Nivea, Energy Fresh, Antyperspirant w kulce

Nivea, Energy Fresh, Antyperspirant w kulce

Antyperspirant Nivea Deodorant Energy Fresh w kulce z formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień.
Jest połączeniem ochrony antyperspirantu i pielęgnacji Nivea.
- skuteczna ochrona i orzeźwiająca świeżość przez cały dzień
- delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z avocado
- nie zawiera alkoholu
- przebadany dermatologicznie

Za bardzo się leje

Kupiłam go raz i byłam mocno zawiedziona przez jego formułę. Nie lubię jak antyperspirant jest tak lejący i lepiący się jak Nivea. Jak się go aplikowało, to miało się uczucie "mokrej pachy" :p brzmi strasznie i strasznie też było
Skusiłam się na niego drugi raz..przez zapach. Ma naprawdę boski zapach, jednak zmienia się on w ciągu dnia, więc długotrwałość działania też nie jest za dobra.

Przyjemy

Fajny przyjemny zapach wyczuwalna jest trwa cytrynowa. Chroni przed potem nie pozostawia plam na ubraniu delikatnie chłodzi skórę również ja nawliza. Nie podrażnia wydajny.

Niestety nie dla mnie

Antyperspirant ma przyjemny, orzeźwiający zapach, nie podrażnia. Jest wydajny. Kulka dobrze dozuje odpowiednią ilość. Neutralizuje nieprzyjemny zapach potu, szybko się wchłania, ale pozostawia też przez jakiś czas lepką warstwę, więc jeśli za szybko się ubierzemy pachy kleją się do bluzki. Niestety też potrafi zrobić żółtą plamę na białej bluzce. W składzie ma aluminium. Ja mu mówię nie.

Przyjemny

Nie przepadam za antyperspirantami w kulce ale skusiło mnie ostatnio i kupiłam właśnie ten bo ma bardzo przyjemny zapach działa odświeżająco, łagodzi podrażnienia po goleniu, nie uczula, nawilża ale trzeba uważać bo lubi plamić ubrania ogólnie spoko.

Ślicznie pachnie, ale nie jest hitem.

Kolejny kulkowy antyperspirant Nivea, który trafił w moje ręce podczas jednej z Rossmannowych promocji. Zachwycił mnie zapachem, ale niestety ma podobne wady jak inne produkty z tej serii Nivea.

Opakowanie - miłe dla oka i wygodne. Kulka aplikuje idealną ilość produktu ( często w innych antyperspirantach wylewa się za dużo produktu). Jedynym małym minusem jest to, że opakowanie jest szklane, więc jeden upadek może być wystarczający.

Zapach - bardzo świeży, rześki i 'zielony' - bardzo lubię wszelkie zielone nuty w tego typu produktach - idealnie odświeżają i pobudzają.

Działanie - tak jak zawsze zaznaczam, zaznaczę i tym razem - nie mam problemu z potliwością, więc nie wiem jak sprawdził by się z ochroną u osób, które ten problem mają. U mnie sprawdza się dobrze, odświeża, neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Konsystencja jest żelowa i o ile sam ten fakt jest w porządku to czas wchłaniania i początkowa lepkość jaką zostawia już mi się kompletnie nie podoba, Nie zostawia na ubraniach plam, nie podrażnia skóry ( nawet tej wrażliwej po goleniu).

Cena / dostępność - przystępna cena i łatwa dostępność daje mu małe fory, jednak to są kryteria dodatkowe i w bardzo niewielkim stopniu wpływają na ocenę końcową.

Dobry na lato

Fajny świeży antyperspirant w kulce na lato. Odświeża, odżywia i nie podrażnia. Dzięki kulce łatwa aplikacja. Lekki i bardzo wydajny. Cena bardzo zachęcająca. Jedyną wadą jest to że pozostawia białe ślady na ciemnych ubraniach.

Rewelacja:-)

Ten roll on jest po prostu świetny! Jeden z lepszych jakich do tej pory używałam. Ma przyjemny, delikatny zapach, dzięki czemu mogę stosować go razem z moimi ulubionymi perfumami. Ponadto często w tego typu dezodorantach problemem jest dość oporna rolka - tutaj wszystko działa jak należy, nie ma żadnego problemu z aplikacją kosmetyku na skórę. Duży plus za to, że chroni on przed potem przez praktycznie cały dzień i nie zostawia śladów na ubraniach. Do tego wszystkiego poręczne, małe opakowanie, które mieści się w każdej damskiej torebce. Nie polecam jednak stosować go od razu po depilacji - może podrażniać a skóra trochę piecze.
Mimo to polecam każdej kobiecie!

Moje małe odkrycie ostatnich miesięcy

To świetna kulka o wyrazistym ZAPACHU pełnym limonki, aloesu, trawy, zielonej herbaty i innych świeżo-słodko-zielonych nut.
(oczywiście przesadzam - nie jest to żaden substytut perfum - ale w kategorii zapachów kulek pod pachy zajmuje miejsce na podium i jest w moim odczuciu najładniejszym zapachem z Nivei)

Do tego UTRZYMUJE ŚWIEŻOŚĆ bardzo długo. I wiem, co mówię, bo używałam jej w największe upały i największe, życiowe stresy.

I naprawdę ŁATWO SIĘ NAKŁADA. Niczego nie trzeba pocierać w nieskończoność, cierpliwość się nam nie kończy, produkt aplikuje się w parę sekund.

Ponadto: opakowanie jest wygodne i zgrabne, nic się z niego nie wylewa i nie oblepia buteleczki nawet po miesiącach od otwarcia. Design etykiety bardzo mi odpowiada. Cena jest niska w porównaniu z innymi antyperspirantami porównywalnej jakości.
Ogólnie, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Nivea coś ulepszyła w swoich produktach antyperspiracyjnych. Kilka lat temu były przeciętne, a dziś przewyższają skutecznością wiele innych marek.

POLECAM :)

PS Produktu używa także moja Mama i też jest zachwycona.

Moja ulubiona, ale w letnie miesiące

Do tej kulki wracam namiętnie co jakiś czas. Wypróbowałam już wiele wariantów ale ten odpowiada mi najbardziej ale w letnie miesiące. Niektóre kulki w połączeniu z potem capią niemiłosiernie a ten neutralizuje zapach potu i pachnie świeżo. Zapewne wariant zapachowy kulki to indywidualna sprawa dopasowana do konkretnej osoby ale gorąco polecam ten produkt.

zdecydowane nie

Nie jestem fanką antyperspirantów w kulce.... Bardzo często nie spełniają moich oczekiwań... Miałam okazję przetestować ten produkt, gdyż byłam bardzo ciekawa czy jest on godny uwagi..... więc kupiłam go w trakcie promocji..tak tak - dałam się nabrać na wszelkie chwyty marketingowe..again....Pierwsza refleksja, która przychodzi do głowy, to walory estetyczne tego produktu, czyli:
- ładne opakowanie
- przyjemny zapach
- nie brudzi ubrań
- łatwość w rozprowadzeniu tego produktu
- żelowa konsystencja
- bardzo łatwo dostępny
...i to właściwie byłoby na tyle, bo nie potrafię doszukać się więcej zalet tego antyperspirantu...
Z kolei wad jest tyle, że mogłabym napisać tutaj prawdziwą litanię....
- długo się wchłania, dlatego trzeba dość długą chwilę odczekać, by zastygł
- tylko prze krótki okres czasu jest skuteczny, ale w antyperspirancie chodzi właśnie o ochronę przed dyskomfortem, a ten produkt jest tego zaprzeczeniem powyższej idei
- nie chroni przed nieprzyjemnym zapachem...

Mimo dość dużej ilości zalet, ten produkt jest jednym wielkim nieporozumieniem.. Jest on nieskuteczny, dlatego mija się z celem bezsensowne wydawanie pieniędzy na ten antyperspirant...właściwie marnując te środki finansowe. Uważam, że lepiej dołożyć kilka złotych i kupić produkt, który jest skuteczny... w związku z powyższym nie skuszę się na ponowny zakup tego produktu......

Trochę za słaby.

Bardzo zawiódł mnie ten produkt, ponieważ słyszałam o nim wiele dobrego. Bywało, że po jego użyciu nie czułam się komfortowo a aplikację musiałam powtarzać (co się nie często zdarza)

Konsystencja: jest trochę lepka, ale nie przeszkadzała mi, kosmetyk nie brudził ubrań,

Działanie: aplikowałam go rano i kilka godzin po przyjściu do pracy. Raz się sprawdzał i mnie chronił, innym razem już po 3 godzinach odczuwałam dyskomfort i uczucie nieświeżości. Owszem, mam zwiększoną potliwość, ale inne Nivea sprawdzały się u mnie. Ten może być świetny dla mało pocących się osób lub nie wykonujących fizycznej pracy. Plusem jest niewywołanie u mnie podrażnień czy swędzenia.

Zapach: rzeczywiście jest świeży, delikatnie wyczuwalny podczas dnia.

Opakowanie: szklane, ładny miętowy kolor, jednak by zużyć go do końca trzeba się nagłowić jak go pionowo postawić.

Plusy:
- wydajny
- ładnie pachnie
- nie brudzi ubrań
- nie klei się

Minusy:
- jego ochrona to loteria- raz ochroni, innym może powodować dyskomfort.

Średnio na jeża

Skusił mnie bardzo zapach tego antyperspirantu :) Śliczny, delikatny i świeży zapach! ;) Jeżeli chodzi o chronienie przed potem - średnio na jeża.. Parę godzin jest spokoju, ale później już się pocę i czuć nieprzyjemny zapach :( :( Wykorzystałam go do końca aplikując ze trzy razy dziennie, żeby jakoś wytrzymać w czystości :) Jest bardzo wydajny i wystarcza na bardzo długo. Super opcja z przezroczystym opakowaniem, bo widać ile produktu jeszcze zostało do końca :) Może jeszcze kiedyś się na niego skuszę, ze względu na zapach ;)