym pierwszym opakowaniu :)
Do tej pory byłam wierna deo w kuleczce a dokładniej od ponad roku Ziajce. Mają wszystko czego oczekuję od tego rodzaju kosmetyku, a nawet jeszcze więcej, ale.... człowiek czasem potrzebuje zmian :)
W Ross recenzowaną wersję zakupiłam za niewiele ponad 6 zł więc wzięłam.
Rexonę kojarzę z dobrymi (o ile nie bardzo dobrymi) produktami antyperspiracyjnymi, więc nie miałam jakiś szczególnych obaw.
Produkt ma niezwykle ładną oprawę graficzną. Estetyka jest niezwykle kobieca ale nie jest przerysowana. Co prawda nie lubię jakość specjalnie rozwodzić nad opakowaniem, zazwyczaj opisuję w kilku słowach i w tym przypadku długo zachwycać się nie będę, ale musicie wiedzieć że mnie urzekło :)
Niezwykle wygodnie leży w dłoni, a jak ktoś ma talent wokalny z powodzeniem może służyć jako mikrofon ;)
Nie podobało mi się otwieranie. Jest nie specjalnie wygodne. Chcąc zablokować, niejednokrotnie niepotrzebnie mi się psiknęło.
No i stosunkowo głośno "chodził". Porównując do Lady Speed Stick który właśnie testuję to różnica jest spora.
Deo ma bardzo ładny zapach. Nie wiem jak mógłby się komukolwiek nie podobać. Bardzo świeży, delikatny. Moja mama była nim zachwycona.
Urokiem psikanych deo jest ten opar białej mgły. Tutaj oczywiście nie mogło go zabraknąć ale muszę przyznać że nie było go aż tyle żebym się dusiła.
Jeśli chodzi o ochronę to jestem pozytywnie zaskoczona. Upałów co prawda niema ale w pracy mam regularny zapierdziel, a i nocki dają w kość więc było przed nim wyzwanie. I je zdał! Paszki bez oznak jakiejkolwiek wilgotności, pachniały do wieczora a przy tym były niezwykle gładkie i delikatne.
W sezonie wakacyjnym byłoby trudniej - wiadomo - ale wydaje mi się że jak na psikany deo to jest bardzo ale to bardzo przyzwoicie :)
Wydajność w porównaniu do kulek jest gorsza ale to oczywiste.
Ważnym też dla mnie atutem było nie zostawianie śladów na ubraniach, szczególnie tych czarnych w których w większości chodzę.
Polecam z całego serca, to naprawdę porządny produkt :)

Używam tego produktu od: ok 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 150 ml

genialny !

Jest to chyba najlepszy dezydorant jaki używałam. Ma świetny, świeży zapach, nie zostawia absolutnie żadnych białych śladów ani pod pachą ani na ubraniach. Szybko się wchłania, chroni przed poceniem, a gdy nawet pot się pojawi to nie wyczuwam nieprzyjemnego zapachu.
Produkt jest bardzo wydajny250 ml za cenę 10zł, a więc cena też na plus . Co więcej, produkt nie podrażnia, łagodzi nawet skórę po goleniu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dużo, ale zawsze opakowanie 250ml

Mam zawsze

Bardzo ciężko jest mi kupić odpowiedni antyperspirant, bo nawet te najdelikatniejsze często podrażniają moją skórę. Crystal Clear Aqua 24H Spray REXONA jest inny. Mogę używać go nawet po depilacji. Poza tym ogranicza pocenie się i niweluje przykry zapach. Dla mnie super.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie policzyć

Według mnie najlepszy.

Według mnie Rexona jest najlepsza, kupuje dezodoranty z tej firmy od bardzo dawna i nie planuje zmieniać dezodorantu :)
Minusem jest to, że często zostawiał białe ślady na koszulkach. Rexona towarzyszyła mi w każdej podróży i jeśli miałabym wybrać 3 niezbędne kosmetyki to ten byłby z pewnością jednym z nich.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, nie liczyłam

mój ulubiony :)

Mój ulubiony dezodorant, ciągle do niego wracam zmieniając tylko wersje zapachowe - wszystkie są super :) Zacznę od tego że używam blokera z ziaji, więc nie potrzebuję dezodorantu, który będzie mocno ochraniał mnie od potu. Tak jak obiecuje producent nie ma żadnych plam na ubraniach, nawet kiedy założymy je bezpośrednio po aplikacji. Dezodorant świetnie radzi sobie z potem, nawet jeśli się spocimy nie ma żadnego przykrego zapachu tylko czuć ładny zapach kosmetyku ;) Zdecydowanie polecam, jednak nie wiem jak sprawdziłby się u osób z mocną potliwością.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ok czterech

Pół na pół

Za każdym razem irytuje sie jak używam Rexony, a i tak kupuję ją co jakiś czas. Antyperspirant ten jest skuteczny, również podczas upałów zagranicą, jest w duzym ekonomicznym opakowaniu w przystępnej cenie, ale po pierwsze ma duszące zapachy (trzeba otwierać okno w łazience, albo szybko uciekać) i po drugie zostawia talk pod pachami i jak wkładam bluzke to bardzo często jest już z rana przybrudzona talkiem i musze ją zapierać, co doprowadza mnie do szału. Myślę, że lepsze są jednak antyperspiranty z Nivea (używam na przemian).

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mega dużo