Nivea Deodorant, Energy Fresh Roll-on

Nivea Deodorant, Energy Fresh Roll-on

Antyperspirant Nivea Deodorant Energy Fresh w kulce z orzeźwiającą formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia energetyzującą świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień.
Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA.
- skuteczna ochrona i orzeźwiająca świeżość przez cały dzień
- delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z avocado
- nie zawiera alkoholu
- przebadany dermatologicznie

Skład: aqua, aluminium chlorohydrate, isoceteth-20, butylene glycol, dicaprylyl ether, glyceryl isostearate, parfum, persea gratissima, cymbopagon schoenanthus, PEG-150 distearate, propylene glycol

Cena: ok. 10zł / 50ml

ochronne
w kulce

Dodanych produktów: 80

Napisanych recenzji: 410

Może być

plusy:
+ śliczny zapach
+ łatwo się rozprowadza
+ trochę chroni przed potem

minusy:
- długo się wchłania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ fajne opakowanie
+ szeroka dostępność

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1051736].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 181

Jest ok.

Zapach może nie jest ładny, ale ujdzie, bo szybko zanika. Dobrze chroni przed potem, nie czuję dyskomfortu cały dzień.
Szybko schnie. Jest w miarę wydajny. Może do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036496].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 58

Napisanych recenzji: 148

Jak dla mnie bardzo dobry anty-perspirant. Zawsze kupuje anty-perspiranty w kulce i patrzę, aby one były przezroczyste, ponieważ takie są najlepsze. Ani nie brudzą, ani nie zostawiają plam.
Ma przepiękny świeży zapach. Nie zauważyłam u siebie, abym pociła się bardziej czy w ogule po nim.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021755].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit składniki

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 201

dobry

ma ładny zapach,łatwo sie go używa ,jest skuteczny ale jak ktos sie duzo i mocno poci to nie do konca sobie radzi.z jednej strony polecilabym go na lato bo ma typowo letni swiezy zapach a z drugiej w upaly nie do konca sie sprawdzal.jednak dla osoby ktora poci sie normalnie jest dobry i sie sprawdzi.ja wracam do niego juz od jakiegos czasu

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968211].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 173

typowo letni zapach i dobra ochrona

Kupiłam ten kosmetyk zawiedziona tym spray\'em z Adidasa. Kulek z Nivea już kiedyś używałam, więc bez zastanowienia sięgnęłam po nią znowu. Kosztowała jakieś 7 - 8 zł.

Zapach jest idealny na wakacje i dlatego wybrałam akurat ten wariant. Bardzo orzeźwia i czułam się dzięki niemu świeżo.

Jeśli chodzi o ochronę przed poceniem to jestem zadowolona. Absolutnie nie miałam mokrych pach (tak jak to było w przypadku Adidasa, na którym się mocno zawiodłam). Nigdy nie czułam brzydkiego zapachu, nawet podczas całonocnej imprezy, gdzie dużo tańczyłam i się ruszałam. Działał tak samo dobrze jak inny z tej serii, którego kiedyś używałam.

Pielęgnacji żadnej nie zauważyłam, czasem może trochę przesuszać, ale gdy dobrze złuszczamy naskórek i nawilżamy to problem ten nie powinien wystąpić.

Żelowa konsystencja jest bardzo na plus. Produkt nie jest wodnisty i nie wycieka. Dzięki przezroczystemu opakowaniu widać ile jeszcze pozostało i jest to bardzo pomocne, bo zawsze wiemy kiedy nam się skończy.

Nie brudzi ubrań jakoś specjalnie, raczej bym powiedziała, że bardzo pachną później, ale trawą cytrynową, nie potem ;)

Uważam, że jest to bardzo dobry produkt, ale warto pamiętać o kilku rzeczach, które ułatwią sprawę :) Po aplikacji warto zaczekać, aż wyschnie całkowicie. Nie trwa to nie wiadomo jak długo, a dzięki temu żel nie wetrze się w ubranie, nie będzie uczucia sklejonych pach i ochrona będzie lepsza. Sama zauważyłam, że gdy się spieszyłam i nie czekałam aż wyschnie całkowicie to wycierał się gdzieś w ubranie i przez to chronił mniej.

Nie żałuję, że go kupiłam. Myślę, że kupię jeszcze kiedyś przy okazji wakacji, bo zapach naprawdę letni :) Polecam!

Używam tego produktu od: końcówka czerwca 2014
Ilość zużytych opakowań: kończę opakowanie 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946791].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 44

Napisanych recenzji: 215

Zasłużona 4

Nie przepadam za dezodorantami Nivea. Nic na to nie poradzę. Głównie przez to, że bardzo długo schną, poza tym nie przekonują mnie ich zapachy.
Muszę jednak być sprawiedliwa i przyznaję, że ten roll-on bez zarzutu wywiązał się z powierzonego mu zadania tj. zapewnienia mi ochrony przed przykrym zapachem potu. A że mój dzień (notabene jak każdy dzień matki Polki;)) jest długi i spędzany nader aktywnie, więc trzeba przyznać, że omawiany dezodorant "dał radę".
Poza tym (aplikowany również tuż po depilacji) nie podrażnił ani nie wysuszył mojej skóry, nie pozostawia na odzieży nieestetycznych śladów, na jego korzyść przemawia również jego wydajność - bite 1,5 miesiąca stosowania dzień w dzień, za kwotę około 10 zł to wg mnie uczciwa cena.
Nawiązując więc do wstępu, to, co przeszkadza mi w tym antyperspirancie, to fakt, że długo schnie, zanim więc zarzuci się na siebie jakieś odzienie, trzeba odczekać dłuższą chwilę, a to wg mnie mało praktyczne. Tak jak opakowanie (szklane), które w porannym pośpiechu i przy nieskoordynowanych ruchach, może łatwo "wysmyknąć" się z ręki.
Mimo wszystko, głównie z uwagi na swe właściwości chroniące przed nieprzyjemnym zapachem potu ten roll-on zasługuje na wysokie noty.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924101].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 44

Napisanych recenzji: 172

Dobry :)

W ładnym, solidnym, szklanym opakowaniu znajduje się lekki, nie klejący, wydajny, przezroczysty żel. Żel ma bardzo ładny, świeży i delikatny zapach który nie drażni nachalnymi nutami i mnie osobiście poprawia humor. Bardzo pasuje mi lekka, mokra konsystencja. Pachy nie kleją się aczkolwiek dość długo schną. Naprawdę odświeża. Nie podrażnia i nie wywołuje alergii nawet po depilacji pach czy goleniu. Nie czuję po jego stosowaniu pieczenia czy swądu a z większością antyperspirantów miałam w tej sytuacji podobne problemy. Nie zapycha porów i nie wpływa negatywnie na skórę. W ciągu dnia pocę się przy wysiłku fizycznym lub upale ale nie odczuwam dyskomfortu bo naprawdę ładnie przy tym pachnę. Nie wytrzymuje 24 godzin ale nie jest to preparat medyczny, nie oczekuję tego. Nie jestem osobą która łatwo się poci dlatego mnie ten kosmetyk zadowala.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921283].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 68

Nie dla mnie

Mam problem z nadmierną potliwością, więc śmiało mogę dorabiać jako tester antyperspirantów.

Stojący na półeczce w drogerii skusił mnie bardzo ładnym, szklanym opakowaniem. Na pewno opakowanie na plus, zachęca do zakupu. Zapach również delikatny, świeży, tak jak lubię.

Nie chcę jednoznacznie krytykować tego kosmetyku dlatego daję trzy gwiazdki. Jak wspomniałam może dla osób, które pocą się w tzw. normie będzie ok. Dla mnie niestety za słaby jak na moją potliwość. Cena około 10 złotych więc trochę wyższa niż większość tego typu produktów. Niestety z uwagi na brak efektów nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918996].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 17

Dla mnie świetny

Używam już od kilku lat, głównie ze względu na zapach, cenę i dlatego, że nie brudzi ubrań. Jednak nie polecam osobom, które mają problemy z nadmiernym wytwarzaniem potu.

+piekny, świeży zapach
+cena
+wydajność
+nie podrażnia
+nie brudzi ubrań

-długo schnie
-nie zapewnia obiecanej 48h ochrony przed potem, ale nie mam problemów z potliwością, więc mi to nie przeszkadza

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[905910].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 44

Jestem jak najbardziej na tak

Roll-On jest jak dla mnie świetny zapewnię długą ochronę ma śliczny zapach . nie mam co do niego zastrzeżeń i stwierdzam że nie zamienię na nic innego ponieważ inne antyperspiranty zostawiały ślady na ubraniach a ten nie zostawia ich . POLECAM !

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 6-8 ?..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893241].usefull || 0 }}% pomocna.