Mincer Pharma, AA Bacocalmine, Krem regenerująco - relaksujący, półtłusty na noc

Krem na noc, przeznaczony głównie do cery wrażliwej. Ma działanie relaksująco - regeneracyjne dzięki zawartości BacocalmineTM, wzmacnia ono innowacyjne zastosowanie ekstraktu z kawioru, będącego źródłem naturalnych składników niezbędnych dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.

Fajny

Dostałam w aptece miniaturkę 20 ml jako gratis. Bałam się trochę hasła "półtłusty" - mam już i tak tłustą cerę... Niesłusznie jak się okazuje. Kremu półtłustego nadzień oczywiście nie mogę użyć, ale na noc okazał się niezłym wyborem. Rano nie było śladu po tłustej błonce jaką pozostawiał, a za to skóra była mięciutka i miała jednolity koloryt - nawet jeśli spałam krócej niż przepisowe osiem godzin (a w moim przypadku zwykle owocuje to marmurkowym efektem ;) ). Mam też wrażenie, że skóra mniej się przetłuszczała w ciągu dnia. Nie zatykał mi porów. Niezły, nie wykluczam, że kupię pełnowymiarowe opakowanie

Używam tego produktu od:miesiąc