Nivea, Energy Fresh, Antyperspirant w kulce

Nivea, Energy Fresh, Antyperspirant w kulce

Antyperspirant Nivea Deodorant Energy Fresh w kulce z formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień.
Jest połączeniem ochrony antyperspirantu i pielęgnacji Nivea.
- skuteczna ochrona i orzeźwiająca świeżość przez cały dzień
- delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z avocado
- nie zawiera alkoholu
- przebadany dermatologicznie

Rewelacja:-)

Ten roll on jest po prostu świetny! Jeden z lepszych jakich do tej pory używałam. Ma przyjemny, delikatny zapach, dzięki czemu mogę stosować go razem z moimi ulubionymi perfumami. Ponadto często w tego typu dezodorantach problemem jest dość oporna rolka - tutaj wszystko działa jak należy, nie ma żadnego problemu z aplikacją kosmetyku na skórę. Duży plus za to, że chroni on przed potem przez praktycznie cały dzień i nie zostawia śladów na ubraniach. Do tego wszystkiego poręczne, małe opakowanie, które mieści się w każdej damskiej torebce. Nie polecam jednak stosować go od razu po depilacji - może podrażniać a skóra trochę piecze.
Mimo to polecam każdej kobiecie!

Moje małe odkrycie ostatnich miesięcy

To świetna kulka o wyrazistym ZAPACHU pełnym limonki, aloesu, trawy, zielonej herbaty i innych świeżo-słodko-zielonych nut.
(oczywiście przesadzam - nie jest to żaden substytut perfum - ale w kategorii zapachów kulek pod pachy zajmuje miejsce na podium i jest w moim odczuciu najładniejszym zapachem z Nivei)

Do tego UTRZYMUJE ŚWIEŻOŚĆ bardzo długo. I wiem, co mówię, bo używałam jej w największe upały i największe, życiowe stresy.

I naprawdę ŁATWO SIĘ NAKŁADA. Niczego nie trzeba pocierać w nieskończoność, cierpliwość się nam nie kończy, produkt aplikuje się w parę sekund.

Ponadto: opakowanie jest wygodne i zgrabne, nic się z niego nie wylewa i nie oblepia buteleczki nawet po miesiącach od otwarcia. Design etykiety bardzo mi odpowiada. Cena jest niska w porównaniu z innymi antyperspirantami porównywalnej jakości.
Ogólnie, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Nivea coś ulepszyła w swoich produktach antyperspiracyjnych. Kilka lat temu były przeciętne, a dziś przewyższają skutecznością wiele innych marek.

POLECAM :)

PS Produktu używa także moja Mama i też jest zachwycona.

Moja ulubiona, ale w letnie miesiące

Do tej kulki wracam namiętnie co jakiś czas. Wypróbowałam już wiele wariantów ale ten odpowiada mi najbardziej ale w letnie miesiące. Niektóre kulki w połączeniu z potem capią niemiłosiernie a ten neutralizuje zapach potu i pachnie świeżo. Zapewne wariant zapachowy kulki to indywidualna sprawa dopasowana do konkretnej osoby ale gorąco polecam ten produkt.

depilacja opóźnianie porostu włosów

zdecydowane nie

Nie jestem fanką antyperspirantów w kulce.... Bardzo często nie spełniają moich oczekiwań... Miałam okazję przetestować ten produkt, gdyż byłam bardzo ciekawa czy jest on godny uwagi..... więc kupiłam go w trakcie promocji..tak tak - dałam się nabrać na wszelkie chwyty marketingowe..again....Pierwsza refleksja, która przychodzi do głowy, to walory estetyczne tego produktu, czyli:
- ładne opakowanie
- przyjemny zapach
- nie brudzi ubrań
- łatwość w rozprowadzeniu tego produktu
- żelowa konsystencja
- bardzo łatwo dostępny
...i to właściwie byłoby na tyle, bo nie potrafię doszukać się więcej zalet tego antyperspirantu...
Z kolei wad jest tyle, że mogłabym napisać tutaj prawdziwą litanię....
- długo się wchłania, dlatego trzeba dość długą chwilę odczekać, by zastygł
- tylko prze krótki okres czasu jest skuteczny, ale w antyperspirancie chodzi właśnie o ochronę przed dyskomfortem, a ten produkt jest tego zaprzeczeniem powyższej idei
- nie chroni przed nieprzyjemnym zapachem...

Mimo dość dużej ilości zalet, ten produkt jest jednym wielkim nieporozumieniem.. Jest on nieskuteczny, dlatego mija się z celem bezsensowne wydawanie pieniędzy na ten antyperspirant...właściwie marnując te środki finansowe. Uważam, że lepiej dołożyć kilka złotych i kupić produkt, który jest skuteczny... w związku z powyższym nie skuszę się na ponowny zakup tego produktu......

Trochę za słaby.

Bardzo zawiódł mnie ten produkt, ponieważ słyszałam o nim wiele dobrego. Bywało, że po jego użyciu nie czułam się komfortowo a aplikację musiałam powtarzać (co się nie często zdarza)

Konsystencja: jest trochę lepka, ale nie przeszkadzała mi, kosmetyk nie brudził ubrań,

Działanie: aplikowałam go rano i kilka godzin po przyjściu do pracy. Raz się sprawdzał i mnie chronił, innym razem już po 3 godzinach odczuwałam dyskomfort i uczucie nieświeżości. Owszem, mam zwiększoną potliwość, ale inne Nivea sprawdzały się u mnie. Ten może być świetny dla mało pocących się osób lub nie wykonujących fizycznej pracy. Plusem jest niewywołanie u mnie podrażnień czy swędzenia.

Zapach: rzeczywiście jest świeży, delikatnie wyczuwalny podczas dnia.

Opakowanie: szklane, ładny miętowy kolor, jednak by zużyć go do końca trzeba się nagłowić jak go pionowo postawić.

Plusy:
- wydajny
- ładnie pachnie
- nie brudzi ubrań
- nie klei się

Minusy:
- jego ochrona to loteria- raz ochroni, innym może powodować dyskomfort.

Średnio na jeża

Skusił mnie bardzo zapach tego antyperspirantu :) Śliczny, delikatny i świeży zapach! ;) Jeżeli chodzi o chronienie przed potem - średnio na jeża.. Parę godzin jest spokoju, ale później już się pocę i czuć nieprzyjemny zapach :( :( Wykorzystałam go do końca aplikując ze trzy razy dziennie, żeby jakoś wytrzymać w czystości :) Jest bardzo wydajny i wystarcza na bardzo długo. Super opcja z przezroczystym opakowaniem, bo widać ile produktu jeszcze zostało do końca :) Może jeszcze kiedyś się na niego skuszę, ze względu na zapach ;)

W poszukiwaniu zabezpieczenia

Nivea trafiła w moje włosy (odżywki) a także pachy. Lubię ten produkt, mimo, że jest w kulce, a co za tym idzie długo schnie i nie każdy lubi to wrażenie lepkości, wilgoci, mokrości.
Nie zostawia opornych białych śladów, przyjemnie, świeżo pachnie, mnie dobrze chroni, zastosowałam go w wakacje na parę ważnych uroczystości, po wielu godzinach było całkiem ok, więc w porównaniu z innymi antyperspirantami, ten jest dla mnie skuteczny.

Odświeża i ochładza

Zalety:
- świeży zapach, na długi czas który niweluje zapach potu
- ma wygodną kulkę, która aplikuję odpowiednią ilośc kosmetyku
- ten dezodorant dobrze nawilża skórę, lekko ją odzywia
- ma niską cenę

Wady:
- zostawia białe ślady i trchę słabo chroni przed nadmiernym poceniem

Może być

plusy:
+ śliczny zapach
+ łatwo się rozprowadza
+ trochę chroni przed potem

minusy:
- długo się wchłania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ fajne opakowanie
+ szeroka dostępność

Używam tego produktu od: 1 rok

Jest ok.

Zapach może nie jest ładny, ale ujdzie, bo szybko zanika. Dobrze chroni przed potem, nie czuję dyskomfortu cały dzień.
Szybko schnie. Jest w miarę wydajny. Może do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

Jak dla mnie bardzo dobry anty-perspirant. Zawsze kupuje anty-perspiranty w kulce i patrzę, aby one były przezroczyste, ponieważ takie są najlepsze. Ani nie brudzą, ani nie zostawiają plam.
Ma przepiękny świeży zapach. Nie zauważyłam u siebie, abym pociła się bardziej czy w ogule po nim.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

dobry

ma ładny zapach,łatwo sie go używa ,jest skuteczny ale jak ktos sie duzo i mocno poci to nie do konca sobie radzi.z jednej strony polecilabym go na lato bo ma typowo letni swiezy zapach a z drugiej w upaly nie do konca sie sprawdzal.jednak dla osoby ktora poci sie normalnie jest dobry i sie sprawdzi.ja wracam do niego juz od jakiegos czasu

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie