Glazewear, Lipstick (Szminka nabłyszczająca)

Glazewear, Lipstick (Szminka nabłyszczająca)

Pojemność 3,2 g

Szminka i błyszczyk w jednym. Jej jedwabista formuła nadaje ustom żywy intensywny kolor i fantastyczny połysk.
- czarujące kolory
- Beach Plum
- Champaigne Glow
- Berrywine

Cena: 29,90zł / 3,2g

Avon znowu wycofał genalny produkt :(

Mój kolor to Kiss of Pink, który... był piękną, soczystą czerwienią. Pomadka bliższa błyszczykowi niż szmince, ale ja kocham takie lekkie produkty. Usta pozostawiała w bardzo dobrej kondycji, pięknie wyglądające.

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: trzy

Nie jest zła.

Miałam odcień Coral Gables. Myślałam, że będzie bardziej naturalny, ale był jednak trochę za ciemny. Ale za to usta ładnie błyszczały. Podobał mi się szczególnie zapach tej szminki i opakowanie.

Używam tego produktu od: dawna

całkiem dobra

Posiadam odcień Kiss of pink i Coral Gable.
Pierwszy z odcieni kupiłam na wesele po wpadce z lipfinity.
Sprawdziła mi się dobrze, bardzo wygodnie się nakłada, ma dobry poślizg. Do tego ładny połysk, trochę przypominający błyszczyk. Nie trzyma się przesadnie długo, po jedzeniu trzeba poprawiać, sama też się "zjada" po kilku godzinach, ale jest to do przeżycia.
Jedyne co mnie w niej denerwowało to to że trzeba było bardzo uważać podczas nakładania żeby nie wyjechać bo wtedy kolor zostawał poza obrębem ust (pewnie to wina ciemnych odcieni..) Czasem też potrafiła mi się przenieść z jednej wargi poza drugą

Używam tego produktu od: 2 lata

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Warta kupienia!

Szminka jest dla mnie ideałem, ponieważ łączy w sobie właściwości szminki i błyszczyku.
Usta są znakomicie nawilżone i wyglądają na lekko wilgotne. Długo się trzyma!
Jestem wierna odcieniowi Pink Kiss, ale posiadałam także odcienie : Coral Gables oraz Kiss of Pink.

SUPER!!

Nie wiem dlaczego ta pomadka ma tak niską średnią... Według mnie jest rewelacyjna!! Posiadam kolor Champaigne Glow. Kolorek jest przepiękny, a sama pomadka doskonale nawilża moje usta, nie odznacza suchych skórek- a wręcz przeciwnie - usuwa je!!

Używam tego produktu od:miesięcy

Taka sobie

Mam odcień Champagne glow jednak w katalogu wyglądał on nieco inaczej... Ogólnie nawilża ale nie na długo. Połysku nie dostrzegam. Szybko się ściera. Jeśli chodzi o zalety to przede wszystkim zapach i opakowanie...

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Szminko-błyszczyk

Bardzo dobra szminka, która posiada również cechy błyszczyka. Pięknie wygląda na ustach, nawilża je i nie lepi się jak to bywa w przypadku błyszczyków.
Używa jej moja mama, siostra i ciocia. Wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone. Wszystkie mamy również odcień champagne glow, który jest bardzo naturalny.

Używam tego produktu od: ok. 1 roku

bywało lepiej

mam odcien coco rum. zacznijmy od tego że odcień, jak zwykle, mało ma wspólnego z kolorową kropką w katalogu. Trzeba kłaść pomadkę bardzo cienko by nie wyglądać conajmniej dziwnie przy tym odcieniu. do tego posiada coś, co chrzęści jak piasek przy rozcieraniu na ustach. połysk ma przeciętny, no chyba że się jej nałoży jak kitu - wtedy lśni, ale takim kolorem że rzucić torebkę i w nogi

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

Moja ulubiona szminka. Posiadam kolor Champaigne Glow, ktory jest bardzo naturalny, pieknie sie blyszczy :D Usta są nawilzone i gładkie. Napewno kupie ja jeszcze raz!!!

Używam tego produktu od:6 miesiecy

ekstra

Gdybym miała oceniać jedynie właściwości dałabym 5*. Szminka spełnia obietnice producenta, łącząc zalety szminki i błyszczyku. Świetnie nawilża usta, wygładza je, łatwo się rozsmarowuje jednocześnie nie "spływając" ani się nie rozmazując. Usta ślicznie lśnią a kolory są transparentne - tak jak lubię.
Niestety, podobnie jak w przypadku większości szminek Avonu, nie znalazłam dla siebie odpowiedniego odcienia. Używałam Champagne Glow, który chociaż ładny, był dla mnie zbyt jasny. Pozostałe kolory wydają mi się niezbyt naturalne, dlatego nie wiem, czy zdecyduję się na ponowny zakup.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Fajna...

Mam odcień Champagne Glow. Jest to ładny naturalny kolor. Pięknie sie błyszczy, nie lepi się. Nie wiem jak z trwałością, bo ja szminki, szybko zjadam ;-).
Ogólnie fajna. Nabyłam ją za 9,90 zł. Niw wiem, czy kupiłabym ją w droższej cenie. Chyba są lepsze...

Używam tego produktu od: tygodnia

miłe zaskoczenie

jest to jeden z niewielu z komsetyków ( tym bardziej kolorowych) tej firmy ,który miło mnie zaskoczył. Mam odcień champagne glow i wygląda niesamowicie na ustach wręcz idealnie wpasowuje się w makijaż w stylu nude. Usta są niesamowicie błyszczące i nasycone kolorem i w przeciwieństwie do błysczzyków nie klei się :) co do minusów to mam jeden zasadniczy - po jakims czasie po aplikacji odczuwam nieprzyjemny troche jakby metaliczny smak w ustach .Nie jest też zbyt wydajna ale mi to nie przeszkadza ,męczą mnie kosmetyki które są i są i końca nie widać :)

Używam tego produktu od:prawie roku