Colour Collection, Velvet Finish

Colour Collection, Velvet Finish

Puder matujący o działaniu ochronnym. Dzięki szwajcarskiej technologii mikronizacji zapewnia doskonały i długotrwały efekt. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Najlepszy efekt uzyskuje się przy rozprowadzeniu pędzlem. Idealny do wykończenia codziennego makijażu, daje efekt jedwabiście gładkiej skóry. Dostępny w sześciu odcieniach.

Cena: ok. 15zł / 12g

Dobrze matuje, wygładza cerę

Obecnie puder ten występuje w innym poakowaniu (załączam zdjęcie), więc w razie czego szukajcie innej szaty graficznej.

Uwaga - odcień 701 - transparentny, wcale taki nie jest, jest to jasny beż, który widać na twarzy, dlatego dla bladolicych może być za ciemny. Obecnie latem przy ledwo ledwo opalonej buzi jest dla mnie dobry, ale zimą chyba pójdzie w odstawkę (również jestem bladolica).

Plusy:

- puder ma aksamitną, miłą, gładką konsystencję
- przy nakładaniu nie pyli
- można go nakładać gąbką i pędzlem
- przy nakładaniu gąbką jest bardziej kryjący i mocniej trzyma się twarzy, wygląda prawie jak podkład
- daje efekt wygładzonej cery
- raczej dobrze matuje, choć przy upałach wymaga poprawek
- nie tworzy maski i tapety
- nie osadza się na włoskach na twarzy
- przyjemnie pachnie
- w moim przypadku nie podrażnia, nie uczula, skóra bardzo dobrze go toleruje
- posiada oddzielny, specjalny schowek na gąbkę (nie umiałam go otworzyć) tam też znajduje się lusterko.

Minusy:
- trzeba go używać z umiarem, inaczej czuć go na twarzy
- również gdy nałożymy go za dużo uwidacznia zmarszczki (cera dojrzała)
- lusterko mogłoby być w tradycyjnym miejscu, czyli w wieczku jak w większości pudrów, a nie w tym magicznym schowku, bo nie jest to zbyt wygodnie w trakcie używania.

I to chyba tyle "wad". Przy umiejętnym stosowaniu puder jak najbardziej spełnia swoje zadanie i według obietnic producenta "zapewnia efekt idealnie wygładzonej, pięknej cery".

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Może być

Plusy
- dobra gama kolorów
- cena całkiem porządku
- ładnie wyrównywał koloryt skóry
- nie zapychał

Minusy
- mało wydajny
- trochę odznaczał się na twarzy
- to głupie pudełko :/ (mój pochodził z nowej wersji był w białym opakowaniu, puder wraz z lusterkiem były ruchome i w każdym pudełku szubko się odłamywały)

Używam tego produktu od: przez rok kiedyś
Ilość zużytych opakowań: około 5

polecam jak najbardziej

Jestem bardzo zadowolona
+fajnie się trzyma
+twarz wygląda na wypoczętą i gładziutką (na zdjęciach efekt photoshop)
+nie uczula
+cena

na dlugo matuje,cera jest taka aksamitna,fajnie kryje,fakt najlepszy efekt otrzymuje sie po nalozeniu pedzlem,posiadam odcien OPALONY, ale wcale nie jest taki ciemny, ładny naturalny beż,jestem zadowolona z zakupu ;D moim zdaniem lepszy od vipery art of color puder college

makijaż kreska

Dobry.

Mój nos lubi błyszczeć ;), dlatego też kupiłam ten puder i używam go jedynie na tę część strefy T - reszta nie potrzebuje matu.
Mam numer 701 - trochę dla mnie za ciemny. Dopiero, gdy lekko się opaliłam, całkowicie stapia się z kolorem cery - wcześniej musiałam go rozcierać.

Kosmetyk ten robi, co do niego należy - matuje na ok. 4-5 godzin, nie zatykając przy tym porów. Aplikacja załączoną gąbeczką jest wygodna. Podoba mi się to, w jaki sposób zaprojektowane jest opakowanie - gąbka nie ma styczności z pudrem poza momentem aplikacji. Dodatkowo mamy do dyspozycji lusterko.
Kolejnym plusem jest niewygórowana cena.

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

całkiem dobry

Niezły puder. Mam odcień 702 i jest w sam raz, choć zawsze cieżko mi dobrać odpowiedni odcień. Dobrze się nakłada gąbeczką, jeśli pędzlem to zaczyna się sypać niestety. Matuje na parę godzin. Daje naturalny efekt. Jak za tą cenę (zapłaciłam ok.12zł) to jestem zadowolona. Opakowanie pomysłowe - jak nie chcę używać gąbeczki to przynajmniej nie zawadza przy otwarciu pudełeczka. Jest też lusterko:) Polecam.

Używam tego produktu od:ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

krzywdy nie robi

Dostalam ten puder gratis przy zakupie 3 innych produktow Joko.
Calkiem dobry puder, ale niestety ma sie nijak do mozaiki
Sam puder:
- dobrze sie rozprowadza na kremach oraz podkladach
- nie robi plackow
- nie zatyka porow
- jest lekki a jednoczenie calkiem dbrze kryje
- jest niewidoczny na twarzy
- daje ladne aksamitne wykonczenie
- bardzo trwaly

mozna sprobowac, aczkolwiek sa lepsze na rynku,
denerwuje mnie tylko opakowanie, troche tandetne i juz zdarzylo mi sie wieczko poluzowac przy otwieraniu. Nie mam sie do czego przyczepic ale nie zachwycil mnie ten puder w ogole, ot uzywam go gdy szkoda mi marnowac cos lepszego

Używam tego produktu od: 3 tydzien
Ilość zużytych opakowań: zaczete 1

Świetny

Mam odcień 701, dobry dla bladolicych, ale nie trupi. Puder dobrze i długo matuje bez zaychania, co więcej jest leko kryjący, więc można nim awaryjnie zrobić naprawdę dobrą poprawkę, u mnie nie podkreśla niedoskonałości. Wielką zaletą jest opakowanie, gąbka, pomysłowość tego pudru i oczywiście jego cena. Najlepiej aplikować go nie trąc po całej twarzy gąbeczką lecz delikatnie ją przykładać do twarzy. To taki mój mały patent.

Używam tego produktu od: miesięcy, starcza na długo
Ilość zużytych opakowań: 1, drugie już kupione

Fajny puderek!

Używam tego pudru od 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Mam odcień 701 (transparentny), który jest dla mnie najlepszy. Bardzo ładnie matuje twarz i co najważniejsze na dość długo (około 5 godzin). Nie pozostawia sztucznego efektu na twarzy. Ma bardzo fajne pudełeczko z ładnym lusterkiem i pomysłowym schowkiem na gąbeczkę, co według mnie jest super. Gwiazdkę odejmuję za to, że pudełeczko jest z plastiku i nie sprawia wrażenia zbyt solidnego, ale to chyba tylko pozory bo póki co jeszcze mi nie pękło, a spadło mi trzy razy na podłogę. Dużym plusem jest też jego cena, zapłaciłam za niego 12,90 zł.
Ogólnie bardzo dobry produkt, godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Godny polecenia =)

Tego pudru używam jako bronzera do twarzy. Pięknie się mieni w słońcu. Nie pozostawia plam i smug. Rozprowadzam go pędzlem. Używam najciemniejszego odcienia. Mam opaloną twarz także bardzo ładnie to wygląda. Nie wiem czy matuje cerę bo nie używam go w tym celu. Za tą cenę jest bardzo dobry... Polecam!Używam tego produktu od: pół roku

paskudztwo

Kupiłam kiedyś ten puder jako "zamiennik Constance Carrol" jak twierdziła pani sprzedawczyni.

Okazał się po prostu p a s k u d n y i na dodatek wcale nie taki tani jak na taką koszmarną jakość.

Pudru za nic nie mogłam nałożyć w sposób aby nie powstawały na twarzy brzydkie placki i to obojętnie czy pędzelkiem czy dołączonym do pudełka puszkiem.

Po nałożeniu miałam wrażenie jakbym oprószyła się gipsem, który utworzył maskę bleeeee
Nie polecam, za taką cenę Constance Carrol jest o wiele lepszy!!!Używam tego produktu od: użyłam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: niedokończone pierwsze

okropność

dla mnie ten puder to totalna porażka kosmetyczna, kupiłam bo innego bardziej zachęcającego nie mieli w pobliskiej drogerii a ja zapomniałam swojego wziąć do pracy i świeciłam sie jak żarówka czego nie znosze serdecznie i psuje mi to humor. puder ładnie wygląda z daleka, nawet na rączce wypróbowany robi przymilne wrażenie ale na twarzy ujawnia swe wady w pełnej okazałości: ciemnieje na twarzy niemal natychmiast i to o kilka tonów!!!! szok! nie trzyma sie buzi, jest widoczny jak mąka, ma nieprzyjemny zapach. ogólnie nie polecam. jedyny plus to puderniczka z osobną kieszonką na gąbke - higieniczne musze przyznać. Efekt - puder wylądował w koszu.

Używam tego produktu od:kilka prób przekonania sie do niego
Ilość zużytych opakowań:troche jednego

straszny kolorek

Kupiłam ten puder, nie ma co ukrywać, ze względu na cenę i świetne opakowanie. Może nie jest ono najlepszej jakości (co zauważyłam dopiero w domu) bo plastik wydaje się być jakiś "niepewny" na zawiasie, ale ma lusterko i bardzo fajną przegródkę na gąbeczkę. Natomiast sam puder już robi gorsze wrażenie. Przede wszystkim - kolor!! Mam najjaśniejszy oznaczony jako "701 - transparentny" i jest on zdecydowanie ciemny i co najgorsze pomarańczowy!! Mam dość jasną cerę i często mam problem ze znalezieniem jasnego podkładu czy pudru, ale bez przesady, ten jest za ciemny o co najmniej dwa tony co praktycznie uniemożliwia mi jego używanie! Uwaga: w opakowaniu lub testowany na ręce jest całkiem jasny, ale zmieszany na twarzy z odrobiną sebum lub wchłoniętym kremem, czy nawet z wilgocią użytego wcześniej podkładu, strasznie ciemnieje! Jedyna rada to nakładać jak najmniejszą ilość i tylko pędzlem, wtedy jest trochę jaśniejszy. Ale jak w takim razie używać go poza domem, nosić się z dużym pędzlem do pudru? Poza tym ma bardzo intensywny zapach. Ciężko mi ocenić pozytywne strony kosmetyku, ze względu na nienaturalny dla mnie odcień - ani razu nie wyszłam z nim na twarzy z domu ;) Z testów w domu - nakładany pędzlem nie odznacza się od skóry, wygląda na jej powierzchni naturalnie. Ale nakładany dołączoną gąbeczką - koszmar, wygląda jak marchewkowa, osypująca się maska, podkreśla skórki, gromadzi się w zmarszczkach... Daję dwa punkty tylko dlatego że ma dobre opakowanie, niską cenę i być może osoba o ciemnej cerze będzie zadowolona.